Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led 300w, 4x bílý Rus, 4x og kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 33

Ahoj, je tu minimálně jeden matkář ne moc daleko od Budějc 😉 To je asi vše, co se v tuto chvíli dá poradit.

Ps: ten tvůj bejvalej by potřeboval přes hubu

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-09-2017 v 10:29 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 34

Mám rád thready s příběhem. Tento je dost zajímavý. 😀
Aspoň jste si to s kámoškou procvičily na další kolo tentokrát se samicema 👆😉

Old Post 21-09-2017 v 10:41 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 35

[účet odstraněn]

Naposledy upravil beowulf666 22-09-2017 v 10:21 AM

Old Post 22-09-2017 v 10:07 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 36



Jsem nešťastná, tak jsem to chtěla zabalit, ale moje spolubydlící mi dává sílu žít.
Posílám foto. 25 den 12/24
Až opadne smutek, tak se trochu rozepisu. Mějte se

Old Post 06-10-2017 v 16:07 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 37

paráda,na Vanoce budete mit holky co hulit,vo tom zadna........
Nic nebal,kazdy z nas to chtel urcite aspon jednou zabalit ,vyhodit a rozsekat.......kdysi kdyz jsem nevedel co to je ph,jak ho zmerit a upravit jsem to chtel taky udelat, jenze jsem vytrval,na groweru pilne studoval a od te doby "par gecek" vypestoval
Pozdrav spolubydlici a hodne stesti,at to roste a kvete ;-)

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 06-10-2017 v 16:41 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 38

Určitě to nevzdávejte. I špatný pěst je v podstatě dobrý = zkušenosti do budoucna a s matkářem bych se po tomo rozloučil/a.

Old Post 06-10-2017 v 17:50 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 39

To jsou nějaký smazky ne?chce to asi trochu přehodnotit okruh přátel,jestli tě to utěší vis kolikrát voblozili mě? ty voe.... mrtě !!!a takovéjch pestu ještě zažiješ .Nejlepší je dělat si řízky sám ale časem najdeš proveřeny matkare

Už je to trochu pase ale já nechávám růstové světlo až do rozkvětu a když pěstujes 18/6 pod např. 400W a při přepnutí to shodis na 250W výsledkem jsou vyšší kytky s většími mezery mezi patry,proste se ti víc vytáhnou a je jedno jesi mas výbojku bo led


Jinak ta první strana je jak na seznamce😊

Old Post 06-10-2017 v 23:25 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 40


Posílám foto s 33 dne 12/24.
Začíná se to pěkně kulatit a to mám prý ještě před sebou měsíc. Hnojiva vysadim tak týden - 10 dní před koncem a budu zalivat jen vodou. Už se těším až to vyzkoušíme.

Old Post 14-10-2017 v 15:14 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 41

Já až budu mít kytičky takhle vykvětlí, naleju tam poslední dávku hnojiva, ať se to konečně stihne pročistit. (I když většina lidí by mi tvrdila, že je to přehnaně brzo... podle mě když mají ale takový zásoby jako u mě, tak to je třeba správná volba).¨

10 dní před koncem to nechte aspoň pořádně vyschnout. (prej pak hnojivo přestane účinkovat). A klidně to i pořádně proflushnete... Ať nedopadnete jako já... mám tu ještě desítky gramů, ale někdy je to fakt hnus, pořád kašlat z hnojiv... každopádně lepší, než sušit hubu

Old Post 15-10-2017 v 11:47 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 42



Posílám něco pro inspiraci. Sice to mojí trochu prerostlo, ale dalo se to. Důležitá je genetika a světlo máme skoro stejné. 242 watt.
Nevím s kterého to je dne a nechci si vymýšlet. Foto dvě s 21 dne

Old Post 22-10-2017 v 11:38 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 43

Nechci prudit ,ale ve svym vlakne uvadis foto cislo 2 cituji , kolem 50 dne ,uz se proplachuje.

Old Post 22-10-2017 v 12:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 44

Fikusy ty jsi opravdu komik, Majka budeš hejtovat a potom nahodis toto. Myslím, ze by ses nad sebou mel vážně zamyslet, kamo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-10-2017 v 13:35 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 45

Ja myslím ze to fiki hodil se sarkasmem

Old Post 22-10-2017 v 13:58 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 46

Já zase myslim, že fakt neúmyslně kecá X)

Chvíli jsem se ale lekl, že je se mnou něco špatně :--D

Old Post 22-10-2017 v 14:24 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 47

L1st3r, proč bych se měl zamyslet? Mě nevěříte nic, tak proč pořád ty komentáře? Nebudu se tady nikomu zpovidat. Berte to tak, že jsem se o pár dní sekl.
Nebudu se s nikým hádat, protože pak zase vyfasuji ban, já.
A navíc tady holkám zasirat vlákno. Jen jsem postnul moji fotku ať se mají holky na co těšit.
Bitir ani sem si nevšiml, že jsem to publikoval, hlava derava.

Old Post 22-10-2017 v 15:25 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 48

fikusi proc si nezalozis vlastni vlakno a davas svoje fotky do cizich vlaken? je v tom pak totalni chaos

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-10-2017 v 15:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5675510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív