Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » New Sestava prosim o konzultaci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

New Sestava prosim o konzultaci Příspěvek č. 1

Zdarec Groveri a Growerky

Rozhodl jsem se trosku upgradovat pěstební podmínky.. Něco jsem vymyslel ale chtěl bych to první probrat než blbě utratím peníze... Je to taková sestavička snů je lehce předimenzované. nemam v plánu zatím 600w ale chtěl bych byt připraven i na tuhle variantu proto řeším odtah a vse spíše na 600w než na 400w které chci jet momentálně. Jedna se hlavně o to aby to bylo vše co nejméně hlučné protože nehodlám už poslouchat ten ventilátor když spím proto i tlumič na už tak tichém ventilátoru (40-55 db). sestava je taková:

Homebox HomeLab/GrowLab GL80L 150x80x200 1x
WINFLEX TT SILENT 160L - 820M3/HOD - Ø160 - 3 RYCHLOSTI 1x
Filtr CAN-Lite 800 - 880 m3/h - ∅ 160mm 1x
Tlumič hluku Silent tube 150mm 1x
Stahovací páska 180 mm 6x
Sonoflex,průměr 160 mm,1m 2x
Lumatek 400W Růst i Květ HPS 1x
Elektronický předřadník Lumatek 600W, 230V se čtyřpolohovou regulací 1x
Digitální spínací hodiny Lumatek 1x
Dominator XXXL Air Cooler 6,napojení 150mm 1x
CIRKULAČNÍ VENTILÁTOR HURRICANE FS-40A STOJANOVÝ, PRŮMĚR 40CM 1x
Regulátor Dimmer Cornwall 0-280W 1x
Homebox HomeLab/GrowLab GL80L 150x80x200 1x

Budu rád za každou případnou připomínku. Děkuji

Old Post 05-10-2017 v 21:41 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 2

Záleží jak máš velký prostor, ale za mě by určitě byl lepší stan 120x120. u 150x80 mi přijde že na těch 150 "nedosvítíš". Jinak odtah určitě velké + to předimenzovat.

Old Post 06-10-2017 v 17:58 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3

Abych pravdu řekl rad bych takový stan ale bohužel místo je tak akorát na 150x80x200 :/ ... nejradši bych byl za 200x80x200 ale bohužel takové se nevyrábí to bych tam prdnul 2x250W a bylo by po problémech.
Stan už jiný nebude tím jsem si pevně rozhodnut, sice mě to mrzí ale kupovat pak jen vetší stan kdyby se poštěstilo bude sranda

U toho nedosvicení sem si trosku vědom. Z předchozích zkušeností jsem v mém boxiku neměl moc místa pro zvlhčovač, větráky a tak podobně takže tak trosku si rezervuju 20-30 čísel pro zvlhčovač a stojanový ventilátor. I pro ten atypický tvar boxu jsem i vybíral reflektor Dominator XXXL Air Cooler 6 d-82 š-67 tak snad dosvítí o 20-25 cm dál než je sám. opravdu jsem sám zvedavej. Kdybych neměl takové zkusenosti s teplem jake jsem mel doted tak bych tam dal A winga Large i by se tam vešel.

U té ventilace jsem se vyškolil. Svítím 250w a teď přes vedra, co byli jsem to poprvé zkusil jen s jedním TT 240m3/h a šlo to i na 32 s cooltubou. při zapnutí druhého sem si pomohl o par stupňů ale žádná hitparáda. hold jsem podcenil tlak a překážky v boxu proto jsem to predimenzoval

Old Post 06-10-2017 v 20:27 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 4

Jako ofuk bych spise ze zkusenosti volil nejaky rotacni tower, nestoji zase az tak moc penez a poslouzi lepe. Pokud mas digitalni predradnik s regulaci, je nutny jeste i ten 400W? A pripadne jeste nepripojovat svetlo na casovac primo, ale pres stykac, take to neni investice k nepreziti a pri nabehovych proudech pomuze :]
A mozna jeste nejaky mlhovac pro rust, z ebay se daji koupit jednomembranove za pakatel.

Old Post 06-10-2017 v 20:44 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

tak po toweru se podivám ten mě nenapadl. o stykači neco pozjištuju a koupím. dikec. to je výbojka lumatek dual 400w. jo mlhovač sem zapomněl ten mam sic dva roky jety neptun 1 membranovy ale kupodivu jede jak má. ale nevím jestli bude stačit pro takovy prostor.?

Old Post 06-10-2017 v 21:56 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 6

Zda bude jedna membrana pro box stacit, to nikdo neporadi. Zalezi na vlhkosti mimo box, teplotach, zpusobu pestu .. proste zkusit. Zdrave, vesele a dobre se majici holky pozna na prvni pohled kazdy gentleman :P, orientuj se podle toho.

Old Post 07-10-2017 v 11:28 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Topgrow
Nový Člen

Karma uživatele Topgrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

jedna membrána postačí, ale ten odtah máš totálně předimenzovanej ..

na tohle by stačil nějaký 400m3 maximálně

Old Post 25-10-2017 v 14:45 PM
Topgrow je offline   Profil uživatele Topgrow   Find more posts by Topgrow   Foto galerie člena Topgrow   Click here to Send Topgrow a Private Message   Add Topgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Box uz jede odtah byl az pres priliz. I typan z growshopu s kterym jsem upravoval nakonec ojednavku mi rekl ze je to blbost. Tak jsem si nechal poradit nakonec dopadla objednavka uplne jinak 😁 nicmene jestli chces tady je nakonec to co jsem poridil a frci to fajn. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79803 dokonce jsem dal odtah na 220m3 a ted jak je zima. A mam okno na ventilacku tak je tam v prumeru krasnych 28-28,5 stupne.s tou membranovkou by to chtelo dve nejmin asi. Vlkost se drzi na 50% v noci 80% ventilace vsechno rozfouka

Old Post 25-10-2017 v 15:13 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Topgrow
Nový Člen

Karma uživatele Topgrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

tak domu dopomož postřikem na stěny, tím to taky zvedneš

Old Post 25-10-2017 v 16:04 PM
Topgrow je offline   Profil uživatele Topgrow   Find more posts by Topgrow   Foto galerie člena Topgrow   Click here to Send Topgrow a Private Message   Add Topgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6674260 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív