Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » out 2017: 2x hollands hope, durban poison, passion #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

out 2017: 2x hollands hope, durban poison, passion #1 Příspěvek č. 1




archiv letošního outu, který zrovna jede. Vše ze semínek, vybíral jsem odrůdy co možná nejodolnější plísním.

Je to sazené ve 25 litrových květináčových pytlích - nedegradující, doufám že bude stačit. Hlína je batmix od plagron (spokojenost) a batmix od guanolog (nic moc, už kupovat nebudu). Občas přihnojím Hesi hlína + Hesi fosfor plus - tyhle hnojky mi zbyly z indoor, kde jsem pořídil kokosový substrát, takže tyhle hnojky už se mi tam nehodí tak mají alespoň využití a nebude jim to líto že už mi neposlouží - naopak > hurá s nimi do venkáče.

2x Hollands hope (dutch passion - feminized)
Durban poison (dutch passion - feminized)
Passion #1 (dutch passion - feminized)



Jinak mám navíc ještě 4x Jack 47 (sweet seeds autoflowering) ten za týden sklízím, z fotek jistě poznáte. Ty jsou v 11ti litrových květináčích.


Takhle jsme začínali, foto z poloviny května.

Naposledy upravil peacetoall 28-07-2017 v 10:37 AM

Old Post 28-07-2017 v 10:11 AM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2




Takhle to pokračovalo. Vlevo holky od dutch passion. Vpravo jack 47.

Old Post 28-07-2017 v 10:16 AM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3



Fotka po přesazení. Někdy půlka června.

Old Post 28-07-2017 v 10:19 AM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4






No a tady momentální stav. Jack 47 za týden sklidím, bylo to jen takový přilepšení. V podstatě nic zajímavýho, trochu i víc zkažený listy, ale to ostříhám a pomaže to na šňůru uschnout. Naštěstí bez plísně - palice nejsou nijak velké.

Jinak dutch passion pojede normálně dál, jak jinak.

Na poslední fotce trochu nepovedená Hollands hope. Už od začátku co jsem jí dal klíčit se jí nechtělo, nakonec se teda vyklubala ale byla opožděná atd. asi horší gen, ale nevadí.

Další fotky dám až bude zase na co se kouknout, třeba za měsíc nebo dva.

Naposledy upravil peacetoall 28-07-2017 v 10:41 AM

Old Post 28-07-2017 v 10:24 AM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5



Fotky par tydnu zpet:


Tady jedna Hollands hope odesla do vecnych lovist. Byla moc vysoka, zacal mensi dest a velky vichr a takhle dopadla. Vyhodil jsem ji. Pravdou ale bohuzel je, ze oproti Durban poison a passion 1 jeste ani nezacala kvest a urcite by to stejne nestihla. S nejvetsi pravdepodobnosti by ji byl i maly kvetinac, ale to by byla moje chyba. Vlastne se proto i zlomila, v zemi by se to nejspis nestalo, nevim. :-/



Tohle mi zbylo - zleva 1x durban poison, 1x passion #1, 1x hollands hope

Old Post 26-09-2017 v 15:52 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6





Fotky z dneska:

Takze Passion #1 uz je hotovy. Udelal mi fakt radost a to diky tomu, ze zacal kvest tak brzy. Fakt super odruda do nasich podminek uplne ideal. Jedina nevyhoda ze chytla plisen - ale podotykam ze jen dva vrsky zbytek je uplne OK, takze to beru spis jako docela odolny druh proti plisni i kdyz ne uplne top. Mel jsem ji sklidit o trochu driv, ale plisni bych se stejne neubranil. Jeden vrsek chytl trochu a druhy byl uplne total (vidite na fotkach).

Asi to ale bude trochu slabsi konopi. Nevoni to zas az tak dobre, nic moc pryskyrice, ale jak rikam ... do nasich podminek asi super. Na venek jsem spokojen.

Naposledy upravil peacetoall 26-09-2017 v 16:13 PM

Old Post 26-09-2017 v 16:02 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Stálý Člen

Karma uživatele peacetoall - 85% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7





Na dalsich fotkach opet Hollands hope ... jedna ze dvou, ktera mi zbyla. S kvetem se dost loudala a dokvest by rozhodne nestihla ... sla na kompost.

Po sklizni Passion #1 mi teda zbyl uz jenom Durban poison, kterej je fakt uzasnej. Zatim zadna plisen, ale s kvetem to taky dost louda. Fakt ale hezky voni a na venek je na nem velke mnozstvi pryskyrice. Skvela stavba rostliny! Jedina nevyhoda ze zacal kvest o dost pozdeji jak Passion #1 (i kdyz ten byl teda fakt rychlik - jeste v lete a uz mel palicky), jenze ted uz je pomerne zima, tak uvidim jak to ustoji. Zatim ho necham a budu doufat ze treba jeste dojde a taky doufam ze nechytne plisen.

Naposledy upravil peacetoall 26-09-2017 v 16:16 PM

Old Post 26-09-2017 v 16:05 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3464120 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív