Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40
Autor
Téma 
jako
Stálý Člen

Karma uživatele jako - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 609

ale jinak to vypadá nádherně nezáleží na kvantitě ale na kvalitě.

Old Post 20-09-2017 v 16:34 PM
jako je offline   Profil uživatele jako   Find more posts by jako   Foto galerie člena jako   Click here to Send jako a Private Message   Add jako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 610

Madi,teď si uděláš čaj a omládneš o 20 let.

Old Post 20-09-2017 v 20:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 611

No, doufam ze kvalitni , si myslim ze to bude.
Mozna se probudim po caji jako male roztomile miminko, pak si me muzete hned samozrejme adoptovat .

Old Post 23-09-2017 v 12:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 612



Tak je to konecne tady ! Na to jsem se vazne tesil.
No, neni to tak uplne hrozny ,dal jsem tomu 2 dni tmy a dnes rano kosa.
Je to sklizeno presne v ten den jako minule kolo.

Pozval jsem kamose aby me trochu pomohl s otrhavanim listu , za hodinu jsme to meli hotovy.
Za pomoc dostal syrovou palicku , byl tak nedockavej ze si ji tu susil fenem v ponozce. Malem chytla ponozka a trochu se z ni kourilo.
Nakonec se mu to povedlo celkem ususit a hned to nadrobil do tabaku a zahulil si.

Jsem spokojen s kvalitou, jeste to musim prubnout ja sam na lecbu ale domnivam se
ze to bude urcite ok. Rikal ze je to uplne na chlup stejny jako posledne.
Po vyhuleni me pohled na nej zvedl hodne naladu, alespon me kvalita vynahradi kvantitu.

1.-foto foceno fotakem.
2.-foto foceno mobilem.

Jinak chci podekovat za podporu a zajem vsem kdo tohle vlakno sledoval.

Tak co kamaradi , KOLIK ?
Ja uz tip mam.

Naposledy upravil Madical-Strains 25-09-2017 v 15:38 PM

Old Post 25-09-2017 v 13:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 613

Ok, tak to bude bez tipovacky .
Mate pravdu , tipovat nema cenu kdyz je toho tak poskromnu.

Old Post 25-09-2017 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 614

Já bych te nerad urazil ,ale abys nerekl, ze na tebe kasleme.
150 rovnejch
Dobře zes to nevzdal a snad se ti to odvdeci aspoň tou kvalitou.
A přejí víc štěstí do dalších kol

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-09-2017 v 20:32 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 615

No, mas pravdu , uz jsem si trochu rikal ze na me asi fakt kaslete.
Vite preci ze jsem dost netrpelivej.

Ne , ja se kvuli vaze fakt neurazim, vim ze ta vaha bude stat za prt , s tim jsem se uz smiril a nestydim se za to ze se az tak uplne nezadarilo.
Tipuj prosim te znovu a uprimne , neber na me ohledy.
150g je podle me scifi. Nebo si mel na mysli 150g za syrova s vetvickama a kminky?

Jo,kvalita to je ale to je tak jediny... spodni palicky bohuzel nejsou zrovna tak dost tvrdy jsko vrcholovky..
Mozna az to uschne mohly by jeste trochu ztvrdnout ,doufam.

Jo, moc ti dekuji , stesti je taky moc dulezity.

Old Post 25-09-2017 v 21:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 616

Ahoj, upřímně tak 80g 😉 příště se to jistě povede lépe 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-09-2017 v 21:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 617

Myslím že tam bude těch 120 🙂

Old Post 25-09-2017 v 23:00 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 618

Toto nebolo o výnose, takže netipujem, ale gratulujem! To množstvo Ti na liečbu určite chvíľu vystačí. Nepresuš to a uži si kvalitu. Daj potom neskôr report.
Myslím, že by to účinkami a silou mohlo byť odlišné od klasických lampoviek a bližšie k tým kytkám, čo rastú OUT.
Kolo bolo poučné. Ďakujem aj za ostatných experimentátorov, čo to sledovali a posielam + ko

Old Post 27-09-2017 v 05:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 619

Taky posílám +, za ty nervy co máš. Bude to bída, alespoň jde vidět, že nebudu experimentovat se chcankama. Ještě k tomu ty smutnice.

Old Post 27-09-2017 v 06:33 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 620

Dekuju vam.
Jo, bude to bida uz ted se to trochu pri suseni svrklo vypada to ze to bude ususeny celkove za 3-4 dni. Budu hlidat!

Old Post 27-09-2017 v 07:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 621

Takhle se to scvrklo .
Dnes rano uz praskaly vetvicky tak jsem to to spracoval a dal do jedne sklenice a zacne postupny curring.

Posledni fotka je uroda z jedne kytky, 6,5g.

Dohromady byla cista vaha ze 7 kytek 49,9 g.
Takze jeste horsi nez jsem sam ocekaval.

Nejdou vkladat fotky, zkusim znovu vecer.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-09-2017 v 07:19 AM

Old Post 29-09-2017 v 06:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 622

Tak to jsem se krapet sekl . Tož snad příště tam bude o nulu víc .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-09-2017 v 11:11 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 623

No, o nulu vic ,to asi ne ale stacilo by alespon kolem 200 g a budu spokojeny.
Palicky jsou hubeny priblizne jak propiska.

Vubec mi nejdou vkladat fotky. Normalne je nalouduju a kdyz kliknu na
"POKRACOVAT SE ZMENAMI" tak to vubec nereaguje.
Jdou Vam vkladat fotky ? Zkuste to prosim nekdo, jesli je problem v mem pc nebo problem webu.

Old Post 29-09-2017 v 14:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 624

Vkládal jsem asi před třema hodinama a v pohodě. Upravuju ale fotky na velikost okolo 140kb.
edit: tak jsem kecal, před 5 hodinama

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-09-2017 v 15:50 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6992340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív