Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 625





Jo, diky, tak chyba byla u me v pc.
Tkze tady jsou slibene fotky.

1.Takhle se to svrklo
2.-V porovnani s propiskou
3.-Material z jedne kytky
4.-Celkem dve male plne sklenice.

Normalni palicky by se 50g do tech dvou sklenic neveslo ale kdyz jsou tak malinkate tak to zabira mene mista a vic se toho tam vejde.

Tak doufam ze prsti kolo bude opravdu uz lepsi.

Old Post 29-09-2017 v 18:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 626

Priste nevymyslej blbosti, kup kokos, raselinu, hnuj , nejakej vapenec a hnoj jen biobizz bloom.
Uvidis ze budes mit lepsi vysldky.

Old Post 29-09-2017 v 19:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 627

vy ste to asi vôbec nepochopili, že mu nešlo o vypestovanie hromady g materiálu čo by pre neho nemal cenu??!!!
Bitir - no ono aj nevydarené "blbosti" posúvajú G dopredu. Na druhej strane, ak by mal opačný výsledok a mal by vypestené kilo matroša, tak sa stavím, že všetci chytráčci by od zajtra kopírovali step by step a chcali do kvetináčov!...
....a čo ak predsa vypestil matroš, čo mu bude účinkami sedieť na jeho diagnózy?? Ja mu držím palce!
Je to scifi, ale pevne dúfam, že to bude mať aspoň kvalitné

Old Post 30-09-2017 v 11:34 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 628

Ja vam po pravde povim o co mi slo. Nejvic me slo o to vyzkouset zda se da nahradit chcankama nebo i jinym alternativnim"hnojivem" klasicka kupovana org.hnojiva,necim co je uplne zadarmo.
O to me slo samozrejme nejvic to zjistit.
Pak samozrejme me slo take o vahu, protoze cim vic bych vypestoval tim dele by me to vydrzelo a nemusel bych dal svitit. I kdyz asi bych stejne dal svitil protoze je to konicek a asi by me to schazelo se o to starat a koukat jak to roste.
Druhy duvod proc me slo take o mnozstvi nebo vahu tak to je ten abych nebyl za "......." Bohuzel to ale nevyslo a asi za nej pro nektere jsem.


Vim jednu vec a tu me nikdo nevyvrati protoze jsem to videl na vlstni oci a v primem prenosu.
Dokavad neprilety od souseda smutnice bylo vse v naprostym poradku.
Ani jeden nazloutly listecek ani zadne spalene spicky,zadne deficity, proste vse ok ! Proste vse v dokonalem poradku.

Pak priletly smutnice ,nemel jsem s nima nikdy pred tim tu cest,vlastne za moje 3 indoory a 3 outy jsem nemel nikdy problemy s zadnymy skudci ani plisni, trochu me tedy zaskocily a ja dost durazne nezareagoval ,ba naopak udelal jsem nejhorsi chybu jakou jsem mohl udelat a prolil jsem kvetinace Hypermanganem, znicil jsem vse zive co dobre doposud fungovalo (krome tech larev) pak jsem pouzil tabakovy vyluh ktery take absolutne nepomohl. Takze vlastne larvy tech smutnic tam vesele zily celych 6-7 tydnu a za tu dobu ty kurvy parazitovaly na kytickach.
Ve finale jsem tomu dal jeste korunu tim ze jsem prepnul na kvet v dobe kdy jeste kyti byly stale ve stresu .

Z toho me plyne ze chcanky nezpusobily tu malou urodu.
Pokud bych nemel zadne skudce a prepnul bych na kvet kdyz by byly kyti v pohode a vysledek by byl 50 g ,pak bych to uznal ze za to muzou chcanky.

Proto to jeste jednou chci zopakovat, protoze jsem videl na chate u kamose palice jako prase ze chcanek.
Howgh.

Old Post 30-09-2017 v 17:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 629

Toto ti samozrejmne nikdo nevymlouva, jen je nám líto jak to dopadlo a proto zde byly návrhy, aby jsi příště jel část s chcankama a část za pomoci komerčního hnojiva. V prve řadě to bude dobrý na porovnání a pokud by na malém výnosu měly podíl chcanky, třeba by ti to vykompenzovala část na normálních hnojkach. Nemyslím si ze by te někdo mel za ......(at je to cokoliv). Prostě je to shoda nešťastných náhod, která poslední dobou potkává každého z nás čím dal častěji. Držím palce good luck

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-09-2017 v 18:14 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 630

Ahoj,
Vůbec nic si z toho nedělej, od toho přece vůbec grower existuje, aby se zkoušely na první pohled nesmyslný nápady, že kterých se klidně může časem stát zavedeny standard. Každý si dokáže nakoupit vybavení za desítky tisíc a jet podle zavedených principů. Tahle metoda je ideální na brutální výnos s brutální kvalitou, ale grow komunitu to absolutně nikam neposune. Zkoušej dál a neúspěchem se nenech odradit, hlavně když to, co děláš dává smysl tobě, na ostatní se vyprdni. Já osobně ti přeju hodně štěstí na příští "prochcaný" kola, za mě máš k+ za odvahu a vytrvání .
Sezam

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 30-09-2017 v 18:15 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 631

L1st3r- Jo, i me je to samozrejme lito ze to nedopadlo o neco lip ale kdyz to tak vemu tak to mohlo skoncit jeste daleko hur.

Uz i me napadlo to nenechat na nahode a jistit si to s par kytkama jeste Biobizzem jak radi L1st3r i Bitir. Je to rozumejsi, to je fakt.


Sezam- Urcite se nenecham neuspechem odradit . Neuspech je vyzva.
Budu se snazit to v pristim kole udelat lip.

Odo- Klidne muzes za mnou prijet do Prahy ,dam ti rad ochutnat abys mohl posoudit kvalitu a vuni, pokud ti nebude vadit cim je to hnojeny.

Jinak diky vsem za Káčka , za sledovani a za vase nazory ktere jsem s vami behem pestu potreboval kozultovat a bez kterych bych byl bezradny.

Jeste musim dodat ze pri suseni sem mel fakt docea strach ,smrdelo to totiz jak zvlhly seno ale jakmile to vic uschlo a ja to dal do sklenic tak uz to nadherne voni uplne stejne jako material z minuleho kola a ty malinky palicky jsou nadherne tvrdy .
( mozna ze to tak zmrdi vdycky nez to uplne proschne)
Ted jeste cca 5-6 tydnu curring a pujde to do mrazaku.

Kamos nepoznal ani hovno ze to bylo hnojeny chcankama, jak mi tu psal nekdo do vlakna ,(uz nevim kdo) ze to bude mit mozna pachut chcanek.


Naposledy upravil Madical-Strains 30-09-2017 v 19:54 PM

Old Post 30-09-2017 v 19:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3763340 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív