Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » stihne dozrát?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Dotaz stihne dozrát? Příspěvek č. 1


Zdravím komunitu.Jen bych se chtěl zeptat jestli to moje kytička stihne? už mi ale hodně fialoví protože už je na noc zima a na noc jí dávám domů

Naposledy upravil DenyMouse 03-10-2017 v 12:45 PM

Old Post 02-10-2017 v 14:24 PM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Re: stihne dozrát? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od DenyMouse
Zdravím komunitu.Jen bych se chtěl zeptat jestli to moje kytička stihne? už mi ale hodně fialoví protože už je na noc zima a na noc jí dávám domů

Old Post 02-10-2017 v 14:32 PM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 3

Zdar. Fotka by nebyla??

Old Post 02-10-2017 v 23:52 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spussytel
Nový Člen

Karma uživatele spussytel - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Na noc bych to neuklízel, akorát ti to chytne plíseň, protože v místnosti vzduch stojí a květy budou nejspíš hodně vlhké. Už jsem si tím jednou dost na kytkách ublížil. Preparáty proti plísním fungují, dají se koupit i takové, které se mohou aplikovat i na sklizenou kytku. Navíc, dokonce října času dost. A jestli už teď ti fialový lístky, nejspíš to máš v malém květináči - slabý kořenový základ. Přihrň k tomu víc hlíny, ať to tak snadno neprochladne. Vypadá to dobře, držím palce

Naposledy upravil spussytel 03-10-2017 v 14:04 PM

Old Post 03-10-2017 v 10:41 AM
spussytel je offline   Profil uživatele spussytel   Find more posts by spussytel   Foto galerie člena spussytel   Click here to Send spussytel a Private Message   Add spussytel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5

budu oponovat kolegovi, ja bych to teda na noc domu bral, mas-li tu moznost, vzduch je tam urcite teplejsi a sussi nez ted venku, ale pridal bych nejaky maly vetrak na ofuk...a uz moc nezalevat...ted zas slunce nakou chvili asi nebude, takze jen hlidej plisne...uplne to asi nedozraje ale vypada ze bude hulitelna ;-)

Old Post 03-10-2017 v 14:43 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6

Jestli ma doma teplo (cca 20°C), tak bych to dovnitř nebral už jen z možnosti teplotního šoku. Vlhkosti se stejně nezbaví a akorát stojatý vzduch, polétavý prach a vyšší teplota podpoří plesnivění a hnilobu. To fialovění vůbec nemusí být nizkou teplotou, třeba to má v genech a blíží se ke zralosti

Naposledy upravil Šmoulí Prd 03-10-2017 v 20:55 PM

Old Post 03-10-2017 v 18:11 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7

Pokud nad ní je možné udělat z plachty stříšku, tak to vyzkoušej... vlhko trochu přetrpí, když na ni nebude pořád pršet do toho a ještě k tomu ranní mrazíky.. to je největší peklo, taky se na ně teď chystám, ale je to těžké s tím počasím no. Zatím odstřihávám pomalu menší větvičky ( abych stihl kontrolovat plíseň ) jednu po jedné, ale jak bude trochu líp- což myslím, že nebude pršet, tak na to vletím ve větším množství.

Old Post 03-10-2017 v 21:12 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spussytel
Nový Člen

Karma uživatele spussytel - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8


Zdravím ve spolek. Loni jsem měl opravdu objemné palice a na plíseň jsem přišel úplně náhodou. Na povrchu nebyla vidět, ale objímala stonek uvnitř velkých palic - musel jsem je rozlámat a sušit samostatně, proto říkám, dovnitř ne. Ale přijde na to... samozřejmě je to individuální. Tady v 550m.n.m je teplota od 12-16 C°, fouká celkem silný teplý vítr, bylo by to ideální podmínky pro plíseň, ale díky bohu není zatím dostatečně vlhko, aby se chytlo. Začal jsem s aplikací Bud Rot Stop, protože bych chtěl kosit co nejpozději, ať je to tlustý na dva prsty ). A musím říct, že už po druhé aplikaci se dá pozorovat změna. Kytky začali znova vonět a listy pěkně stmavli. Nanáším to i na substrát. Až přijdou ranní mrazíky (do naší oblasti zatím nedorazily), zkusím květináče obalit dekou, aby kořeny nepromrzli a snad se tam žádná pakáž nechytne, když je to preventivně ošetřený tím preparátem. Ze začátku mi přišlo, že to smrdí po chlastu, ale začalo mi to vonět a teď v tom citím spíše ovocný kvas, takže to práším bez výčitek .

Old Post 06-10-2017 v 10:20 AM
spussytel je offline   Profil uživatele spussytel   Find more posts by spussytel   Foto galerie člena spussytel   Click here to Send spussytel a Private Message   Add spussytel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Break82
Nový Člen

Karma uživatele Break82 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

Mám to hodně podobné bojím se jestli stihnu sklidit. Jsem cca v 8 týdnu z 11 (Mazar) -- Ráno v 7 vyndavám z garáže (kotelny -- cca 18 st 40 m2) a večer v 19:00 uklízím , tak aby se listy nedotýkaly. Doufám že dělám dobře kvůli plísním. Akorát ted přidám ještě ventilátor.

Old Post 10-10-2017 v 11:58 AM
Break82 je offline   Profil uživatele Break82   Find more posts by Break82   Foto galerie člena Break82   Click here to Send Break82 a Private Message   Add Break82 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

DenyMouse- kytka vypadá pěkně určitě stihne dozrát. Fialoví protože má buď nedostatek molybdenu nebo fosforu(spíš fosforu), ale je to normální když se blíží sklizeň. Mě to taky udělalo(cca 2 týdny před sklizní).

WEED IS LEGAL IN MY HOUSE

Old Post 20-11-2017 v 06:05 AM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2014 - Stihne dozriet - 0 odpovědí
19-07-2007 - Sthnu to dvakrát? - 30 odpovědí
29-07-2006 - Stihne dozrát? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1521490 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív