Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » umírání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bigmom
Nový Člen

Karma uživatele bigmom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 8  

Obecné umírání Příspěvek č. 1

Zdravím, mam box a kokos. Zacala jsem hnojit plagronem. Kytky maji 20 dni do sklizne a zacali zloutnout,nejake tak moc ze uplne odumreli. Nevim co s tim. Poradite cim by to mohlo byt?
Dekuji

Bigmom

Old Post 03-06-2017 v 12:34 PM
bigmom je offline   Profil uživatele bigmom   Find more posts by bigmom   Foto galerie člena bigmom   Click here to Send bigmom a Private Message   Add bigmom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 2

Ahoj, dej víc informací a určitě ti někdo poradí. Model, medium, světlo a nějaká fotka. Mě třeba Jack Herer od Natural Seeds vždycky ke konci kompletně zežloutl a opadal.

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 03-06-2017 v 13:29 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3

Ahoj, určitě poskytni nám "rádcům" nějaké fotografie. Pokud žloutnou od spodu, tak to bude pravděpodobně nedostatek dusíku v pozní fázi květu.

Old Post 03-06-2017 v 15:50 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 4

Kytky, Jack Herer od Vision seeds, mi asi umírají, odspodu žloutnout
Zalil jsem zálivkou kopřivového výluhu.. Nejspíš nepomohlo.
Substrát by měl mít normal ph kolem 6.
Začalo to cca před týdnem, dvěmi - jde to dost rychle.
Listy jsou žluté, po stranách i nahnědlé.
Kdyby to bylo špatné pH vody na zalévání, nepřišlo by to dříve?
Prosím poraďte co to může být, a jak to nejrychleji zastavit.. Snad není pozdě
DALŠÍ INFO: 20l květináče, zahradnický substrát, hnojení pouze přírodně, klíčil jsem 1.5.17, výška rostlin cca 1.3-1.7m, převážně sativa.
Nevím co ještě dopsat, ale doufám že chápete můj problém a někdo se zkušenejších mi třeba pomůže.
FOTO ZDE: http://imgur.com/a/oT3lf

Old Post 07-08-2017 v 21:47 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 5

A co vrchy v pohodě? To že ti zloutnou spodky, tak se to stává. Nic se neděje. Slunce už nestačí prosvitit ten spodek, tak ti listy sezloutnou.

Old Post 08-08-2017 v 07:13 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 6

Jde to i na vrchy, a jak jsem říkal, strašně rychle
Není to jen žloutnutí, ale i hnědé fleky, a některé listy zhnědnou uplně a pak prostě odpadnou.. Nejspíš PLÍSEŇ.
jde na to něco použít? Jinak ty špatný listy jsem odtrhal byla na nich taky stopa plísně tak se to snad bude šířit pomalej.
Nejspíš je kořenová.. A nikde jsem nedočetl co na to kromě nějakej fungicidů a podobnejch sraček

Old Post 08-08-2017 v 12:11 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

Spatne ph

Old Post 19-09-2017 v 17:58 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8

A není to tím, že jde do finiše? Mně přijde celkem ok.

Old Post 21-09-2017 v 11:17 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 9

Máš vespod květníku odtok?

Old Post 02-10-2017 v 15:52 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCARFACE
Stálý Člen

Karma uživatele SCARFACE - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 10

Málo dusíku v rastovej fáze... Tiež sa mi pár krát stalo, že mi to takto žltlo od najstarších listov od spodu, v rastovej fáze som nikdy nehnojil a spoliehal na predhnojenu hlinu a začal hnojiť až po prepnutí, čiže asi po mesiaci v hline ...Potom som kúpil čistý dusík napr. Bio Nova to robí N 27 a trochu Green Sensation, chytené listy aj tak uschli ale neodpadli ... keď sa to podchytí zavčasu tak sa to da zastaviť ale žlté listy už zelenšie nebudú. ... Toť moja skúsenosť

250W / Hlina / 4xM

4ooW / 3xNH 3xWS / Hlina

Old Post 31-10-2017 v 13:34 PM
SCARFACE je offline   Profil uživatele SCARFACE   Find more posts by SCARFACE   Foto galerie člena SCARFACE   Click here to Send SCARFACE a Private Message   Add SCARFACE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7651830 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív