Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Led do skříně 80x80 - tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Led do skříně 80x80 - tipy Příspěvek č. 1

Čau borci, tak.mi to nedalo a vyměnil jsem 400w za 190w Cob led 2x3000K Vero z alucraft.
http://alucraft.cz/produkt/diy-set-190-w/
K tomu optika Stella http://alucraft.cz/produkt/optika_fn15264/
Jako nesvítí to úplně špatně, to rozprostření světla je docela katastrofa... Uprostřed světla jak nas*ráno a u stěn velký prd. K tomu ta optika... Přijde mi že to s ní svítí méně a světlo je rozprostřeno téměř stejně. Vyplatí se vůbec používat? Přemýšlím že bych koupil dalsi 1-2 světla, utáhl by to ten zdroj? Jak vysoko led panel zavěsit?

Old Post 10-10-2017 v 22:16 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zippec
Nový Člen

Karma uživatele zippec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

Já jsem konzerva, takže HPS forever, ale taky už po ledkách nějakou chvíli pokoukávám. Asi je potřeba vědět, proč si udělal změnu (teplota, spotřeba..) Jestli přemýšlíš nad dalšíma dvěma světlama, pak tomu moc nerozumím.. 3x190w když si do teď jel 400w.. Budu sledovat

Old Post 11-10-2017 v 06:09 AM
zippec je offline   Profil uživatele zippec   Find more posts by zippec   Foto galerie člena zippec   Click here to Send zippec a Private Message   Add zippec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 3

Teplota i spotřeba... Ty další dvě světla jen kvůli lepšímu rozložení světla v boxu, napětí bych na každém "stáhnul" na tolik aby světla nebraly víc jak celkové 250w.
Jinak nemyslel sem 3x190w ale 2x190w.

Old Post 11-10-2017 v 07:55 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

TommyH
daj tam ešte jedno také svetlo s 2 COB, čiže 4 ks COB - bude to rovnomernejšie a výkon v raste stiahni na 2/3 - prípadne 1/2
polaboruj s výškou lampy, prípadne skúš dať preč tie optiky

Old Post 12-10-2017 v 06:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Odo: přesně tak to mám v plánu.. A na květ se to pak může klidně na chvíli ohulit na max.. mimochodem jak stáhnout ten vykon, dá se použít klasickej dimmer na výstup z trafa? (0-220v)
Ještě sem přemýšlel že za pár kaček objednat led pásky Cree z Ali na doplnění spektra, myslíte že je to dobrý nápad nebo zbytečnost?

Old Post 12-10-2017 v 09:35 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 6

ahoj,
jak ti to pokračuje? přemýšlím o stejné sestavě máš foto ?

Old Post 04-12-2017 v 11:38 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9151880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív