Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » // NYC Diesel//Crit. Kush // Great White Shark // 600W //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Organika // NYC Diesel // Crit. Kush // Great White Shark // 600W // Příspěvek č. 1






Zdravím Grower´s ,

tak jsem se rozhodl že i já zdokumentuji svůj první indoorek, budu rád za každý postřeh i kritiku přece jen je to první IN.

Box: DS II 90x90x170 ve sklepních prostorech

Osvětlení: LUMii Black elektronický regulovatelný předřadník 600 W 230V // Výbojka LUMii Black HPS 600 W 230 V Dual Spec. // 250CFL Blue ze začátku // Stínítko: ADJUST A WING MEDIUM DEFFENDER

Ovzduší: // ODTAH - ventilátor TT 220/280m3 (pachový filter Can Lite 300m3) // PŘÍTAH - ventilátor 100VKO 105m3 // OFUK: Klipsňák průměr 15cm //
klipsňák ve dne směřuje nahoru a tlačí teplej vzduch dál od kytek přece jen 400W už hřeje a co teprv až dostanou plnou palbu pokud nebude stíhat na 600W pořídím určitě silnejší odtah


Teplota: DEN 22-27 °C / NOC 17-22 °C // VLHKOST 70-82% / 60-72%
s teplotou řeším trošku problémy v noci ale zkouším tolik nevětrat aby teplota nepadla kriticky nízko a zatím to jde, ale až příjdou mrazy tak budu muset dořešit nejspíš nějaký topítko i přes to že ve vedlejší místnosti je vývod topení od plynového kotle ale uvidíme jak moc to v zimě bude fungovat

Zálivka:min. den odstátá voda 7,8 PH upravena na 6,1 až 6,3 PH downem od GH (kombi) na růst i květ (dusič./fosfor.)
většinou 1x za 2 až 3 dny podle toho jak rychle to vysychá
Výtok z květináče PH 5,8-6,0

Substrát: BioBizz Light mix + Biobizz Cocos 70% + 30% + keramzit na dno, květináče 5,7l

Hnojky: BioBizz Grow, Bloom, Alg A Mic, Acti - Vera, CO2 tablety, Postřik BioBizz LeafCoat

Pomůcky: digitální PH metr, časovací zásuvky, termostat. zásuvka (bude), rozprašovač, odvlhčovač, čerpadílko 200l/h s hadičkou na zalívání místo konvičky kvůli těsnosti u boxu já vím je to zbytečnost, ale je to strašně pohodlný

Osazenstvo: 6x NYC Diesel od Soma Sacred Seeds (řezy) // 5x Critical Kush od Barneys (řezy) // 1x Great White Shark ze semínka (fem.)

Shrnutí: .. takže abych Vás uvedl do obrazu jak to bylo od začátku, koupil jsem ze seedbanky 5 semínek GreatWhiteSharka ale vyklíčilo jen jedno a ještě opožděně, takže jsem neotálel a koupil jsem prvních 6 řezů od zdejšího matkaře - NYC Diesela, ale co čert nechtěl udělal jsem začátečnickou chybu a na úpravu vody jsem používal ACIDON ze zverimexu a kytky to pěkně odskákaly protože jak jsem se zde a na internetu později dozvěděl tak rozpouští vápník a proto holky vypadaly tak jak vypadaly viz. fotky a vypadali že to asi nerozdýchají a proto jsem neotálel koupil jsem správné PH Down na úpravu a pojistil to dalšími řezy Critical Kushe od Barneys (všechny řezy od místních, díky )
.. holky se naštěstí po kůře Ca (15%) 5ml/10l od Bionovy vzpamatovali po pár dnech (přes můj údiv všechny) a takhle to teď vypadá..

Prvních pár dní rostly pod 250cfl na růst a teď už se voní pod 600W HPS s duálním spektrem regulovanou na 400W a začalo se jim to asi líbit protože se dali celkem dokupy

NYC Diesel přesazen 1.10.2017
Critical Kush přesazen 6.10.2017
Great White Shark zasazen 27.9.2017 uvidíme jestli je aspoň trošku dožene popř. co s ním vymyslím dále

Naposledy upravil mareckin 11-10-2017 v 19:14 PM

Old Post 11-10-2017 v 14:11 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 2






Aktuálnější foto asi po 6-7 dnech od předchozích fotek

Poslední dvě fotky NYC Diesela




Všechny holky dostali dnes 2ml/l BB Growu, +5ml/l Acti-Vera, postřik Alg A MiC 2ml/l, čtvrt CO2 tablety na 30l vody




5 kousků kde je více vidět perlit je Critical Kush, ty o krápek větší jsou NYC Diesel a prcek vlevo je GreatWhiteShark






10. den 18/6 nejstarší holky








Naposledy upravil mareckin 11-10-2017 v 15:09 PM

Old Post 11-10-2017 v 14:27 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 3


ták a zatím poslední fotka prcka Great White Sharka a pozadí starších holek

Naposledy upravil mareckin 11-10-2017 v 15:09 PM

Old Post 11-10-2017 v 14:39 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

Zdar,

hustě s to porěšil tím calciem od bionovy ,ještě ho využiješ dobrý přidávat ho od začátku do půlky květu ,zpevňuje buněčný stěny 😊

Ty co2 tablety jsou jsou dobrý max do akvária pro vodní kytky!kytky obecně nevstrebavaj co2 kořeny ale listy!Takže musíš přidávat co2 do vzduchu a ne vody.
Tohle je jen plitvani penězi,jestli chceš přidávat co2 udělej si kvasnicove láhve to je asi o 95%efektivnější,a o něco levněji to vyjde taky.recept jak na to tu určitě je .....jesi ne tak pm

Old Post 11-10-2017 v 16:57 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 5

Ahoj, dobře díky za postřeh já o tom něco přečetl a názory se liší ale beru to v potaz a návod projdu já je bral tak nějak když jsem nakupoval všechno takže v té době jsem to moc nevěděl ale nic zkazit se tím co jsem četl nedá tak to spotřebuji a zkusím určitě ty lahve, díky

Old Post 11-10-2017 v 17:53 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 6

Určitě tím nic nezkazís!jen z toho ty kytky budou mít sakum prdum nic😂😊zatím čau, ať se daří 🖑

Ještě koukám 600w na 90x90x170 je docela palba bez cooltubu!ale ve sklepě to snad uchladis,

Old Post 11-10-2017 v 18:16 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 7

Právě řeším spíš problém s nízkou teplotou zatím na 400W nejvyšší teplota se zapnutým přítahem a odtahem naplno 26 °C tak uvidím a když to nepůjde tak koupím silnější odtah a přidám ještě ofuky a když by to vůbec nešlo tak to nechám na 400W ..
Ještě s těmi lahvemi s kvasnicemi teď jsem tu něco splácal na rychlo a kolik se jich tak používá aby to mělo efekt, 2 třeba stačí ?

Old Post 11-10-2017 v 18:38 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 8

Aj ked uchladis tak si niesom isty ci ma vyznam v 0,81 m2 svietit 600w,mozno pri genetikach s vynosom 700+ na m2. Podla mojho nazoru na 90x90 box je 400w ideal.

Old Post 11-10-2017 v 18:51 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 9

Uvidíme, odzkoušíme Critical Kush by měl mít velice solidní výnos co jsem četl ale jelikož je to první indoor tak pochybuji že se mi povede větších výnosů.
Critical Kush: Výnos indoor: 750 gr/m2

Old Post 11-10-2017 v 18:56 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 10

Jasne no tie 3 kilka co zaplatis viac za elektriku ta nezabiju.

Old Post 11-10-2017 v 19:08 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11

No tak já bych se spis bál klima po zhasnutí ,ale už rostes tak asi dobrý

No slyšel jsem ze lze predimenzovat světlo tak ze už to kytkám spis vadí. Ale zase sem viděl pest nějaký ho typka ze sweet seeds a ten dal 600W do stanu 60x60 😊a dobrý

Hale nějaký poměry tam byli ale už si je nepomatuju.Po nějakým čase už sem na ne ale sral a dal sem prostě do petky nějaký droždí (dost,ale zas ne tolik aby ti to bouchlo😁a cukr ,ono to jakoby Bubla ,asi za tejden jak to přestane Bublat přidáš další cukr,obnovis.....oni ho žerou ty kvasnice, no a pak už se dělava nova.a do víčka uděláš díry a vyvedes hadičky +tu petku nesmíš zavřít ...bouchne!a na noc ji musíš vyndat ven z boxu......pac ona valí nonstop

Uvidíš jak dlouho tě to bude bavit .Mě to vydrželo asi rok a půl než jsem koupil lahev

Old Post 11-10-2017 v 21:55 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 12





Zdravím, tak přináším menší info ..
dneska teplota v 8:50 cca 30°C , venku se trošku oteplilo a ejhle hned to poskočilo, tím pádem hned v pondělí koupím pořádnej ofuk a popř. i silnější odtah, ale prvně jsem zkusil připojit pod lampu rozptylku z deffendru, prej by to údajně mělo zlepšit odvod tepla ale kdo ví? ..

"Kvasnicová bomba" zabudována od včerejška a nevím jestli to je tím nebo jen můj bláhovej pocit holky Crit. Kushe za noc neuvěřitelně "povyrostly" možná se to zdá jen mě ..

.. Ještě bych se chtěl zeptat proč se musí flaška na noc vyndávat ? .. kytkám to uškodí že budou mít CO2 i přes noc? já totiž nemám možnost jim to chodit pravidelně na noc vytahovat ..

... pár fotek z rychlého ranního rozprašování 3ml/l Alga-A-Mic


Jinak díky za Vaše postřehy

Old Post 12-10-2017 v 08:21 AM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 13

Jak vidím ty rozdíly, indica/sativa tak mám pocit že se z toho po přepnutí po*ereš 😊 jinak si je docela zachránil, teď už vypadají OK ale ten začátek, tam to vypadalo na týrání 😀

Old Post 12-10-2017 v 10:32 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

no odvod tepla rozptylka nezlepsi... ale jak uz nazvu napovida... lepe ho rozptyli do prostoru... tzn primo pod lampou by snad mohlo bejt o nakej stupinek mene .

Zjednodušeně přes noc kytky naopak dejchaj kyslík a vylučujou CO2 - přes den naopak.

Princip je jednoduchej, je třeba ale vědět jak funguje fotosyntéza a na čem je závislá.. aby fotosyntéza probíhala potřebujem dvě základní věci. 1. světlo 2. voda + co2

můžem přidávat světla až do aleluja, ale jednou narazíme na bod kdy kytka nebude schopna efektivně využít to světlo navíc, pak přichází na řadu přidávání co2 a díky větší koncentraci ve vzduchu pak kytky využijou i to světlo navíc. Ve finále pak porostou kytky rychleji... ale nečekej větší výnosy.'

Uprimne si myslim ze tyhle kvasnicovy kraviny ty kytky nemaj sanci poznat (odtah ti jede, takze to stejne hned vyfoukas ven a celkova koncentrace co2 ve vzduchu se nezmeni)... a drahy bomby s uzavrenyma systemama sice fungujou, ale ekonomicky mi to pride zase nesmyslny + je s tim plno prace.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-10-2017 v 12:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 15

No uvidíme jak to povalí taky z toho mám trošku strach z těch rozdílů .. hold jsem nečekal že ten acidon napáchá takový škody .. ale tak snad rychlá náprava je zachránila a už to bude jen lepší ...

Tu jednu flašku tam nechám pro dobrej pocit (že jsem jim dal něco navíc ), kyslík jim tam taky jde přes noc tak snad to úplně na škodu nebude ..

Old Post 12-10-2017 v 18:26 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od mareckin
No uvidíme jak to povalí taky z toho mám trošku strach z těch rozdílů .. hold jsem nečekal že ten acidon napáchá takový škody .. ale tak snad rychlá náprava je zachránila a už to bude jen lepší ...

Tu jednu flašku tam nechám pro dobrej pocit (že jsem jim dal něco navíc ), kyslík jim tam taky jde přes noc tak snad to úplně na škodu nebude ..


Zdr

Stipej, stahuj ,ohybej vrchy na úroveň spodku a bude to dobrý
ta láhev má velkejj smysl,i kdyby zvýšila množství jen třeba o 3ppm tak se to vyplatí! Tam už hodně záleží na tom do jaky míry chceš a ses ochotnej se tomu věnovat. ....na tu noc by to ale chtělo ven ,on to odtah vytáhne ale přes kytky,já bych to tam nenechávál to bych asi radši nepoužíval, když tak vzpomínám tak i to byl důvod proč sem pořídil set.
Jinak ty si delas srandu ale kvasnicova bomba se z toho může lehce stát 😃

Chtěl sem se zeptat Soma Sacred Seeds to je normálně Soma Seeds?



citace:
Původní příspěvek od crazyben
Ve finále pak porostou kytky rychleji... ale nečekej větší výnosy.'

Uprimne si myslim ze tyhle kvasnicovy kraviny ty kytky nemaj sanci poznat (odtah ti jede, takze to stejne hned vyfoukas ven a celkova koncentrace co2 ve vzduchu se nezmeni)... a drahy bomby s uzavrenyma systemama sice fungujou, ale ekonomicky mi to pride zase nesmyslny + je s tim plno prace. [/B]



Hoj



u té kvasnicove bomby je hlavně problém v nestabilním přidávání.Chce to aby furt pořádně Bublala (což tě stojí nějakéj cukr ).Kdybys viděl jak to dokáže bublat asi bys získal představu kolik je schopna vyrobit co2,podle mě hafo .Jenže to vydrží jen prvních pár dní a pak to jede o 90%min ,po obnovení už to není takový .Chci říct ze tech prvních pár dní ty petky valí víc než bys pouštěl z lahve. ...takže byli ty petky určitě znat ale vždy jen ty první 2-4dny
Mel sem pět 2litrovek na 1m2


No a ten set je asi jedna z mejch nejlepších investic čoveče.Od ty doby co ho mám i při klasicky řešenym odtahu,g/w běžna praxe i v organický hlíně v závislosti na modelu teda,neda to úplně kazdej (třeba u nějakýho "og kushe z us" to nemam ať dělám co delam ) ale obecně se výnos zlepšil zásadně.
Důležitější je ale doba květu,např. Silver Haze sem sekal na konci 7/12, ze semínek ,zadnej vybranej casnej fenotyp.Běžne ty 9.týdeni modely takle v půlce až koncem 7.tejdne 12/12.

Navíc lip zvládáj vedro,přes léto sem jel kolo pod 250w,ty kytky zažily dlouhodobě 38C° a 237g sem zklidil za 7tejdnu.Odtah celou dobu seplej na Full přes termostat (Violeta ace)

Ten oxid se drží při zemi nějakou chvíli, než se smíchá se vzduchem a pak už je tahán odtahem ale přes kytky a i když ne tolik co v uzavřeným prostoru něco listy vstrebaj
Viděl sem test kde nějak to udělali ze ten plyn mel cervenou barvu a bylo vidět jak se v boxu chová

Ted už mám kvůli tomu všude cooltube stínidla, abych mohl tahat ven ještě min......a je to komplikovanější !o tom žádná !větrák navíc +hluk z něj, věčný srani se sklem,roury atd.atd. Ale zas je to proste o tom jak až moc tě to baví a co pro to si ochotny udělat no.

Sety nejsou drahy ale měřící technika mrtě

Old Post 13-10-2017 v 05:39 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6341700 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív