Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » indoor+outdoor s THC i CBD pro léčení a radost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 65



Konečně přichází série pěkných dní. Doposud jsem našla málo plísně, utrhla jsem cca pět malých lístečků. Dnes jsem pečlivě prohlížela všechny rostliny a dobrý. Takže minimálně týden by mohly ještě kvést. Potřebovaly by to, nebo já bych to potřebovala

Sklizni se nejvíce blíží tři modely, ale blizny ještě nejsou hnědý nebo rezavý. Musím se naučit trpělivosti. Už chápu, když jsem tady na fóru četla, že kdosi byl celý netrpělivý, až to bude vše sklizené. Sám to hodnotil tak, že začíná z toho být na nervy. Na nervy tedy nejsem, ale netrpělivá ano

Tyto dvě fotky ukazují Remedu. Měla by mít vysokou hodnotu CBD, skoro nula THC. Mám to na zkoušku kvůli mixování výtažku.

Naposledy upravil blizna 12-10-2017 v 20:10 PM

Old Post 12-10-2017 v 19:13 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 66

Strojový překlad k Remedě:
kříženec Cannatonic a afghánské Skunk , je vysoce CBD kmen, který vyvolává málo až žádné psychoaktivní účinky. Remeda může dosáhnout úrovně CBD ve výši až 15%, zatímco THC se nachází pouze ve stopovém množství menším než 1%.

Old Post 12-10-2017 v 20:13 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 67


Ještě jsem udělala malou zkušenost s opylením. Zkoušela jsem jediným samcem, kterého jsem si nechala, opylit pár automatů. Jak se ukázalo, Ak 47 feminizované, má asi deset semínek, stihly krásně dozrát a jsou velká. Ostatní automaty semena neměly i když jsem chtěla. Na jiné části zahrady jsem měla nějaké hermáče a ty nezkoumám, také se asi opylovaly navzájem a jejich semena si nechávat nebudu. Píšu to ale proto, že kytky nebyly proti mé vůli ničím jiným opyleny. Bála jsem se, že přítomnost pylu v ovzduší může opylovat všechny, aniž bych to tušila. Za určitých okolností je to asi snadné, ale naštěstí to neznamená, že vzduch je nasycen pylem vrhajícím se na mé rostliny zcela nekompromisně. Hermáči prostě zbytek úrody o kus dál neopylovaly.

A neovládla jsem se a ustřihla z tété krásné rostliny jednu větvičku. Zajímá mě účinek při kouření. Pozdeji kytka půjde na výrobu první dávky FS.

Old Post 13-10-2017 v 14:59 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 68

Čo si sľubuješ od opelenia automatu? Mne sa opelil automat pred rokom. Netuším, či to bol hermáč a opelil sa sám,. alebo sa to opelilo z okolia. Každopádne mi na jar vyrástla rastlina, ktorú som zo zaujímavosti nechal. Začala dosť skoro kvitnúť, ako automat, ale dozrieva už podstatne dlhšie. Má cca 50 cm a krásne voni. Som zvedavý na účinok, až konečne dozreje.

Old Post 13-10-2017 v 20:32 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 69

Ahoj ODo, díky za reakci. Především potřebuji semena rostlin, která mi do půlky srpna zajistí úrodu. V půlce srpna přijíždí na sousední pozemek spousta lidí, navíc dost problematických, takže bych se bála o sklizeň. Je k nám vidět a letos jsem zjistila, že i ta vůně kytek je opravdu dost silná. Záměrně jsem nechávala nahnilá padaná jablka u plotu a na kompostu, aby to přerazilo onu známou vůni.
Příští rok bych měla mít dost semen automatů na to, abych si udělala menší solidní záhonek a když ho sklidim, mám lék vyrobený. Když vyprodukuju vic, tím lépe. Také si na zahradě nemohu pěstovat nic velkého, ale nějak si s tím poradím.

Old Post 15-10-2017 v 11:54 AM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 70

Ale mám zprávy. Že fénixovy slzy, které jsem naředila mírně konopným olejem a kapala jsem je na sušenky (kvůli snadnějsímu a přesnějšímu dávkování) FUNGUJÍ. Není to sice kdovíjaká paráda, ale 80 ti letá osoba s alzhaimerem lépe reaguje a lépe vnímá. Je pokojná, lépe spolupracuje s ošetřujícím a stav se celkově mírně zlepšil. A tento lék, tedy fénixovy slzy, nebyl ještě vyroben z odrůd pro medicínské použití. Takže jsem moc zvědavá, co se bude dít teď, když brzo vyrobím výtažek z vhodnějších kytek. Lékařského benzínu už mám objednáno dostatek, tak se opravdu nemohu dočkat, až těch pár rostlin dokvete. Venku je konečně perfektní počasí.

Old Post 15-10-2017 v 12:01 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 71



Přišel čas sklizně odrůd bez THC. Je toho docela hromádka, to by mi mohlo stačit na experimentování s fénixem. Na vyrovnání poměru ve výtažku, budu mít větší množství (nebo stejné množství) obhahující zase velké množství THC.
Když už to mám takto rozdělené, možná bych mohla zkusit výtažek jen (nebo převážně s CBD, a výtažek jen (nebo převážně) s THC. A pak by to šlo celkem přesně dávkovat v různých poměrech. 2:1, 1:1, 1:2....... Medicínské odrůdy mám většinou 1:1, ale ty mi ještě nedozrály.

Naposledy upravil blizna 16-10-2017 v 23:33 PM

Old Post 16-10-2017 v 23:18 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 72



Zde je ta pěkná hromádka. Také jsem vyfotila kořenové baly, které nejsou ani moc nadupaný. Rostliny měly ještě dost volného místa pro kořeny.

Old Post 16-10-2017 v 23:43 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 73



Substrát je ale asi doopravdy chudý na živiny, netroufám si odhadnout, kolik bych toho vypěstovala bez hnojiva. Také jsem zvědavá, jaký to bude rozdíl, až najedu profisubstrát a profihnojky.
Ta bedna není tak velká, jak se na fotce zdá, ale hromádka to přeci jen byla. Nebudu to věšet, ale rovnou ostříhám palice a roztřídím na výrobu FS a listy s malými palicemi na masti.

Old Post 16-10-2017 v 23:48 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 74



Po stříhání nemám ruce zapepené jako od potentní trávy. Ruce jsem měla spíš jak od olejnaté štávy. Na pohled pod zvětšovacím sklem vypadala pryskyřice skoro normálně. Vůně také trochu jiná. Je to poznat.
Krásně se ale vybarvují ostatní rosliny, je to radost pohledět. Každý den je vidět trošku změna. Také každý den fotím, protože na fotkách vše vidím lépe než v reálu při očumování.

Naposledy upravil blizna 17-10-2017 v 00:09 AM

Old Post 16-10-2017 v 23:59 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 75

Paráda to takto vidieť roztriedené pokope v bedni. Teraz to už treba "len" pekne pomali a kvalitne usušiť, nech si to zachová a zosilní tú úžasnú voňu.

S tými Fenixom s rôznym zastúpením CBD-THC je Tvoj nápad zaujímavý. Možno by sa oplatilo do Fenixu potom dať navyše k základnej dávke aj pár g nekarboxylovanej trávy, nech sa tam prejavia aj liečivé vlastnosti kyslej THC a CBD. Mohlo by to mať širikospektrálnejšie liečivé vlastnosti. Je to moja ODO teória, ešte som to neskúšal.
Osobne by som hotové FS neriedil. Myslím, že to je kontraproduktívne v tom zmysle, že minieš mnoho energie a riedidla na silný extrakt, ktorý zase zriediš, myslím dosť markantne na tie sušienky. Doporučoval by som pripraviť silný obolej v tlakovej nádobe - a la Bushka, prípadne prípraviť aj maslo a napiecť linecké koláčiky, či pripraviť čokoládu.
Obolej môžeš potom kvapkať pod jazyk, /1-2 kvapky/ prípadne miešať podľa potreby do mastí. Je to fakt sila!
Osobne by som ďalší out pest šiel čiste organiku na organickom hnojení. Myslím, že je zbytočné tuniť a pumpovať medic modely na tvrdé "zhulovadlo" "silnými" "profi" hnojkami.

Naposledy upravil odo 17-10-2017 v 06:07 AM

Old Post 17-10-2017 v 05:55 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 76



Díky ODO. S tím dávkováním je problém ten, že táta musí mé staré mámě dávkovat FS na alzhaimera a není jisté, že si je vždycky vezme. Nejdříve jsem kapičku FS dávala do želatinových kapslí, které jsem koupila v lékárně. Kapsle dobrý, máma je ale nechtěla polykat, přeci jen jsou velké a byly to další prášky. Sušenku zbaští bez protestů. Napekla jsem malé sušenky a fénixe jsem na nerezové naběračně rozpustila s třemi díly konopného oleje. No a pak jsem teprve kapátkem kapala na sušenku po třech kapkách. Nějaké lihové kapky by se asi také hodily. Ještě o tom pouvažuji.
Co se týče dávky, teprve, když já jsem hučela po dvou sušenkách, začali jsme jí dávat jednu. Nemohu ji zhulit, mohla by se cítit blbě s schopná o tom mluvit není. To je pitomá situace. Musí jí být dobře, příjemně a také není žádoucí, aby byla moc odvažená a moc posedávala a polehávala. Musí také chodit, jinak ta péče o ní bude o hodně těžší. A my potřebujeme odlehčit, ne přitížit.

Tyto dvě fotky jsou zase CBD STAR od Ministry of Canabis. Opravdu pozoruhodná rostlina. Zkusím i příští rok. Tato rostlina měla omezené podmínky pro růst, když to rozjede naplno, musí to být pořádná kytka. Chci vidět. Má pěkné a silné i spodní palice

Naposledy upravil blizna 17-10-2017 v 11:28 AM

Old Post 17-10-2017 v 10:07 AM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 77


Až doteď jsem měla FS jen koupené, které nebyly z modelu se silným CBD. Takže jen THC +ostatní složky. Teď tedy přijde změna, CBD bude dost a THC také. Snad bude výsledek ještě lepší, než ten co je nyní. Musí být pacientce dobře, příjemně a také není žádoucí, aby byla hodně odvařená a moc posedávala a polehávala. Musí také chodit, jinak ta péče o ní bude o hodně těžší. A my potřebujeme odlehčit, ne přitížit.

Naposledy upravil blizna 17-10-2017 v 13:14 PM

Old Post 17-10-2017 v 11:18 AM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 78

Plíseň zatracená. Teď teprve vidím, jak napadená kytka nezvládá odolávat. Minule stačilo uštípnout lístek a byl klid. Tentokrát už to nestačí. Plíseň už se zabydlovala na cca 4 palicích.
Nevím, jestli podseknout všechny a soustředit už jen na dosušení. Matroše je snad pro začátek dost a na uvaření FS by to mělo stačit. Nečekám, že za dva týdny by ty poslední malé palice nějak výrazně nabobtnaly. Aneb lepší vrabec v hrsti, než holub ve zlodějském pytli

Old Post 20-10-2017 v 14:44 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 79

Od té doby, co jsem zde četla, že zloději otrávili třeba i psy na zahradách... mám celkem obavy. To by mě mrzelo hodně hodně. Jdu kytky ještě vyfotit a vysvětllím jim, že brzy budou viset na půdě Fotky dodám

Old Post 20-10-2017 v 14:47 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blizna
Stálý Člen

Karma uživatele blizna - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 80



Kytky začínám pomalu sklízet, bohužel jednu mám ještě v záhonu, tu nechám dojít a budu pozorovat, jestli dozraje. Jednu bigbuds jsem musela seknout předčasně kvůli plísni, ale ostatní se zatím drží. Nevydržela jsem obavy z mlh a tak nosím už několik dní kytky na noc domů. Zjevně jim to dělá dobře, některé kytky začaly nasazovat další palice. Jestli to dělá delší a teplá noc, to nevím. Kytky stejného druhu, která zůstávala venku, ta už takhle nezdivočela. Teda nenasazuje další palice.

Tato krasavice Blackberry z Bohemiaseed je už sklizená. Zde je závěrečné foto.

Old Post 22-10-2017 v 13:33 PM
blizna je offline   Profil uživatele blizna   Find more posts by blizna   Foto galerie člena blizna   Click here to Send blizna a Private Message   Add blizna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7925620 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív