Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Z outdooru do indooru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Danda33
Nový Člen

Karma uživatele Danda33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 5  

Obecné Z outdooru do indooru Příspěvek č. 1

Zdravím mám takový problém a potřeboval bych poradit.
Pěstuji druhým rokem a letos mi květinky nestíhají do zrát tak přemýšlím že je vezmu domů a dosvítím je 600w výbojkou jen se bojím aby to pro ně nebyl šok nebo něco podobného.
Kytky mám 3 v 15l květníkách se substrátem a perlitem a jedná se o CRITICAL JACK doba květu 55-60 dní přitom už mi jedou takovejch 70 dní a paličky jsou pořád malé a neprorostlé a jsou obalené bílými bliznami.
Tak jsem si doma postavil konstrukci na zavěšení osvětlení a teď nevím jestli to kytky přežijou.
Omlouvám se za mojí češtinu a předem díky za odpovědi!

Old Post 01-10-2017 v 18:06 PM
Danda33 je offline   Profil uživatele Danda33   Find more posts by Danda33   Foto galerie člena Danda33   Click here to Send Danda33 a Private Message   Add Danda33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Ahoj, za pokus to stoji, mam s tim dobre zkusenosti. Kazdopadne pozor na zalivku a pozor at si nespalis palky... at to roste


Old Post 01-10-2017 v 21:03 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 3

Ahoj, určitě to stojí za pokus pokud k tomu máš podmínky, ale ještě bych dodal k předchozí odpovědi, pozor na pach. PS: Připrav se že budou mít větší žízeň.

Old Post 02-10-2017 v 15:43 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danda33
Nový Člen

Karma uživatele Danda33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Oky díky za ochotu

Old Post 02-10-2017 v 16:02 PM
Danda33 je offline   Profil uživatele Danda33   Find more posts by Danda33   Foto galerie člena Danda33   Click here to Send Danda33 a Private Message   Add Danda33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 5

Ničeho se neboj taky to tak udělám půjdou pod 400w foto dodám až budu na lepším netu

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 02-10-2017 v 18:45 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 6


Klidně to tam jebni. Já to taky tak dělám. Grow fáze venku, nakvete to taky venku a jak je už hnusně, tak šup do boxu. A jede to dál, bez strachu z plísně a hlavně to tam dozraje ne jak v těchto našich podmínkách kdy po létu přichází zima 😉 letos jsem musel udělat narychlo ještě jednu skříň protože se mě nevlezly do jedné tak tam zatím nemám reflex na stěnách ale je v plánu 😂 btw je to jedna kytka v 30 L kyblíku. Prostor 100x60

Old Post 05-10-2017 v 13:49 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6667670 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív