Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Jáá
Ano bitir ma pravdu ze zrovna jedno pheno ti bude vyhovovat aby ho už nenajdes proto pro svou potřebu zamatkovat každé semeno aspoň 2 mi rizky a vybrat co tu vyhovuje

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-10-2017 v 01:25 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 18

Jestlu rozjedes matkarnu tak ti muzu hodit moje marshydro II 480 na rust je to ideal i a v rustove fazi to moc nepapka nekde kolem 100w navic kdyz ti matka vic vyroste tak z ni udelas jen vic rezu ne ?? Kdyz od ni odejdes na dyl nemyslim ze by to nezvladla zalezi jak moc dlouho by to bylo no .... kazdopadne nevahej nabidky tu jsou kdybys tu matkarnu fakt stavel tak mas u me panel s tim ze bych za odmenu pak chtel akorat obcas nejaky rezik z matky ktera ti tam bude sedet ja budu mit matkarnu az za rok mozna dva tak do te doby muzu poskytnout panelik kdyztak Pm

Old Post 18-10-2017 v 03:28 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 19

Neblni vole, děláme to pro dobrou věc ! Já ti mužů dat nejakou hlínu nebo kokos,mám kupu květniku 11L, někde najdu starší odtah prima klimu s filtrem, nějaké stínítko, lampu , vše se najde

Old Post 18-10-2017 v 03:46 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 20

Souhlasim

Old Post 18-10-2017 v 07:07 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 21

Furt ty sliby taky.
Neni to skunk 1 ale semena S1 .
Matku musi mit. Pochop ten rozdil semena vs rezy.
Semena rozdilny, muze se ti projevovat mix obou rodicu , prevaha jednoho , unikatni mix terpenu kde se ty geny pohadaji a muze toit 1 rozstlina ze 100.

A klon je proste kopie te matky.
Jestli maji peapuvodni skunk ,tak jedine rez . Chpes ?

Stoji to tam dost penez ,ale nevom.coaj za puvodni skunk presne ?ezi lidma koluji uz dlouhy leta modely dost mozna lepsi nez ten skunk.

Ty si strasnej plasan , neni to zadny kseftovani s genetikou, jen darujes na zkousku zodpovednym lidem rez ,kterej si odkvetou oni sami doma a reknou to k tomu svuj nazor , zas si nemysli ze se to hned zamatkuje ,posle se to dal a dal a bude se to celosvetove prodavat nejakym komercnim makarem jako elitni klon a vsichni po tom pujdou.
Jde o pomoc tobe ,ne zneuziti genetiky.

Old Post 18-10-2017 v 08:21 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22


Tak to je fakt masakr , vecer jsem seminka dal do uterek klicit a dnes dopoledne uz jich hromada vyklicila.

To me trochu popohnalo a primelo dnes dukladne vymyt ale hlavne vydesinfikovat box a vubec vsechno vcetne kvetinacu.
To byste fakt nerekli kolik to da prace a zabere casu.
To sem necekal takovou rychlost kliceni .
Ten Super Skunk od Sensi s predminuleho a posledniho kola vyklicil az po 3 dnech a sazel jsem az 5. den. Vypada to ze pokud do zitra vyklici i zbyla semena tak budu uz zitra mozna sazet.

Premyslel jsem do ceho strcit klicky po vykliceni ,RW, Jiffy nebo kokos v kelimku.
Nakonec jsem se rozhodl pro tu nejjednodussi variantu ,cisty kokos zatim bez perlitu.
Akorat nevim jesli mohu k prave vyklicenym seminkam do toho kokosu v kelimku pak hned pridat alespon 1 ml Root-Juice na litr ???

Jako medium jsem zvolil Canna coco natural, 20% perlitu (25% nemam) a15% Mega-whorm od Plagronu.

Jsem zvedavy kolik jich z 10 vyklici.

Old Post 18-10-2017 v 14:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 23

Čau, já jsem teď semínka od Hlavy dával po vyklíčení ( do 48h všechny venku) do mixu kokos, wermikompost a perlit. Doporučuju namíchat tam ten wermík, je to zázrak co se kořenění týče. Ten rootjuice bych použil, až budou kytičky nad zemí a budou mít lístky, teprve tehdy začnou tvořit kořeny, úplně ze startu pouze vodu.
Jinak ještě k tomu jak tady řešíte jestli máš poslat klony dál. Je to samozřejmě tvoje věc a je jen na tobě jak se rozhodneš, než aby tě tížilo svědomí bude rozumnější to dál neposílat a všichni by to měli respektovat. Každopádně, pokud to bude pecka, jak tvrdí stvořitel strainu, byla by škoda to nezamatkovat. Tak jak zde již padlo, to že ti teď z této várky vyleze nějaká pecka, neznamená, že ti vyleze ze zbylých pěti. Proto bych ti doporučoval zprovoznit nějakou mini matkárnu. Vyprázdni nějakou skříňku (ideálně bílou, ať nemusíš řešit nějakej nátěr nebo fólii), kup zářivku 6500k a neměj strach, že by ti to světlo na jednu dvě maminy nestačilo. Než přepneš na květ tak z toho nasekej šnicle a až to dojedeš tak vybereš topku. Drž se a ať se daří

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 18-10-2017 v 15:33 PM

Old Post 18-10-2017 v 15:21 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 24

Ok ,dam tam ten wermik .

Jo, taky si rikam ze by byla velka skoda to nezamatkovat.
Mate pravdu, je taky mozny ze uz me nikdy nic dalsiho neposle a ja uz se k nicemu dobremu uz nikdy nedostanu.

Akorat ze na to mam cas jen cca mesic a to opravdu nemuzu stihnout.
Ted jsem vse proinvestoval do hnojiv a kokosu a zas nemam uz nic.

Jeste me napadlo s nim jeste jednou promluvit a zeptat se ho , jesli muzu darovat klon kamaradovi, kterej to samozrejme nebude dal klonovat za ucelem sireni.
A pak pokud by tedy souhasil , cemuz moc neverim, tak bych nabidl klony nekomu kdo by byl ochoten tu mini-matkarnicku vyrobit ji z te bile skrinky nebo postavit z bilych desek a za ty klony proste vymenit .
Jak rikas stacila by jen na dva kvetinace cca 70 vyska, 60 sirka ,a 40 cm hloubka a zdroj svetla by bylly treba 3 zarivky na rust vedle sebe . Melo by to mit alespon dohromady 60 w aby z tech matek taky neco bylo. Aby byla bytelna a neco vydrzela.
Ale jak by mel byt vyresen odtah ?

Zkusim s nim tedy jeste promluvit.

A jeste je tu jeden problem, docela pro me podstatnej .
Ja mam sice nejakej strain ale fakt vubec netusim co z toho vyleze, co kdyz me skutecne obalamutil a poslal mi naopak nejakou silenou No Name sracku , ktera ani nebude ztreba ani zhulovat. Tak pak ten od koho budu mit tu mini- matkarnicku tak me bude proklinat a nenavidet a podobne. To bych teda fakt nechtel.

Old Post 18-10-2017 v 17:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 25

Tak nějak pochybuju, ze by ti někdo z ameru poslal fake semínka, pokud to není uplnej blázen. Ještě by nebylo špatný najít někoho spolehlivyho v tvém okolí kdo by to u sebe zamatkoval. Jinak co se týče vykonu, moc to prozivas, pokud bys to mel jen pro sebe, stačí tam plesknout dvě usporky a mas poreseno. Na odtah stačí PC ventilátor s adaptérem. Za 200,- mas ventas s adaptérem a za další 200,- +- mas usporky i s objimkama. Vyklid nějakou skříňku a pleskni to tam nebo kartonovou krabici, popřípadě dva kalfasy na sebe. Hold zkus trochu improvizovat

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-10-2017 v 18:12 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

Ja neznam bohuzel osobne zadneho growera v mem okoli a uz vubec ne osobne nekoho spolehliveho.
Ja jsem ten nejvetsi nesika co se tyce sikovnosti. Zkus si predstavit ze tu matkarnicku vyrabi treba Mr. Bean tak to jsem presne ja. :-)
Mam doma jen malou stenu ,do ktere tu matkarnu dat nemuzu, skrinku samostatne zadnou nemam, bych ji musel jedine koupit.
Neporadil bych si s tou dirou na vetracek ani se zapojenim elektriky a nevedel bych si rady ani s prisroubovanim tech lamp ke stropu skrinky.
S krabice to teda nechci, to radeji nic. Ja jsem navic detailista takze kanafas nebo kartonova krabice by se mi moc nelibila.

Jinak me se zda velice seriozni ten clovek , ja mu verim ale co kdyby nahodou , ze jo? Treba me nakonec nic jineho nezbyde nez pockat na leto, to si muzu trochu privydelat takze bych na to mohl nasetrit.

Old Post 18-10-2017 v 18:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 27

jsem ochoten ti poslat tisíc na základ, kokos a třeba 11l Květnik, mužů i klipsnak jeden, myslím ze když se někdo přidá, můžeš si koupit mini stan na matku

Old Post 18-10-2017 v 18:41 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Penize nemohu od nikoho prijimout , to bych se citil neprijeme , kvetinacu mam 16 ks dostatek a cocosu jsem koupil dnes rano 100 litru. Jeden maly klipsnak mam jeste z prvniho pestu.
Nemuzu mit klasicky stan i kdyz maly na matkarnu, chci se zbavit casem i toho vetsiho na pest a vymeniit ho za maskujici se drevenou skrin. Kvuli navstevam jesli mi rozumis.

Old Post 18-10-2017 v 19:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vito
Nový Člen

Karma uživatele Vito - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 29

Přidám tt 100 i s aluflex a 2x neblery třeba na cloner / zvlhčovač, spinaci hod. a prodlužky. Naultra léčivku co mi rozchodi manželku se přidám

Old Post 18-10-2017 v 19:53 PM
Vito je offline   Profil uživatele Vito   Find more posts by Vito   Foto galerie člena Vito   Click here to Send Vito a Private Message   Add Vito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Reknu to na rovinu , preferoval bych radeji nekoho kdo me v minulosti prispival do vlakna , kdo pro me neni tak uplne neznamy a zaroven tady na Groweru prezentuje aktualne svuj grow zkratka aby to nebyla pro me uplne cizi osoba, koho vubec neznam a s kym bych se bal sejit kvuli tomu ze si nelegalne pestuju par kyticek jako svuj lek.

Opravdu nic ve zlem .
A radeji PM protoze uz mam dost zasrane vlakno.

EDIT: Zatim jsem s nim o tom nemluvil ma stale vyply Skype.
Polslal jsem mu zpravu na mail aby me zavolal az bude mit cas.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-10-2017 v 22:54 PM

Old Post 18-10-2017 v 20:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31





Tak tohle jsem jeste skutecne nevidel ani na youtube!

Vyklicilo vse , 10 z deseti za pouhych 34 hodin.
Musel jsem zas dnes rano na rychlo namichat ten kokos s wermikompostem 10:1
doufam ze to bude pro miminka stacit.
Zalil jsem RO s odstatou kohoutkovou snizenou kys.cit. na PH 6.
Uz si nepamatuju kolik ma byt u kokosu PH ale asi nejak nizsi nez u hliny.

Nam jeste vubec nepousteji topeni , takze to klicilo bez tepla asi kolem 20C , tak jsem ocekaval ze v nejlepsim pripade budu sazet asi tak az za 3 dny.
Wuau!

Tak musim rict ze tempu temhle kytickam nestiham, uz 2x me popohnaly k cinu,vzdy jsem to ocekaval u nich neco pozdeji.
Zasazino v parnicku, za chvili sesteluju hodiny a pustim jim osvetleni 18/6.

Jak se mi to proboha vejde pod lampu do boxu ....10 kytek?

Naposledy upravil Madical-Strains 19-10-2017 v 08:34 AM

Old Post 19-10-2017 v 08:23 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 32

Ahoj! pripisujem sa na zoznam čakateľov...
Myslím, že v prvom príspevku máš dosť vážnu nepresnosť:
"Mel by to byt krizenec uplne prapuvodniho Skunku (60% indica,40%sativa) udajne jeste z doby hipisaku kdy skunk byl daleko silnejsi nez dnes"

- nie je to pravda, že tráva za hipies bola silnejšia. Je to nezmysel.
Práve naopak. Dnešné genetiky pestované a prehnojéné pod lampou sú nepomerne "silnejšie" Bolo to aj jedným z prvotných účelov samotného kríženia, vyprodukovať malé rastliny s veľkou silou, aby sa to ľahšie pestilo v ilegalite...atď Práve preto je dnes toľko psychóz a problémov pri neopatrnom úžítí terajších skunkov začiatočníkmi...
V čom spočíva liečivá sila tohoto strainu? V množstve THC? CBD? Super EXTRA terpénovým profilom? Nemáš žiadne informácie. Formulácia liečivej "sily" je značne nepresná....čo to lieči? ...čím to lieči? - akou výnimočnou silou? extrémnym množstvom THC??? - to má postavíť na nohy? ....???
...je tu veľa neznámych a mnoho vysnívaných predstáv o liečivej "sile"...
..ja som ešte nenarazil na žiadnu univerzálnu metodiku úžívania pri rôznych chorobách. Na každého CB receptory pôsobí niečo iné a hlavne na každého inak....

Ku cocosu s wormhumusom by som pridal aj perlit z důvodu, že půjdeš pod LEDkami, kde sa to horšie presúša, takže, ak do substrátu pridáš aj ten perlit - zvýšiš tým vzdušnosť a schopnosť presúšania. Mne sa perlit v takomto mixe osvedčil.
Budem sledovať a prajem bezproblémový pest!

Old Post 19-10-2017 v 09:11 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7418250 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív