Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hashplant Sensi 250W organic soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Hashplant Sensi 250W organic soil Příspěvek č. 1




Zdar,

holek je 16 a jsou z řezů z regular semínek od Sensi ,ze 4 matek tzn. 4 fena .Je to takova selekce,pak se rozhodnu který si nechám .To jen tak pro info ze nejsou všechny stejný.Oficiálně udávaná doba květu 40-45dni!

Květináče Root Pouch 1Galon

Hlína organickej mix z běžné dostupnejch ingrediencí

Hnojiva zatím nevím bud Plagron Alga bo Biosevia,ted dávám Rhizo a nitrozyme,budu dávat enzymy a nějakéj květ. stimulátor taky Cannaboost.To pak napíšu čím sem zálil.......ještě používám phytamin a cropmax ale tyhle zatím nedostaly pac sem stříkal proti sviluskam

stan je Budbox 75x75x200 / white

odtah PK CTRL 125 420m3/h (regulace,termostat)/Pachac taky PK home edition 480m3/h max.

/ofuk je Honeywell možná ještě nějakéj menší větrák přidám no ale je to malej stan/

Světlo je 250w zatím mh /na kvet ještě uvidím jestli 250 nebo 400W/předřadníky digi lumatek/výbojky gib Pure bloom ext.out. a growth adva

Stinidlo je spudnik 125mm napojenej z obou stran na potrubí a větrák tt 125 zapojené na 280m3/h (ale nedává to plánovaná výměna ).Mám to takhle udělaný aby mohl jet odtah jen na 5-10% kvůli přidávání co2.

Voda /z kohoutku mi teče EC 0.7 takže používám reverzni osmózu /vodu provzdusnuju neustále vodním i vzduchovým čerpadlem a cistim uveckem/teplotu udržuje topitko

Ph i EC měřím i upravuju,ph kyselinou citrónovou v hlíně /zvlhčuju zvlhčovačkou abych byl aspoň na 65%



Kytky dostali dost na prdel protože sem se stěhoval nemel čas tak mi hafo krát úplně zvadly, asi dva měsíce byli v malejch výsevnich kvetniccich ,řádili na nich svilušky -stříkáno Spidermite Protection Spray a podstatně lepší ted už na nich tyhle stresy nejsou skoro znat naštěstí

Takže 22.9. Přesazeno do root pouchu (po přesazu stříkáno cropmaxem a BN roots)-9dni na 18/6 a 1.10. přepnuto-1.den 12/12

fotky jsou z 28.9. a sory nepřišel jsem na to jak je otočit

Naposledy upravil BerryBlu€ 01-10-2017 v 23:49 PM

Old Post 01-10-2017 v 23:20 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 2



Zdr,

aktuální fotka z dneska (2.10.) 2.den 12/12

Old Post 02-10-2017 v 21:25 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

Čus, přesně tento stan i reflektor jsem kdysi měl :-) .. teda pořád v tom jedu předpěsty. 400w nebyl problém s obyčejným TTčkem. Pal to tam hned, později v květu už to nebude mít takový efekt na kvantitu.

Tu kyselinu dáváš přímo do hlíny?!

V hlíně a s organikou myslím vůbec nemusíš řešit tu osmózu, ta navíc dělá vodu dost "nestabilní" s ohledem na ph, neb to zbavíš vškerého bufferu..

Old Post 03-10-2017 v 15:23 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

Čau,

muhehe samozřejmě do vody ,upravuju zálivku,do hlíny by to asi byla smrt

Právě že mrtě hale!at pěstujes jakkoliv vždycky je zasadne lepší měkká voda,ten rozdíl na kytkach je jak den a noc .EC vody 0.7 zmaří hodně z tvy snahy ,jako jde to ,ale není to ono ! A právě u té hlíny obzvlášť ! Osmóza byla jedna z mejch nejlepších investic

Ona ti udělá prakticky destilku, vodu s ec 0.0 ,tou samozřejmě nemůžeš zalévat jeden z důvodů si už zmínil nulová pufrační kapacita taky prej zabíjí půdní mikroorganismy .Běžné se to dělá tak ze ji smíchas s obyč vodou z kohoutku na ec který potřebuješ.Já si mícháme na ec 0.2-0.4ms/cm2
Pak se to dá ještě napufrovat vápníkem a hořčíkem to mi přídě složitý a ještě jsem někde čet upravit ph na 10 a následně srazit na 6 nebo tak nějak ,ale to bys musel použít ph UP i down na jednu vodu a to se zas nemá. ...

Vezmi si třeba flushing s vodou 0.2 nebo 0.7 ms/cm2 to je rozdíl


Jo budbox dělá super stany!ten spudnik já ale hnůj už ho nějakou dobu mám,budu ho měnit za Sun Star aircooler to je úplně jinéj level .A to TT není dělaný na tahání vzduchu přes takovéhle ohyby,ufo tam bude efektivnější a bude moct jet na mene

jinak 4kilo už sem jel i na menších prostorech ,o to neslo.Jestli ho dám tak až při rozkvětu a výměně lamp,ale asi jo čoveče



Můžu teda říct ze oficiálně zvolený hnojivo je ghe Biosevia mám ho rád i když kytky vždycky ukazují lehčí deficit N
Ještě bych dodal ze BM (Bioponic mix) což je vlastně Trichoderma pro lepší rozklad Biosevie v půdě je primichan v hlíně v pomeru 1g/10l

zatím pa👋

Old Post 03-10-2017 v 20:02 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

Ok tak jsem zas chytřejší :-)

Jo Spudnik je shit, a o moc lepší zkušenost nemám ani s air-cooled reflektorem od SunSystem (měl jsem něco trošku menšího než ty jejich xxl reflektory, leží mi doma). Distribuce světla nic moc, kraje nedosvícené..

Old Post 04-10-2017 v 11:33 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 6

Fakt jo..to čumím ...já od nich mám ten sun Star a ještě Dominator a ted budu pravděpodobně porizovat Sungro.Za mě spokojenost maximálni jak se světelnou stopou tak obzvlášť s chlazenim!navíc je používá nasa což je teda mazec😲ačkoliv bych řek že možná kdysi dávno,co vím já tak na orbitu už dlouho svítí ledky.

Jen teda u toho dominatora měnit výbojku nebo čistit sklo zevnitř je opravdová akce 😒

A samozřejmě na awing co se týče ty světelný stopy a odrazivosti nemaj ani nahodou

Old Post 04-10-2017 v 19:28 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 7

Zdar,

Včera zalito biosevia grow/start up/rizo/nit./diamond nectar/vitalinkchill/enzymy Plagron, canna,AH ph6.2/Ec1.6

přidal sem tam ještě jeden ofuk.větrák podlahac RAM 23cm


26-28C°/22-23C°noc/60-70%RH /5.den 12/12

Old Post 05-10-2017 v 14:00 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od BerryBlu€
Fakt jo..to čumím ...já od nich mám ten sun Star a ještě Dominator a ted budu pravděpodobně porizovat Sungro.Za mě spokojenost maximálni jak se světelnou stopou tak obzvlášť s chlazenim!navíc je používá nasa což je teda mazec😲ačkoliv bych řek že možná kdysi dávno,co vím já tak na orbitu už dlouho svítí ledky.

Jen teda u toho dominatora měnit výbojku nebo čistit sklo zevnitř je opravdová akce 😒


Ten můj má otevírání vyřešený dobře, vyklopené sklo zůstane viset na lankách. Celkově je to kvalitka, jen distribuce světla nic moc. Ale ten veliký xxl na tom bude asi trochu líp.

Já na chladné období pořídil 750w complete fixture od Gavity a je to mazec, až neuvěřitelný jak na pohled obyčejný reflektor tak dobře osvítí celou plochu :-)

Old Post 05-10-2017 v 15:54 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Maxman


Ten můj má otevírání vyřešený dobře, vyklopené sklo zůstane viset na lankách. Celkově je to kvalitka, jen distribuce světla nic moc. Ale ten veliký xxl na tom bude asi trochu líp.

Já na chladné období pořídil 750w complete fixture od Gavity a je to mazec, až neuvěřitelný jak na pohled obyčejný reflektor tak dobře osvítí celou plochu :-)



No jo to je jinéj level, hlavně taky finančně. ..😕


Taky tam mam lanka,ale i přes to .....porod! Jak je to sklo velký tak nejde vyndat z tech úchytek na druhý straně aniž bys ty lanka vysrouboval.
ted mam v merku Superplant OG black line reflektor ale taky není zrovna za lidovku

Old Post 11-10-2017 v 02:20 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 10






Čau,

tak aby to náhodou nebylo až moc hezky tak se mi povolil popruh a trochu sjel dolů Honeywell a samozřejmě zlomil vrch jedny kytce!ovazan obvazem ale je zvadlej dost,nicméně jsem viděl vzchopit se i horší zlomeniny tak snad. .....


Proběhly dvě zálivky stejné jak ta poslední jen s EC 1.8 a pak 1.3 (furt grow hnojivo)
Teplota a vlhkost jsou furt na stejných hodnotách


Rostou hezký, rychle a vitalne.Každej den musím zvedat světlo a větráky .Obzvlášť se mi líbí větvení. Vytáhli se víc než sem čekal, zatím výšku zdvojnásobily +.Docela nenáročnéj model mi příde, nepotřebuje moc živin



7.10.jsem aplikoval Phytoseiulus Persimilis (Biocont.cz) přirozenej predátor svilusek 😊tzv. bioagens , už sem je párkrát využil a ne jen ty na svilušky.Zaplavujou mě pac se dá lupou sledovat já těm kurvam nakladaj!Tyhle se aplikují dobře ,přijdou na listech nějakých ,naočkovanych sviluskama (aby měly co žrát po ceste) a ty se jen dají mezi kytky .Mel sem i na třásněnky a ty byli v pylinach který se museli vysypat na kytky,to nebylo zrovna pohodlne.
Jediný co ....ze se musí aplikovat co nejdřív po doručení aby nechciply ale ted sem je vyzved z pošty až druhý den a dával sem skoro až za další den.Měl jsem trochu strach ale už sem viděl oranžový broučky běhat po listech tak asi dobrý. A ani jsem nedodržel podminký skladovani (lednice )nechal sem je den na poste a pak v pokoji což nedoporučuju

Já ten Biocont moc nechápu v tom ze oni píší ze tyhle bioagens neřeší kalamitní stav škůdce a ze je třeba aplikovat pri prvním zjištění a když pak objednáte tak vám to pošlou klidně i za 14 dni a za tu dobu už to kalamitní stav bude tutove.....!s tím mě trochu serou😒

Tohle asi nejefektivnější způsob zbavení škůdců, vždy 2-3 postřiky a pak bioagens,ty dodělaj to co nesmet postřik 🤗

Dávám fotky baleni Persimilise/fotky kytek jsou z 7.10.

Old Post 11-10-2017 v 03:25 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11



Dnešní

dvě fena rozkvétají /dvě jedou nahoru a prave kvůli nim nechávám ještě MH 😊

ulomenej vrch to nedal tkže. sem si stip kytku při rozkvětu což určitě nebude mít vliv na její výnos 😢😭

Naposledy upravil BerryBlu€ 13-10-2017 v 06:13 AM

Old Post 13-10-2017 v 05:56 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 12

👋

24.den 12/12

Už jedu klasicky květovku se vším všudy. Před šesti dny jsem vyměnil zarovku a ořezal spodky.Je tam GIB 400W pure bloom protože je to hodně hustý a 250w by to moc neprosvitilo ,i s tím 4kilem to bude hlavně o vršcích .Asi dvakrát sem stříkal phytaminem.

Už se projevuji výškový rozdíly a taky rozdíly v nástupu kvetu a jsou docela velký,téměř 14 denní rozdíl v rozkvětu se jen tak nevidí .A 45 dní to nebude ani hovno,určitě ne od přepnutí! To bych musel za tři tejdny sklizet😊

Fotky za tmy z 18.dne ,za světla dnešní

Naposledy upravil BerryBlu€ 24-10-2017 v 13:24 PM

Old Post 24-10-2017 v 13:12 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 13






Hm

Naposledy upravil BerryBlu€ 29-10-2017 v 02:05 AM

Old Post 29-10-2017 v 01:47 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 14

Zdar chlapy,

omlouvám se ze sem to tu neukončil, bohužel jaksi ukončily mě tím ze mi zlikvidovali všechny stany a dali 4 roky za pěstování

Old Post 27-08-2021 v 01:21 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - 25x HASHPLANT SENSI 600w - 77 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1346160 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív