Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gorilí harém pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Která gorila bude mít největší obsah THC?
Šimpanz od RQS
Orangutan od Zamnesie
Pavián od MBA
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Gorilla Glue #4 jsem jel originál klon z USA 2x. No neni to špatný, to ani omylem, ale je to klasickej komerční model (u mě v matkárně místo nenašla). Silný to je, výnos to má, ale chybí tomu něco to proč se Sour Diesel nebo OG Kush nazývá elite. Vůně i chut mi příjdou dost obyčejný, podobný věci najdeš v semench. Třeba Dogon by se mnou nesouhlasil, každej to vidí jinak.
Pokud bys chtěl, tak můžu darovat nějaký semena Gorilla Glue #4 x (Sour Diesel x ChemD ibl). Na 90% to bude lepší než od RQS .


Myslím, že ten samý klon práve kvitne u mňa doma. Vedľa nej si hovie ECSD, a za mňa teda zatím vyhráva GG4. Som zvedavý, ako sa to ale ešte vyvinie.

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-09-2017 v 10:23 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 18

V kolikátym seš dni? ECSD mi příjde o mnoho zajímavější (+ silnější). GG4 je taková pouliční směska . Asi mi to nepříjde ničim unikátní jelikož jsem selktoval z Chem linie, Sour D i Chocolate thai a phena podobný kvality tam byly. Ani ta struktura květu mi nepříjde nijak zázračná.
Nicméně kdybych pěstoval kvůli penězum, tak si ji určitě nechám, svoje kvality má, o tom žádná! Každej má jiný chutě . Můj holy grail je OG!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 21-09-2017 v 13:36 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 19

48.12/12. A práve že najviac sa mi páči kvôli štruktúre kvetov - krásne kompaktné palice s minimom listov a hnusným smradom. Vedľa toho ECSD mi príde podstatne menej nafúknutý a viac listnatý. Zatiaľ Pravdou však je, že som si prerabal boxík v štýle home made viac dead než punk a nedopadlo to úplne podľa predstav. Vlastne absolútne vôbec, takže holčiny dostali na začiatku riadne šoky, niektore viac, niektore menej a podľa toho to pak aj rozdýchavali. Takže objektivita porovnania vskutku žiadna. Na druhej strane, tak jako tak som najviac nadchnutý a natešený na Irresistible Haze a Tom Hill Haze. Až nebudem tak lenivý, pridám fotky.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-09-2017 v 14:14 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 20

Čoveče, to ECSD podle leafly taky neni takovej top... Ono podle mě strašně záleží, jaký chytneš pheno a taky, jaký podmínky danýmu modelu přichystáš... Máš asi pravdu, že ta gorilla nebude takový dělo, jako se píše, ale nechme se překvapit, co mi z toho vzejde A hlavně, jaký výsledky ukáže THC test
Mně třeba osobně ze všech modelů, co jsem měl a chutnal (nejen mnou vypěstovaných), voněl a celkově byl nejlepší Agent Orange
Časlove - Nicméně OG bych taky rád. Bavíš se teď o originalu OG? Pokud ano, od jaký seedbanky?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 21-09-2017 v 16:02 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 21

zajímavý strain. budu sledovat

Old Post 21-09-2017 v 17:57 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 22


No já mluvim o ECSD originál klonu z US (viz. foto). Než jsem se k němu dostal, tak jsem zkoušel něco málo od Cali connection a strašný . Potom už jsem jel jen vlastní křížence ECSD. Ano třeba zrovna tahle kytka je extremně náchylná na všechno, takže vždy to neni uplně ono. Btw. Leafly nejspíš nemaj origo cut, ten je extremně vzácnej a většina co ted koluje v US neni původní řez (většinou přeprci od rezdoga), takže Leafly na 90% nezkoušeli opravdovej ECSD.
Pokud ty semenářství maj legit cut gorilly, tak bych se nebál, že tam nebude něco zajmavýho.
Agenta mám strašně rád, ale ten extra smrdutej řez co má mrakoplaš je teda hodně slabej. Nevidim to popravdě ani jako mínus, je to model, kterej můžu kouřit s kolegy a lidma co si daj jen občas, protože většinu co mám se mnou chce hulit málo kdo .
Origo cut OG shánim už leta (už se to blíží), ale pokud bych chtěl nějakej OG bx či tak, tak bych šel do Archive seeds nebo Seedjunky seeds.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 21-09-2017 v 19:16 PM

Old Post 21-09-2017 v 19:04 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 23

Vypadá to na moc hezky na fotce teda...
No, s klonama AO to bylo bídný, ale naštěstí tu teď 2 lidi dělaj novou selekci, tak se k němu možná vrátim Nicméně, jakej největší odpal podle tebe máš teď za strain, co si s tebou dá jen opravdu málokdo? Znám v práci kluky, co hulí denně několik brk a jsou smutní, že se nezhulí, možná bych jim rád dopřál tu šanci zkusit tvojí odstřelovačku... Byla by možnost od tebe získat vzorek? Samozřejmě bych to nezamatkoval, ani nemám tu možnost - čistě na odjetí jednoho kola. Klidně bych i koupil Ale rozhodně to nespěchá, teď mám fůru času, než odjedu gorilly...

/edit: Když tak pojď do PM, ať to tady nezadělaváme zbytečnejma příspěvkama...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 21-09-2017 v 19:33 PM

Old Post 21-09-2017 v 19:21 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 24

A to já bych to klidně psal tady. Po delší době zajímavé téma než jen fotka kytek, teplota,vlhkost a množství hnojiv které už nikoho moc neberou... 😊

Old Post 22-09-2017 v 05:06 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 25

Tak tak, přece byste takhle zajimavé téma neřešili soukromně. Od čeho pak grower je ,kdž se zajimavá tema přesouvají do PM, jak se má člověk něco dozvědět ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 22-09-2017 v 06:28 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od StromeQ
A to já bych to klidně psal tady. Po delší době zajímavé téma než jen fotka kytek, teplota,vlhkost a množství hnojiv které už nikoho moc neberou... 😊

citace:
Původní příspěvek od jasse
Tak tak, přece byste takhle zajimavé téma neřešili soukromně. Od čeho pak grower je ,kdž se zajimavá tema přesouvají do PM, jak se má člověk něco dozvědět ;o)

suhlasim

Old Post 22-09-2017 v 07:51 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Cus, myslis tohle ? Jak vysoko nad kytkama v prostoru 150x150 ?
Sorry za off topic.


Co "tohle"?

Old Post 22-09-2017 v 09:53 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 28

Tak klidně kolegové, tak mi napište, jakej nejsilnější model (pravděpodobně teda nekomerční a méně známej) byste doporučili, že je to fakt odstřel a víte, jaký púořídit konkrétně semínka z jaký banky, případně někoho, kdo má matku.. Osobně jsem podle recenzí pro strawberry bannana, bruce banner, white fire, godfather og a gorilla glue... Ale nemám s tim zkušenosti, jedu podle recenzí v hightimes nebo leafly...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 24-09-2017 v 21:25 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Maxman


Co "tohle"?

Nejak sem neskopiroval odkaz pri jake vysce to pokreje plochu 150x150? Diky. . https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...lMaAmWZEALw_wcB

Old Post 24-09-2017 v 21:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

Og kush ,ci white fire , ale chce to dobrou selekci pac neni og kush jako og kush.
Caslove ti o tom uz beztak povedel , ja ted jel white fire a celkem silny, ale takovy jinak silny , jde o to co si pod tim predstavujes. .
Ted mam seminka ecsd x og kush a melo by to byt taky docela silny.
Kamos hulil ecsd back cross a na to ze ho jen tak neco nespali, byl dobre zhulakanej.
Udajne ghost train haze1 od guerilly taky neni zadny orezavatko.
Tech odpal modelu je dost ,ale podle me mas vetsi pravdepodobnost u matkare kterej se zameril na silu pri selekci. Muze byt 1 z 20 ktera bude v necim jina a silnejsi.

Otazka je jestli leafly delaji recenze na jeden klon ze 100 ,nebo jako prumer ze 100. To je docela rozdil a dost mozna delaji recenze prave z elitniho klonu ktwrej se knim dostane , ale to pak nema nic spolecnyho s tim co si zasadis.

Old Post 24-09-2017 v 21:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 31






Tak když bude příležitost, tak vyzkoušim to ECSD, jen tak for fun..

14. den od zasazení..
Holky jsem dneska přesadil rovnou do finále. Chtěl jsem ještě mezikvětináč, ale bylo by s tim tolik prcání a co jsem koukal, tak to ničemu nevadí, když lidi dávaj klony hned do finální velikosti a stejně udělaj 1,4g/w jako kvakos třeba..

Dostaly stopový množství hnojiv a pořádně jsem je zalil a pak i porosil. Jedou pořád pod 250W, ale už pod avengerem... Ten kripl od RQS asi pude pryč, dal sem mu ještě šanci, ale nemyslim si, že to rozchodí... Chtěl sem je mít hezky rozestavený, ale vyšel mi blbej počet, takže až pak protrhám samce, tak to hezky seřadim, mam rád, když to seká linie..
Nejhezčí kytky zatim od MBA, naopak nejhoší od RQS (ale jen od pohledu..)

1. před
2. před s popisky co je kde
3. po přesazení
4. rqs kripl
5. jedna z hezčích (MBA)

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 25-09-2017 v 18:49 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Nejak sem neskopiroval odkaz pri jake vysce to pokreje plochu 150x150? Diky. . https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...lMaAmWZEALw_wcB


Tyto complete fixtures nejsou dělaný na čtvercovou plochu. Pro tu 750ku je optimum cca 1x1,5m, já ji mám v 105x180cm a při palbě 825w to bude cajk. Je to jiná liga než běžné hps a má to svoje specifika. Min. výška nad vrcholkama je 70cm, u 1000w fixture 90cm.

Old Post 03-10-2017 v 13:48 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6652110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív