Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pěstování a přítelkyně? Jak ji to říct?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
warcraftan
Nový Člen

Karma uživatele warcraftan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2 

Nápad Pěstování a přítelkyně? Jak ji to říct? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery,

obrácím se na Vás s prosbou.
Pěstuji již přes rok, už rok jsem neměl v bytě nikoho, kromě přátel, kteří vědí, že mám doma box. Teď jsem měl na několik měsíců pauzu a během té doby jsem si dokázal sehnat přítelkyni, šlo to fakt dobře a jsme už spolu ve vztahu, je to skvělá holka, jsem s ní spokojený, milujeme se blablabla...

Teď se chci (ba naopak musím) k tomu vrátit.. A jak ji to říct?
Rostlinky potřebuji ráno nakrmit a já ji nemůžu vyhánět před 7 hodinou ranní z domů, jen aby rostlinky dostali nakrmit a ona se tak o tom nedozvěděla.
Další věc je, když půjde večer třeba na záchod, ten hluk uslyší (nepůjde o box malých rozměrů). Tak či tak, ať se budu snažit jak chci se o tom dozví dřív nebo později.
Bavil jsem se o tom už s hodně lidma (kteří to o mě ví, že Pěstuji), ale ti taky neví, jak mi pomoct, je to zapeklita situace.
Je to drbna (asi jako každá holka ) tam si popovídá s kámoškou, ta to řekne ji, tam to ví ten, ten a ten... Nejjednodušší by bylo se s ní rozejít, ale... Zlomil ji srdce a já budu dojebaný, (nesmějte se) pokud by se na mě přišlo, dostal bych podmínku, zápis v trestním rejstříku a mohl bych jít do pi*e, v práci by mě vyhodili a další bych si díky tomu třeba nemusel najít, kvůli čemu? Kvůli holky... Ale je to mezi námi fakt super (myšleno vážně).

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jak by jste mi poradili? Děkuji moc

Old Post 12-10-2017 v 17:05 PM
warcraftan je offline   Profil uživatele warcraftan   Find more posts by warcraftan   Foto galerie člena warcraftan   Click here to Send warcraftan a Private Message   Add warcraftan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 2

No hochu, záleží na tom jestli ji prostě můžeš věřit... A přítelkyně ví že hulíš? Jaký má vstah k trávě? Jak dlouho jste spolu? Vůbec něco nám o ní řekni... Tímto bych tak nějak začal...

Old Post 12-10-2017 v 18:19 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 3

No nemas vela moznosti,bud sa vykaslat na box a ist outdoor. Alebo ist all in aj napriek vsetkym rizikam co to zo sebou nesie. Alebo moznost c. Ultra stealth mikrogrow.

Old Post 12-10-2017 v 18:22 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 4

Já bych začal s tím že bych jí řekl že pěstuji ale ne doma, třeba u kámoše nebo někoho z rodiny... Pak bych počkal pár dní jak bude reagovat, a když by to bylo v klidu, teprve potom bych přiznal pravou barvu...

Old Post 12-10-2017 v 18:57 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvukcz
Nový Člen

Karma uživatele zvukcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

Už jsem ji to řekl, v podstatě jsem založil tohle téma z "hecu" schválně jen, jestli bych se nedozvěděl něco, co ještě nevím a tak
Takže jsem to udělal sviňsky, řekl jsem ji, že musí přísahat na svoji smrt i na smrt svoji rodiny (neberte mě špatně, i mě se to nelíbí takový přístup) ale nenechám si ní zničit život. Po 10min rozhodování řekla, že bude přísahat. Takže to dopadlo tak, že by to do mě vůbec neřekla a že má pocit, jako by mě vůbec neznala...v autě probíhali další konverzace a s klidem jsem ji řekl, že pokud se bude chtít rozejít...tak to pochopím...
Teďkom se rozloučila, popřála na dobrou noc a že mi dá vědět (jestli se mnou pokračovat a "překousnout to") nebo se se mnou rozejít...
PS: nemám holku pi*u, musela pochopit po tom vším vysvětlováním, že to bylo pro mě těžký říct a že jsem ji to nemohl hned říct na 1. rande "ahoj, mám mladšího bráchu jo a ještě mám doma 150x150 nevadí?"

PS: nehulím, boxy mám na tu druhou možnost (nechci to vyslovovat, nevím, jestli to není v pravidlech fora)

//damn, asi mám 2 accounty, budu muset jeden zrušit jsem to já warcraftan

Old Post 12-10-2017 v 20:32 PM
zvukcz je offline   Profil uživatele zvukcz   Find more posts by zvukcz   Foto galerie člena zvukcz   Click here to Send zvukcz a Private Message   Add zvukcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 6

Pokial by som s niekym nebol aspon 2 roky tak by som im to radsej nehovoril,duplom ak by som pestoval na kseft.Je velmi vela moznosti co sa moze pokazit,obzvlast ak sa niekedy rozidete a ty budes ten zly.

Old Post 12-10-2017 v 21:19 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 7

Kurva jaká druhá možnost ?D
ženskejm nic neříkej, ožerou se a ukážou barvu... v dnešní době, když pořád slyšíme v TV jak je všechno v prdeli... tak to v hodně lidech vyvolává pocit, že jsou to nicky co nemaj na nic vliv.... pak když na někoho něco věděj a vědí, že mu můžou uškodit, kolikrát se v nich otevřou dvěře, který tam byly celou dobu...
Navíc si tím nic nezískal, nehulíte spolu, teď budeš mít akorád schízu, to ti, ale patří, už jenom za to dealování. :-D
Měl jsi to líp uvážit, nezískal jsi tím fakt nic, podle mýho, chtěl jsi udělat frajera? Bude ti pomáhat přesazovat kytky? nebo se sklizní ? :-DD
co když bude mít strach a bude to na Tebe přenášet?
Nezískal jsi nic.
A to, že by slyšela hučet něco ? Sakra i kdyby jen tušila, že něco takovýho děláš, tak to je furt lepší než když jsi jí to řekl, jak kdyby jsi si chtěl ulevit svědomí. Znám lidi, co i kdyby viděli stan přes celou místnost, tak by jim nedošlo k čemu to slouží. :-DD
Teď se připrav na kecy ohledně toho, že tu večeři co jsi jí zaplatil, tak to bylo za peníze z DROG :-D
Riskuješ pro to aby jsi sní mohl píchat u Tebe doma... no to beru, ale nebude to stát za to.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 12-10-2017 v 22:25 PM

Old Post 12-10-2017 v 21:49 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 8

Tak pokud nebude pi*a tak to bude dobrý, já měl pravý opak,kdyz sme spolu začínali tak sme kurily brka, po par měsících z ni vylezlo ze si koupila 120ku a 600 kilo , nějaký ten KIT na netu ve slevě za 10K, tak dostala pojeb ze takové složené sracky nemá kupovat tak cumela jak puk.. vše jsem ji naučil, koupil ji lepší výbavu,opravil, ukázal a spokojeně žijeme spolu do teď když se hádáme tak slyším jenom “ a ty kytky si zálivej sám , zmr*e

Old Post 12-10-2017 v 22:34 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

Chapu ze problem je v tom, ze slecna nyni zjistila ze nechodi s growerem, nybrz s dealerem. Tezko se tedy divit jeji reakci...

To uplne neni tema k reseni na groweru protoze tady lidi pestuji kvuli konicku a zabave, ne kvuli penezum...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-10-2017 v 11:05 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od carlos
Chapu ze problem je v tom, ze slecna nyni zjistila ze nechodi s growerem, nybrz s dealerem. Tezko se tedy divit jeji reakci...

To uplne neni tema k reseni na groweru protoze tady lidi pestuji kvuli konicku a zabave, ne kvuli penezum...


Takže kdyby žili ve státě kde je ganja legální byla by v poho ,protože by zjistila ,že žije s obchodníkem?

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-10-2017 v 11:15 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od jasse


Takže kdyby žili ve státě kde je ganja legální byla by v poho ,protože by zjistila ,že žije s obchodníkem?

Nechapu kam miris..

Ja narazim na to, ze tema se jmenuje "pestovani a pritelkyne" pritom by se melo jmenoval "dealovani a pritelkyne".. to je totiz imho dost odlisna situace.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-10-2017 v 11:22 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warcraftan
Nový Člen

Karma uživatele warcraftan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od carlos

Nechapu kam miris..

Ja narazim na to, ze tema se jmenuje "pestovani a pritelkyne" pritom by se melo jmenoval "dealovani a pritelkyne".. to je totiz imho dost odlisna situace.


Co to meleš, nadpis je napsaný správně, jsem grower, ne dealer...o prodej se mi může starat někdo jiný... Nenapsal jsem, že to mam na starost já

Old Post 13-10-2017 v 11:40 AM
warcraftan je offline   Profil uživatele warcraftan   Find more posts by warcraftan   Foto galerie člena warcraftan   Click here to Send warcraftan a Private Message   Add warcraftan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Mel byses naucit slusnemu vychovani, spolu jsme opravdu husy nepasli.

Ty uz jsi jako Bures nenapsal jsem ze je Capi hnizdo agrofertu, patrilo mojim detem

Koukam ze bezpecnost resis taky dost podivne.. http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?f=95&t=191261

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-10-2017 v 12:01 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od carlos

Nechapu kam miris..

Ja narazim na to, ze tema se jmenuje "pestovani a pritelkyne" pritom by se melo jmenoval "dealovani a pritelkyne".. to je totiz imho dost odlisna situace.


Pokud vím tak psal ,že má doma box a pěstuje ,tudiž není grower?

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-10-2017 v 12:02 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

Jsi zvykly odpovidat neustale otazkami?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-10-2017 v 12:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 16

Jj, všichni sme srdcaři co by si za koníčka nevzal ani korunu, jen rozdáváme napravo ,nalevo a těšíme se až z výplaty budeme moct zaplatit další účet čezu. Měli bychom utvořit kruh a začít házet kameny na tu špínu co plody své práce prodává. Možná bychom měli prvně vzít ztečí pálírny.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 13-10-2017 v 13:04 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9331760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív