Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ALPINE ROCKET(maliny+skleníček) Af- Cheese, g 14
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Obecné ALPINE ROCKET(maliny+skleníček) Af- Cheese, g 14 Příspěvek č. 1






Zdravim vas

Foto palic bude brzo

Po dlouhe dobe (8let) jsem se rozhodl zverejnit par fotecek ze sveho “polickA” a sklenicku nadmorska vYska 430 mnm podhuri krkonos, pocasi na hovno kytky SUPER

Jedna se o klony Alpine rocket(AR)-(klony z klonu z Vidne)

Autoflowering seeds:
Cheese od dinafem 5/j5
G 14 fast buds 3/3
Blow mind auto od sweet seeds- spatna klicivost 2 z 5, ale nejvic osypane a chutne

Chemie od bcuzz A + B, pk , bloom stimulator a na zaver netopYri guano plagron-mam ho rad

Af sazeny v druhe puli kvetna, sklizeny okolo 23.7 jejich misto obsadili AR

Maliny a sklenicek osazeny 23.6, coz se u skleniku ukazalo jako moc brzo- 3 krat jsem zastipaval pul metrove vetve

Foto Maliny velikost cca 110-120 cm
1. 7.8 “zacatek kvetu”
2. 9.9
3. 16.9
4. 22.9
5. 25.9 sklizeno 27.9 naposledy hnojeno guanem na konci srpna


Naposledy upravil Thespis 01-10-2017 v 11:26 AM

Old Post 30-09-2017 v 23:12 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 2

Čauko, hezké rakety
Z jakého shopu si to bral? Hanf-Hanf ? Z tohodle bych si udělal živý plot

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 01-10-2017 v 08:06 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 3



citace:
Původní příspěvek od Hvězdář
Čauko, hezké rakety
Z jakého shopu si to bral? Hanf-Hanf ? Z tohodle bych si udělal živý plot


Ahoj, diky, mam ji z flowery fieldu a drzim/e si ji uz 3,5 roku, tedka ji mam pod 48W.. takze ani nevim, jestli ji maj v nabidce...


Naposledy upravil Thespis 01-10-2017 v 09:52 AM

Old Post 01-10-2017 v 08:54 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4






Fotecky AF 14 dnu pred sklizni, foto ze sklizne nemam bohuzel mi zacala G14 a BMA plesnivet, tak jsem kosil hlava nehlava a nefotil jinak absolutni spokojenost az na klicivost od sweet seeds(asi smula)

Foto
1. Cheese vsichni “stejni”
2-3. G14
4-5. Blow mind auto


Naposledy upravil Thespis 01-10-2017 v 11:48 AM

Old Post 01-10-2017 v 10:57 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beatrix
Stálý Člen

Karma uživatele Beatrix - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 5

Ta barva se mi velice líbí je model vhodný i pro indoor?

Old Post 02-10-2017 v 09:58 AM
Beatrix je offline   Profil uživatele Beatrix   Find more posts by Beatrix   Foto galerie člena Beatrix   Click here to Send Beatrix a Private Message   Add Beatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 6

citace:
nevim, jestli ji maj v nabidce...


maju, v kategorii outdoor, ale k dispozicii az na jar

Old Post 02-10-2017 v 14:01 PM
Maxeaux is online now   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


maju, v kategorii outdoor, ale k dispozicii az na jar


Nastesti ji nepotrebuju a ostatni veci co meli na ven nic moc
Alpine rocket je “jeden ze svatych gralu k nam”


citace:
Původní příspěvek od Beatrix
Ta barva se mi velice líbí je model vhodný i pro indoor?



Na indoor to je spatny a o dost slabsi nez z venku...


Old Post 02-10-2017 v 15:46 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

Tu alpskou raketu Ti závidim pred letama sem ji out jel... (semena od swiss seeds)

Nejen ze je vhodna do naseho podnebi (me to dozralo ke konci zari, letos bylo zari hnusne ale) a je hodne odolna. Ale je to i docela silny... delalo mi to mensi palicky, jednu za druhou (stipal sem).

Tys ji zkousel indoor? Ja se do toho casem pustit chtel, ale uz si tim nejsem tak jistej kdyz pises ze to neni ono

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-10-2017 v 16:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 9






Dekuji vam za kladne ohlasy

Tady mam par slibenych fotecek palic AR od malin, sklizen probehla 27.9


citace:
Původní příspěvek od crazyben
Tu alpskou raketu Ti závidim pred letama sem ji out jel... (semena od swiss seeds)

Nejen ze je vhodna do naseho podnebi (me to dozralo ke konci zari, letos bylo zari hnusne ale) a je hodne odolna. Ale je to i docela silny... delalo mi to mensi palicky, jednu za druhou (stipal sem).

Tys ji zkousel indoor? Ja se do toho casem pustit chtel, ale uz si tim nejsem tak jistej kdyz pises ze to neni ono


Silna je dost, odolna relativne takY, ale letos to nedala idealne...
indoor ji zkousim kazdy rok koncem zimy jestli nehermi ale ma vzdy spatny podminky(maly kvetinacek a bejva nekde nakraji, aby nebrala dobre misto)


Old Post 02-10-2017 v 17:27 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 10

[QUOTE]Původní příspěvek od crazyben
[B]Tu alpskou raketu Ti závidim pred letama sem ji out jel... (semena od swiss seeds)

Nejen ze je vhodna do naseho podnebi (me to dozralo ke konci zari, letos bylo zari hnusne ale) a je hodne odolna. Ale je to i docela silny... delalo mi to mensi palicky, jednu za druhou (stipal sem).
Čau hledal jsem na netu seeds a nenašel jsem nemůžeš poradit kde sehnat nebo poslat nějaký odkaz dík

Old Post 02-10-2017 v 18:44 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

flowery field, řezy

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-10-2017 v 19:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od crazyben
flowery field, řezy


dík ale to jsi mi moc nepomohl není to pro mě reálné

Old Post 02-10-2017 v 19:51 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od kostakosta88


dík ale to jsi mi moc nepomohl není to pro mě reálné


No klon stoji 10E(4-5ks za 1000-krasa-schovas do flasky), cesta do vidne zlutaskem nebo flickbusem draha taky nebude... myslim ze i se svacinou(chleba s vysocinou a maslem) ses zhruba na 2000-2500kc kde nejvetsi investice je maslo pak je na prd doprava mhd po vidni k floweryfieldu, ale i to se da zvladnout a chytre tel vse jistej


Old Post 02-10-2017 v 21:36 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Thespis


No klon stoji 10E(4-5ks za 1000-krasa-schovas do flasky), cesta do vidne zlutaskem nebo flickbusem draha taky nebude... myslim ze i se svacinou(chleba s vysocinou a maslem) ses zhruba na 2000-2500kc kde nejvetsi investice je maslo pak je na prd doprava mhd po vidni k floweryfieldu, ale i to se da zvladnout a chytre tel vse jistej

dík za info ale me staci jeden rez nebo seminka na dalsi
sezonu rizky jsi udelm sám

Old Post 02-10-2017 v 22:27 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Skleníček Příspěvek č. 15






Ahoj, po delší době přidávám pár foteček ze skleníčku

1-2. Foto z 30.7
3-5. 9.9 bylo naposledy aplikováno Guano


Naposledy upravil Thespis 05-11-2017 v 22:57 PM

Old Post 05-11-2017 v 22:14 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 16






Ahoj, přidávám pár foteček ze sklizně skleníku dne 2.10.2017

Samosebou nebyl úplně vlídný podzim co se počasí týče a “přišla” plíseň, ještě to pár dnů chtělo, takže paličky nedobobtnaly a měly docela dost listů, ale i tak jsem spokojen, uvidím co z ní vytáhnu letos smoke report a fotky sušiny dodám snad zítra


Naposledy upravil Thespis 05-04-2018 v 15:24 PM

Old Post 05-04-2018 v 14:47 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2680450 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív