Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower za oknom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
huliver
Nový Člen

Karma uživatele huliver - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 3  

Autoflower za oknom Příspěvek č. 1

Chcem sa spýtať že či by sa dalo teraz pestovať autoflower za oknom keď tak by som nato mohol svieťiť nejakou to 30w usporkou dik

Old Post 08-02-2011 v 20:37 PM
huliver je offline   Profil uživatele huliver   Find more posts by huliver   Foto galerie člena huliver   Click here to Send huliver a Private Message   Add huliver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

za oknem to jde, ale chce to optimalne na jizni stranu a pres leto.. ted v zime ti tam vyroste tak na sklo, pokud vubec to

Old Post 08-02-2011 v 23:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 3

Za okno jedině v letě akosniček ma pravdu ted bys ,stoho možna měl na sklo ,ale nevim jestli by tam byl nějaky učinek...
Vydrž do leta a prdni to ven.

Old Post 09-02-2011 v 10:54 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaz
Stálý Člen

Karma uživatele novaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

Kdyby jsi ho vysdil teď tak by jsi nezískal ani jedno G a to by byla škoda nemyslíš :-) ? Vysaď někdy na začátku června abys měl co nejlepší podmínky .

Old Post 18-02-2011 v 13:54 PM
novaz je offline   Profil uživatele novaz   Find more posts by novaz   Foto galerie člena novaz   Click here to Send novaz a Private Message   Add novaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 5


Jen,tak pro info,když už to tu je.Nechal jsem se inspirovat a mám za oknem nyní v březnu AUTOMATY co se mi nevešly do skříňky.Jsou nakvetlý a celkem jsem je zprasil nechtěným zlomením vršku a ještě se mi taky zvrhli a vysypala se hlína.

Jako dekorace je to fajn.Předpokládaný výnos 10g s vekým optimizmem.Sluníčka si rozhodně moc neužijí.

Účinek výslednýho matra bych viděl něco jako prášek na spaní.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil EXODUS 21-03-2011 v 21:23 PM

Old Post 14-03-2011 v 10:24 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nováček
Nový Člen

Karma uživatele nováček - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 9  

Dotaz auto za oknom??? Příspěvek č. 6

Zdravím groweri... našiel som mnoho tém ohľadom rastlín za oknom ale žiadnu ohľadom autoflow odrôd.. preto som sa chcel opýtať na váš názor, či by to šlo resp. v takomto období najskôr hodiť ešte von pokiaľ je teplo a ku koncu za okno do teplúčka...

Old Post 26-07-2014 v 12:36 PM
nováček je offline   Profil uživatele nováček   Find more posts by nováček   Foto galerie člena nováček   Click here to Send nováček a Private Message   Add nováček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Teď by to určitě ještě šlo, ale výsledek bude slabší než kdyby si dal klíčit v květnu. Taky záleží na jakou stranu máš orientované okno, jih je nejlepší.

Old Post 26-07-2014 v 12:55 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: auto za oknom??? Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od nováček
Zdravím groweri... našiel som mnoho tém ohľadom rastlín za oknom ale žiadnu ohľadom autoflow odrôd.. preto som sa chcel opýtať na váš názor, či by to šlo resp. v takomto období najskôr hodiť ešte von pokiaľ je teplo a ku koncu za okno do teplúčka...


Zdarec,

tady něco málo z automatů pěstovaných za oknem:

První AF okno grow - nenech se zmást prvníma příspěvkama, kde jede borec jednu kytku pod LEDkama...

AF blueberry za oknem / balkon - tady už má zahradník možná sklizeno, téma je nedokončený, tak mu zkus napsat...

Dotaz jsem ti spojil s již existujícím tématem, měj se...

Old Post 26-07-2014 v 15:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nováček
Nový Člen

Karma uživatele nováček - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

ďakujem Zedymu za spojenie tém, asi som si to neprezrel úplne všetko... a myslím si že ešte by sa dal nejaká dosť rýchla auto odroda rozbehnúť aj vonku, nevyzerá to až tak zle... možno len ku koncu dovnútra za okno

Old Post 27-07-2014 v 19:00 PM
nováček je offline   Profil uživatele nováček   Find more posts by nováček   Foto galerie člena nováček   Click here to Send nováček a Private Message   Add nováček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 10

Zdravým chtěl bych další rok zkusit vysadit autokvěty pod světlík na půdě 5-6 měsíc
co myslíte bude s toho něco?

Old Post 28-09-2017 v 19:20 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 11

Teoreticky pokud by sis sehnal kus králičího pletiva a nějaké destičky a dokázal si vyrobit nějakou primitivní konstrukci, kytku dát až těsně pod to sklo a vyplétat ji do toho pletiva.
Ale raději toho moc nečekej. Venku jim bude určitě líp.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 30-09-2017 v 06:36 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 12


Zdravim growers, mam automazara kteryho jsem prcnul jinym af a dnes jsem byl nucen ho presunout domu za okno kvuli plisnim na ostatnich kytkach.Mam ho v 11l kvetniku, meri 110 cm a je cca 4 tydny v kvetu.Myslite ze doma dozraje?

Naposledy upravil Gargamel0 02-10-2017 v 03:53 AM

Old Post 01-10-2017 v 10:05 AM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 13


Jel jsem automaty vlastni produkce před pár lety za oknem bez jakéhokoliv dosvětlování. Není to sněhoponie Jen jsem květináč zakryl sněhem pro prezentaci . Rozhodně je škoda kupovaných semen, abys udělal nekvalitni gram na kytce. Sám bych do toho nešel kdybych neměl stovky vlastních semen. Raději si počkej 4-5 měsíců na novou sezonu venku . Letos mám opět vlastní semínka automatu a chystám se je nabídnout v místním barazu,tak se kdyžtak ozvi, jestli chceš experimentovat za oknem přes zimu.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 03-10-2017 v 19:59 PM

Old Post 03-10-2017 v 18:16 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 14

No automazar od DP mi moc nekvalitní nepřijde jedu ho letos podruhý a funguje dobře..spíš mi jde o to aby mi ten oprc dozrál, měl pár semen a věděl co z toho bude ale jinak dík kdyztak se ozvu.

Old Post 03-10-2017 v 21:20 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 15

J automazar je super, používám ho jako samce. S tou nekvalitou jsem myslel v zimě za oknem. Příští sezonu budu křížít regular Magnum od Buddha seeds

Old Post 15-10-2017 v 21:35 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
12-01-2021 - Autoflower semínka od místních - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0028550 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív