Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Venkovní teploty - problém?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LJTx
Nový Člen

Karma uživatele LJTx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Venkovní teploty - problém? Příspěvek č. 1

Ahoj komunito,

od začátku dubna mám Shamana a BellaDonnu, hnojivo bylo na některé Ah a jinde Biobizz, snažil jsem se o ně fakt starat. Problém je, že rostlinky (některé) ne a ne začít tvořit paldy, jiné zas trochu.
Chtěl jsem je nechat všechny alespoň do října, ale nevím jak unesou ty teploty, co jsou teď. Tzn. když je přes den 14 a v noci 8, do toho pořád zataženo, skoro žádný sluníčko a prší občas, no prostě už žádný léto. Myslíte, že má smysl s tím čekat a nebo prostě sklidit to, co už se vytvořilo? Nechci, aby to ta zima celý domrvila.

Díky

Old Post 16-09-2017 v 12:56 PM
LJTx je offline   Profil uživatele LJTx   Find more posts by LJTx   Foto galerie člena LJTx   Click here to Send LJTx a Private Message   Add LJTx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stonerka4200
Nový Člen

Karma uživatele Stonerka4200 - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Old Post 16-09-2017 v 13:14 PM
Stonerka4200 je offline   Profil uživatele Stonerka4200   Find more posts by Stonerka4200   Foto galerie člena Stonerka4200   Click here to Send Stonerka4200 a Private Message   Add Stonerka4200 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Už zas začíná podzim-to je překvápko...Když klesne teplota pod 15 stupňů kytka začíná stagnovat a čeká co bude.Její další vývoj se hodně zpomalý.Takhle,ale musí být delší dobu ne že se na 2-3 dny ochladí a budeš hned plašit.
Sklízet to co se vytvořilo určitě ne e,jestli to není zralý bude to domrvený stejně.
Tohle se tu řeší každej rok.Počasí je to hodně důležitý,ale nikdo z nás s tím nic neudělá.I já bych byl moc rád za suchý,slunečný,teplý září....Nenaděláme nic-tohle je outdoor...
A ještě k tomu sklízení.Hlavně klid.Sklízet až v půlce řijna nebo na konci je přece úplně normální,podívej se tady po groweru kdy sklízí ostatní.Holt bydlíš v čr a tady to moc jinak nejde.Těch modelů co u nás dojedou do konce září moc není.Mají svoje mínusy takže každej to pěstit nechce.A nebo zatemňovat....
Pohlídej si plísně a buď v klidu,pěkně ještě bude.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 16-09-2017 v 14:06 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LJTx
Nový Člen

Karma uživatele LJTx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 4

Díky moc za odpovědí!

Old Post 16-09-2017 v 14:53 PM
LJTx je offline   Profil uživatele LJTx   Find more posts by LJTx   Foto galerie člena LJTx   Click here to Send LJTx a Private Message   Add LJTx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

Souhlasím s Brunem i já sekám někdy koncem Října

Old Post 21-09-2017 v 21:17 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elda_23
Nový Člen

Karma uživatele Elda_23 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

I ja se pridavam, mel jsem dva dny po sobe teploty 2 nad nulou.. ale kytky z dutch passion jsem nechal, ptz nejsou dozraly, a ptz verim, ze jeste prijde babi leto.. i kdyz me letos kaceny sedly podruhy na vajicka driv (a to znamena ze zima prijde brzo), tak myslim, ze jeste prvni dva tydny v rijnu bude pocasi takovy, aby dozralo to, co se ted zabrzdilo.. uvidime..

Old Post 21-09-2017 v 22:18 PM
Elda_23 je offline   Profil uživatele Elda_23   Find more posts by Elda_23   Foto galerie člena Elda_23   Click here to Send Elda_23 a Private Message   Add Elda_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Ja vsechny tyhle starosti s dozranim outu nakonec vyresil porizenim skleniku. Uz nekolik sezon nehlede na pocasi sklizim i tak na konci rijna. Jednou jsem dokonce sklizel 20.11. Samozrejme obcas se najde plisen a neco se musi vyhodit, ale je to venek. Letos jsem si myslel, ze kvuli rychlemu ochlazeni bude na kytkach prd, ale naopak.

Old Post 26-09-2017 v 21:33 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8

Zdar, měl jsem letos top 44 a nechal jsem ji venku i při ranním mrazíku a přežila to. Ideální je ale skleník, nebo aspon tři kůly a obmotat fólií...něco jako týpí..

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 29-09-2017 v 11:21 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 9

Čau te dnes byla u nás ráno 7 hodin teplota -1
máte ještě cenu nechávat venku plíseň není žádná zatím teda
co myslíte mám to ještě nechat nebo seknout dík moc za radu

Old Post 02-10-2017 v 11:06 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 10

Loni jsem pozoroval, jakmile přišly mrazíky tak kytky zastavili. Osobně už bych je venku bez skleníku netrápil.

Old Post 06-10-2017 v 18:06 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2017 - nehnojím,je to problém?? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2534930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív