Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600w /amazon twin / canna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Hydroponie 2x600w /amazon twin / canna Příspěvek č. 1



Setup velice stručně
Stan 240x120x200, přítah 220 odtah 550,

hnojivo canna aqua ( jedu to poprvé ) a dokoupil jsem předražený rizothonic, uvažuju že pak koupim i pk a booster, vždycky jsem na doplňky sral tak zkusím změnu

na start dávám ec 1,1 ph 5,5 jak se povede namíchat, nevím proč ale vždy když to postupně snížuju a blížím se k hodnotě 5,6-5,8, najednou to skokově klesne na 4,5 a musím to zvedat vodou, stává se mi to často (při míchání mám zaplé cirkulační čerpadlo)

klony 16 ks the church od místního, řeším dilema kdy to přepnout, prý se to moc netahá ale už je to 6 dní na růstu a podle kořenu bych už to i přepl

momentálně svítím jen jednou 600

29.9 zasazeno
fotky 5.10 ec 1,3 ph 5,2

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 05-10-2017 v 20:01 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Tak co? Už jsi přepnul?

Old Post 09-10-2017 v 19:57 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3




ještě ne, jelikož jsem objevil problémy s kořeny, zřejme to bude teplotou, mam to okolo 21-22, ec 1,5 což není nic závratného, dam tam petky s ledem, jinak peroxid používáte nebo už je to přežitek ?

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 10-10-2017 v 11:56 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Čau ta teplota roztoku by měla být ok to vypadá spíše na vysoké ec jaké maž vstupní ec vody?.
Jinak jo poroxid používám jedu taky aero a canna aqua v pohodě ho tam můžeš dát akorát tam nedavej kořeňak a enzymy .

Old Post 10-10-2017 v 18:02 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 5

Zdar

zkus nechat ten roztok hodinu odstát než upravis ph

Teplota je ready,ec mi taky přijde v klidu na takovýhle kytky.
Nemáš čerpadlo na časovači?

Ten Cannaboost je strašně předražené! Kdyby se aspoň dával ml/l

Old Post 11-10-2017 v 01:53 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Teplotu máš ok. Myslím, že by to chcelo trochu zdvihnúť ph na cca 5,8 - 5,9 - mne sa javí, že tam je lahký deficit fosforu. ktorý je neprístupný pri moc nízkom pH - možno chýba aj Ca /?/
ako miešaš živný roztok - aké máš parametre vstupnej vody???

Naposledy upravil odo 11-10-2017 v 09:08 AM

Old Post 11-10-2017 v 07:27 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7

ec vody mam 0,23, ph 5,4 , zkusím zvýšit ph a koupím peroxid, čerpadlo jede pořád , nechám vodu odstát přes noc, namíchám , promícham čerpadlem ve zásobníku a pak snižuju, je velký problém když snižuju fosforečnou v růstu ?

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 11-10-2017 v 11:00 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 8

Není, dělám to taky

Tak to bude asi něco z výživou ,já si ale nemůžu pomoct a připadá mi to jak hniti z nedostatku kysliku podle těch kořenů a listu

Nech odstát aspoň hodku už namichanej roztok voda+ziviny a až po té hodině úprav ph.To by ti mohlo pomoct s těmi skoky ph.


Mas měkkou vodu a to potom s tou aquou upravis ph třeba na šest ale postupně během pár dní to slejza až to dojde i na ph5 zhruba po tejdnu.....přesně tak to bylo a je u me když sem použil vodu s ec 0.2-0.3.Když ten roztok byl namíchání z vody ec0.4 aspon ,tak už to drželo mezi těmi 5.2-6.2

Ale i když bylo ph 5 a já to třeba tejden nechal bejt nikdy nebyl zadnej problém. ......a co se týká deficitu fosforu tak při deficitech nehniji ani jinak neodcházejí koreny..navíc to mas na spodnejsich listech P by se projevil nahoře

Old Post 11-10-2017 v 16:38 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 9

0,23 nie je zlé. Ja miešam dažďovku s vodovodnou 5:1 a EC mám 0,1 na vstupe pH drží perfektne. Je to pravda, že makká vodá má slabšiu pufračnú schopnosť, ale 0,23 je úplne ok. S kys. fosforečnou v raste síce upravíš pH, ale celkové zastúpenie živín bude trochu iné, než pri kys. dusičnej, čo sa používa na rast. Nemusí to byť u Teba nejak extra kritické, ale radšej pripravuj živný roztok presne podľa miešacej kalkulačky Canna - majú to fakt dosť dobre vymakané.
K miešaniu peroxidu do živného roztoku sa nevyjadrím. Neviem, či to Canna doporučuje. Osobne doporučujem používať vždy v prvom rade systémové doplnky daného výrobcu, ktoré sú koncipované presne na obmedzenie výskytu problémov a používanie ich návodov. Ideš aero, čiže dosť citlivý systém na všetky zmeny.


kalkulačka je tu:
http://www.canna-cz.com/growguide

do aera by mal ísť parameter "nízke napájanie" - týmto som si neni istý - treba to preveriť, aby si to nespálil, lebo do aera a nft idú nižšie Ec, než "normálne" - treba to tam na stránkach nahľadať

Naposledy upravil odo 12-10-2017 v 05:35 AM

Old Post 12-10-2017 v 04:31 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 10

Odo;

Čau,
tech par kapek kyseliny ti fakt nezmění poměr živin 😂používám jenom ji,lip drží ph,to stopové množství P navic využije kytka pro koreny i v růstu

U té kalkulačky ....nízké napájení je pro tvrdou vodu ,vysoké napájení pro vodu měkkou
S tím nižším ec u aera si mě pobavil😊

Jak už ti tu někdo psal ten peroxid zabije všechno bio takže Cannazym, Rhizo i cannaboost

Old Post 13-10-2017 v 03:06 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3442770 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív