Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Fórum Elektronika a Technika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Autor
Téma 
Nefakcenko
Stálý Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 161

Zdravím, chtěl bych poprosit zkušené o radu, jestli by se dal ventilátor prima klima 200 CTRL s plynulým řízením otáček nějak překopat na regulaci frekvenčním měničem? Jestli by teda tenhle způzob regulace venťas ustál a hlavně ztišil. Ten brum co to vydává je peklo. Mám ho zaboxovaný ve dřevené bedně, dokola 15 cm vaty, což je kysňa jak sviňa a z každé strany 3m sona a stejně to jde od 20 procent a víc slyšet výdechem až ven. Jde mi hlavně o možnost plynulé regulace a co nejmenšího hluku. Díky

Naposledy upravil Nefakcenko 25-07-2016 v 19:39 PM

Old Post 20-07-2016 v 21:20 PM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 162

Zdary, prosím o radu. Mechanické spínací hodiny mi udělají 24h a přestanou běžet. Už se mi to stalo u druhých hodin během jednoho měsíce. Mam je v prodlužce a v nich je rozbočka, ve které jsou dvě 12v trafa, takže žádná zátěž. Nevím,co s tim.

Edit: už vím, prostě zmetkové kusy vyměním za digitální

Naposledy upravil Pítr90 16-01-2017 v 17:45 PM

Old Post 16-01-2017 v 13:42 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smerak
Nový Člen

Karma uživatele Smerak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 163

Zdravím Grower

potřebuji pomoc schánim výbojku,ledku cokoliv do 250W se světelným tokem 10 000K+

nemate někdo ponětí kde se to dá objednat mě se to nedaří nikde najít
budu rád za každou informaci o Slunci se světelným tokem 10 000 +

Díky a pěstu zdar

Old Post 27-09-2017 v 07:36 AM
Smerak je offline   Profil uživatele Smerak   Find more posts by Smerak   Foto galerie člena Smerak   Click here to Send Smerak a Private Message   Add Smerak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 164

Myslím že u takhle studeného světla se budeš muset spokojit se zářivkou. Hledej akvarijní zářivky ,dělají se myslím až někde do 16000K.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 27-09-2017 v 07:56 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smerak
Nový Člen

Karma uživatele Smerak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 165

Aha zářivka ne výbojka díky moc

Old Post 27-09-2017 v 08:24 AM
Smerak je offline   Profil uživatele Smerak   Find more posts by Smerak   Foto galerie člena Smerak   Click here to Send Smerak a Private Message   Add Smerak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 166

Takhle modre svetlo se pro nase ucely asi bude tezko shanet .. takze mozna nejlepe postavit, LEDky na starech treba zde: http://www.ebay.com/itm/-/222285363369 , k tomu nejaka hlinokova deska nebo chladice v metrazi a vhodny zdroj. Plus prace, samozrejme, hodne moc der a prace se zavitnikem :]

Old Post 27-09-2017 v 09:03 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 167

světelný tok (měříme v lumenech) a teplota chromatičnosti (v kelvinech) sou dvě různý věci...

no někde sem viděl akvarijní zářivky 10 000K, ale s velkym podílem zelený... což pro nás asi nic moc nebude. jinak takovou barvu maj např xenony a některý ledky...

6000K - jasné polední světlo
7000K - lehce zamračená obloha
8000K - oblačno, mlhavo
10000K - silně zamračená obloha nebo modré nebe bez slunce
12000K už má např. svařovací oblouk... nic pěknýho. Na co tak studený světlo že se ptám?

16 000K jak psal kolega, to už je UV - akvaristický sem viděl max do 15000K. V solárku se lidi udí na cca 14 000K. A 20 000K maj sterilizační lampy.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-09-2017 v 09:18 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 168

Koukám ,že existují akvaristické ledky, možná Ti pomůže něco takového:
https://www.marine-aquatics.eu/pr72...-118w?ItemIdx=6
https://www.marine-aquatics.eu/nano...rovka?ItemIdx=2

Taky by mně zajmalo co s tím máš v plánu, pokud se to tedy týká pěstu ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 27-09-2017 v 09:54 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smerak
Nový Člen

Karma uživatele Smerak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 169

Zdravím samo sebou to chci na pěst. Asi každý z vás vyděl modrou Mařenu ale nebavím se o blueberry ani o žádných jiných druhu fialek pokud tuto lampu použiji na poslední 3 týdny kvetu mela by vlivem toho chladného světla uplně z Modrát doufám že to bude fungovat co myslíte vy bude to fungovat pěstují se takhle ty úžasný modrý zázraky ???

Old Post 01-10-2017 v 01:53 AM
Smerak je offline   Profil uživatele Smerak   Find more posts by Smerak   Foto galerie člena Smerak   Click here to Send Smerak a Private Message   Add Smerak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 170

Tahle teplota chromaticnosti je spis na rust nez na kvet..

Modrani je zpusobene nizkou teplotou vzduchu pokud je mi znamo.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 01-10-2017 v 10:19 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 171


Nekde jsem cetl, ze vhodne zvolene spektrum u LEDek opravdu muze, trochu, napomoci k fialovejsim kvetum. Ale osobne si myslim, ze kdyby to bylo opravdu znat, uz by se o tom psalo, za ty vice jak dve petiletky, co se LEDky pro indoor pouzivaji :] ..

Takze, z meho pohledu, jedina cesta je proste vybirat strainy, ktere maji dostatecny potencial ke tvorbe anthocyaninu, pripadne je jeste podporit nizkou teplotou, coz opravdu 'funguje' :]. A to jsou prave vetsinou ty s purple/blueberry v nazvu.

Pro priklad, stejne podminky, ruzny vysledek (outdoor, letosni nizke teploty):

Takze radeji usetri penize za experimenty, tudy cesta moc nevede ..

Old Post 01-10-2017 v 11:40 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 172

Zdar growaci,rozjíždím první indoor a ted jsem akorát koupil odtah a po jeho zapojení doma jsem se zděsil.Všude píšou,že skoro nejde slyšet,ale tohle řve jako kráva(tzn.slyším to dost pěkně ve vedlejší místnosti a to je zlo) :O Jedná se o odtah: Prima Klima 125mm 220/360 m3/h. Prosím vás tedy o odpověd,zdali je to normální,nebo ne?

Díkyy

Old Post 27-02-2018 v 17:18 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 173

Jak ho zapojis na pachac, k tomu odhlucnene aluflex, tak se to trosku sníži.. prinejhorsim kup silent tube..

Old Post 27-02-2018 v 17:52 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 174

Tak dobře,uvidíme teda,až bude komplet hotovo. Díky moc

A když už jsem v těch otázkách,potřeboval bych poradit ohledně důležitosti stykače,když mám 400w magnetickej ELT a 400w hps SON-T. Koukal jsem tady do těch threadu a všude pisou,že jako musí být,ale ja mám fear ze jakehokoliv zapojování elektra navíc a do toho stykače se mi taky moc nechce. :/ Jako asi bych to zvládnul,ale kdyby třeba stačilo koupit nějaky lepší spínačky,byl bych radši.

Old Post 27-02-2018 v 17:59 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 175

citace:
Původní příspěvek od gantis
Tak dobře,uvidíme teda,až bude komplet hotovo. Díky moc

A když už jsem v těch otázkách,potřeboval bych poradit ohledně důležitosti stykače,když mám 400w magnetickej ELT a 400w hps SON-T. Koukal jsem tady do těch threadu a všude pisou,že jako musí být,ale ja mám fear ze jakehokoliv zapojování elektra navíc a do toho stykače se mi taky moc nechce. :/ Jako asi bych to zvládnul,ale kdyby třeba stačilo koupit nějaky lepší spínačky,byl bych radši.


LUMII 24 - žádnej zázrak ale sou dělaný na 600w indukční zátěžě.

Nebo pak rozvodnici která už stykače má, ale to je cenou kapku jinde.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-02-2018 v 08:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 176

Vemu ty spínačky a uvidí se.

Na ty rozvodnice jsem koukal,ale to je docela investice,natož když nevím,jak můj první in dopadne

Díky
Karma letí

Old Post 28-02-2018 v 09:54 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3460820 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív