Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » objednani semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 17

L1st3r dost zajímavá akce. Škoda, už mám nakoupeno. Tvoje selekce sleduju a jsem zvědavý co z toho bude

Jinak já obědnával Purple Pineberry od Secret Valley Seeds, Belladonna od Paradise Seeds, Custard Cream od Cream of the Crop Seeds, C99 od Female Seeds, Holy Grail 69 od Samsara seeds, Cole Train od Reserva Privada, Trainwreck od Humboldt Seed Organization, Train Wreck od Green House Seeds,
Od KC Brains - TNR
- Brains Choice
Od G13 Labs - C99
- White Widow
vše po jednom semenu

Hodlám ty trainwrecky hodit na jaře do kýblů a zatemňovat aby krásně dozrály. A pak ochutnávat, pak budu moct posoudit ktereý je lepší. Totéž i s C99. S tím zbytkem zatím nevím, možná je nechám napřesrok zase do kýblů. Ale když už platím 12 liber poštovné tak jsem si přiobědnal pár modelů které mě zajímali. Ať se daří...

Old Post 26-09-2017 v 18:50 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18

To je pěknej výčet, snad se zadaří a všechny vylezou. Moc jsem toho zatím nechutnal, ale trainwreck od GHS jsem měl a byla to strašná šupa, dva prdy a byl jsem nepoužitelnej . Zatím co se týče výnos, síla a chuť, u mě vede Ed Rosental Superbud od Azachyela a v závěsu je jeho Big Bud. Jinak se mě nepodařilo vypěstovat nic co by bylo nějaká pecka. Vkládám na děje do toho nynějšího agenta.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-09-2017 v 19:29 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 19

C99 od Female Seeds je pecka... žádnej silnej uspávák, ale slušnej energickej model. Jemnej kouř a to aroma! Někde píšou že to je původní kmen od Grimmů, tak sem pátral ale neni... je rychlejší, původní byly ty Pienaple a Grapefruit který znova křížily.

já narazil na obě phena... jedno víc grepový a druhý ananasový (překvapivě )

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-09-2017 v 19:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 20

Slušnej, energickej model. To je přesně to co vyhledávám Něco co tě nutí pořád něco dělat, to mam rád

Old Post 26-09-2017 v 20:42 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 21

doporucuji stranku 5semen.cz...zkušenosti jsou jen pozitivní...jejich levná semena od natural seeds mne zatím nezklamala

Old Post 26-09-2017 v 20:44 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaBOY
Stálý Člen

Karma uživatele cannaBOY - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 22

Čo myslíte ludia ako je lepšie si objednať semená, priamo od seedbanky zo zahraničia alebo od našich shopov? (grower.sk, atd)

Old Post 03-10-2017 v 14:27 PM
cannaBOY je offline   Profil uživatele cannaBOY   Find more posts by cannaBOY   Foto galerie člena cannaBOY   Click here to Send cannaBOY a Private Message   Add cannaBOY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od cannaBOY
Čo myslíte ludia ako je lepšie si objednať semená, priamo od seedbanky zo zahraničia alebo od našich shopov? (grower.sk, atd)


Určitě ze seedbanky, tam máš předpoklad, že to správně skladujou a materiál je čerstvej. Taky s reklamací to pak bývá jednodušší, když nakonec třeba nevzejdou.

Já vždycky objednával přímo u výrobce (většinou ACE seeds, Sensi, Dutch Passion, Nirvana) a nikdy žádnej problém. V rámci Evropy je to v cajku, i placení (kartou). Pokud chceš něco z US, šel bych do nějakýho zahraničního eshopu (používal jsem pickandmix.co.uk ale ten už není). Pokud se ti nechce utrácet za originál, v bazaru se čas od času objevujou zajímavý nabídky od prověřených členů.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-10-2017 v 15:48 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Jablko
Zdary uplně to nesouvisí stim co tady řešíte ale mam aktuálně objednaná semena od RQS ( Spain seedbank). No abych se dostal k problemu semena byly odeslany 15.9 a cekal sem ze prijdou za 2-3 dny ale ejhle az teprve dnes ( a to pouze nejak datově nikoliv fyzicky ) se dostaly do depa v Teplicich sluzby PPL. Mají mi dorazit do Plzne takze driv jak v pondeli 25.9 je mít nebudu a podle sledovani zakazky se seminka sekly na tyden v Nemecke poště? Nechapu proč, nestalo se to už nekomu? Zkoumaly tam obsah? Nebo za jak dlouho dorazí semínka ze zahraničí vám?


Ja obědnával 25.9. a přišli dnes 03.10. Sice z UK ale to je fuk. Ze zahraničí to hold chvílí trvá... V mailu psali že by měli dorazit nejpozději do 21 dnů takže to jsme ještě v klidu

Old Post 03-10-2017 v 19:20 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 25

Jablko

Po zlej skúsenosti s klíčivosťou z CZ shopu som objednal priamo od RQS.
Skúsenosť podobná. Trvalo to dlhšie a nebolo možné nájsť zásielku vo vyhľadávacom systéme cca. týždeň čo to niekde trčalo.
Stálo to za to - klíčivosť 100 percentná

Old Post 04-10-2017 v 06:29 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 26

Když nakupujete u nás v nějakých shopech se semeny. Tak je nejlepší se kluků v pohodě a s úsměvěm zeptat ,jestli by Vám mohli říct, který semena mají nejčerstvější , respektive, který jim dorazili během aktuálního měsíce a z toho si pak vybrat. Jelikož znám týpka co dělá v jednom shopu, tak mi řikal, že není problém aby tam leželi semena rok, rok a půl klidně. Hlavně Sweet Seeds se jim tam drží ....

Ale tenhle borec je férový, když se ho zeptáš tak ti řekne na rovinu co je nový a čerstvý a co se tam povaluje už dlouho.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 06-05-2018 v 09:05 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 27

Dnes musím napsat stížnost na MOJESEMENO.CZ po předchozí dobré zkušenosti jsem letos zase věřil, že seminka pojedou jako z vody ale nestalo se 12 semen a vyklíčí 2? A to jedno z toho bylo to zdarma?! Zmrd prodává stará semena .. nedoporučuji nikomu už .. 900 vyhozených zdařbuh ... Takže moje automat sezona je ve velkém ohrožení ..a to jsem byl stalej zákazník !! Už nikdy víc ..

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 13-05-2018 v 14:58 PM

Old Post 13-05-2018 v 13:37 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-01-2006 - Objednávka semen - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3806870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív