Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Natural seeds - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 145

Nad tím chocolope jsem taky uvažoval už sem od nich něco odjel teď mi jede Orange sweet skunk a Cinderela 99 tak měsíc do kosy a mám na 14 dnech růstu ten great white shark na něj se hodně těším 😉

Old Post 02-09-2017 v 15:45 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 146

Tak jsem tady s výsledkem Orange sweet Skunk a Cinderela 99..Původně to zbylo ze sazenic co byly na ven ale uvolnilo se mi místo tak jsem je šoupnul pod 600 w Dark room 120+120+200 bylo to půl na půl 10 a 10 ks v 6,5 L květináčích..Holky byli v kelímkách a už docela velký na balkoně takže žloutly a nebyl čas je někam ven přesadit tak jsem je hned zneužil ? nevím která z genetik je více výnosná ale podle toho jak to vypadalo tak jsem čekal že toho bude maximálně 200 g,ale překvapilo mě včerejší vážení 406 gramů,což jsem nečekal,bylo by více kdybych to neposral jelikož mi blbnul EC metr a Já tam lil EC asi 14 dní 3-3,5 po skalibrování jsem to zjistil ale i tak je to docela dobrý

Old Post 27-09-2017 v 09:44 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 147



Fotky

Old Post 27-09-2017 v 09:46 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 148



Fotky sušiny.

Old Post 27-09-2017 v 09:53 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
Fotky sušiny.

Old Post 27-09-2017 v 09:58 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 150



ještě něco

Old Post 27-09-2017 v 10:01 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apeiron
Nový Člen

Karma uživatele apeiron - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 151

Předloni jsem jel venku Sweet Tooth, byl to jeden z nejhezčích a nejzdravějších automatů, výška 1,5 m, nebyl na dálku cítit, jako např. Blueberka (60 cm, 50g), výnos něco přes sto g tvrdých palic k nepoznání od indooru, po 2 měsících ve sklenici sladká líbezná vůně a chuť, účinky uklidňující, relaxační, perfektní na spaní. Z části palic jsem dělal olej proti bolestem, ..., jeho účinnost mě doslova překvapila.

Old Post 12-01-2018 v 18:11 PM
apeiron je offline   Profil uživatele apeiron   Find more posts by apeiron   Foto galerie člena apeiron   Click here to Send apeiron a Private Message   Add apeiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 152

ve skleníčku předloni OG kush a minulej rok Auta : Skunk one a Ak47
to Akaso bylo silný, jak vůní tak účinkem. A jak tu bylo psáno dříve ohledně genů, něco na tom je co kytka, to jiná výše.. (u ak) ale za tu cenu, nezkus to
uvidíme co od NS zkusit pro tento rok,,inspirace je tu víc než dost,ale klidně mi tipy do skleníku pište.. jen škoda že už neni výše zmíněný SweetTooth a BlueCheese
díky, smějte se

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 16-01-2018 v 13:07 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 153

Vsadil bych se ze nema nic spolecneho s puvodnim Sweet Tooth od Spice of Life (krome ukradeneho nazvu). Ten uz totiz hodne dlouho neni na trhu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2018 v 15:29 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od carlos
Vsadil bych se ze nema nic spolecneho s puvodnim Sweet Tooth od Spice of Life (krome ukradeneho nazvu). Ten uz totiz hodne dlouho neni na trhu.


Tak nějakou remake verzi nabízí Barneys - https://www.barneysfarm.com/sweet-tooth-28 - otázka je jak moc se liší původní a tato verze a zda-li někdo jel oba strainy (SOL vs. Barneys) a má možnost porovnání, nicméně v klasických promokecech seedbanky se odkazujou na rok 2000

Sweet Tooth™ od Barney´s Farm vzal svět útokem na začátku roku 2000, aby
vyhrál třikrát za sebou slavný Cannabis cup. Jeho potence a půvab jsou stále
mimořádné a my jsme rádi, že s ním můžeme pokračovat. Sweet Tooth™ se
snadno pěstuje a poskytuje vysoký výnos ve formě dlouhých palic plných
pryskyřice. Rostliny jsou středně velké se silnými bočními větvemi, které je
třeba ve finální fázi podepírat. Správně usušené palice Sweet Tooth™ mají plnou
a sladkou chuť manga a muškátového ořechu.

Old Post 16-01-2018 v 15:57 PM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 155

Barneys su velki corkari, neni potom problem vyhrat cannabiscup. Napr. corli od Reefermana strain Love Potion, premenovali na Honey Bee, do popisku dali "secret genetics". Ale tusim uz zmenili aj nazov, aj popis

Old Post 16-01-2018 v 16:46 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 156

zdar chlapi..já ted pojedu...o.g. kush, ed.rosenthal, g.w.s.,..všechno od naturalu, protože s nima mám opradu skvělý zkušenosti..už sem to tu někde psal..za ty peníze se mužou velký a 'drahý' seed banky stydět...ještě k tomu mám...utopia haze od barny farm a shining silver haze od royal qeen....sem přesvědčenej že co do kvality růstu a celk.vývoje rostlin jim natural seeds natrhne prdel..toť má zkušenost..jak řikám za ty peníze..i když sem koukal že už něco podražili, nějaký nový modely

Old Post 28-01-2018 v 10:12 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 157

citace:
za ty peníze se mužou velký a 'drahý' seed banky stydět..


na rozdil od naturalu, "drahe seedbanky" tie strainy slechtili (myslim tych poctivych), natural su len preprcavaci, je pochopitalne ze za minimum investovanej energie nebudu pytat tolko lovov ako banka ktora sa s tym roky drbala

Old Post 28-01-2018 v 10:22 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 158

..ok tak potom to přeprcávají velice dobře...mám něco přesrok matku critical+ z femek a to co z to leze už 5kolo je prostě super a je mi jedno co jak a odkud, jde mi o dobrý model a pěst...svoje věci si šlechtím sám..ale zajímalo mě natural zamatkovat a ..funguje to, zatím žádný pokles kvality možná naopak, tím jak tu kytku znám tak je to lepší...tož tak asi

Old Post 28-01-2018 v 10:37 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 159

Jenom jsi mel stesti nic vic.. 90% je tragedie. Uplne staci ze ti z 10 semen vyjedou kytky, kdy kazda vypada uplne jinak.. Meli by na to davat nazev "adventure mix", to by bylo adekvatnejsi.

Za ty same ne-li mensi penize sezene clovek F2 od kamarada a bude vedet spis co ho ceka nez tady.

Pokud clovek chce opravdu mit jistotu ze nevyhodi penize, je potreba se tyhle levny bance vyhnout a holt sahnout po necem drazsim.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-01-2018 v 11:31 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od carlos
Jenom jsi mel stesti nic vic.. 90% je tragedie. Uplne staci ze ti z 10 semen vyjedou kytky, kdy kazda vypada uplne jinak.. Meli by na to davat nazev "adventure mix", to by bylo adekvatnejsi.

Za ty same ne-li mensi penize sezene clovek F2 od kamarada a bude vedet spis co ho ceka nez tady.

Pokud clovek chce opravdu mit jistotu ze nevyhodi penize, je potreba se tyhle levny bance vyhnout a holt sahnout po necem drazsim.
. To já Ti nevím já na tom něco už odjel a ze všech semen 95% klíčivost a kytka jedná jako druhá, takže o štěstí to úplně na semínka asi nebude 😉a to píšu jen ze své zkušenosti..

Old Post 28-01-2018 v 14:26 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2017 - Crystal Candy zkušenosti - 8 odpovědí
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4640590 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív