Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 305

Pripájam sa aj ja! :-)

Old Post 04-03-2017 v 18:05 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Jack Herer Příspěvek č. 306




Ahoj kluci a holky. Děkuji za přání k narozeninám. Fakt moc.
A co se mi dneska nestalo. Slyšim ťukání na dveře a přišel kamarád a tohle mi přinesl, že prej je to Jack Herer a že to stejnak zhulim do večera. No, uznejte sami, je to krása, ne? Tentokrát mohu jistému posměváčkovi vytřít zrak :-) Je fakt, že takovéto překvapení je velice milé, ale ještě se mi to v životě nestalo :-)
Musel jsem ji nafotit, škoda jen, že zatím není kvalitní fotka, ale ta kytka je přenádherná. Jak sem otevřel dveře, bylo mi jasné co nese, ta vůně mě málem omráčila hihi...No tak se pokochejte se mnou a dám potom vědět jak chutnala...
Myslim, že je dobrý vědět, že člověk má i kamaráda, který si na něho vzpomene a když ještě umí vypěstovat takovýhle dárek . . .












HALELUJÁ






Já se tentokrát snad zbláznim radostí... konečně sem uviděl na vlastní oči slušnej pěst







E****body smoking Marihuana !

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-03-2017 v 14:43 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Zdravíčko Groweři... Příspěvek č. 307




Tak Vás tady zase po nějaké době zdravím zpět. Nebudu se nějak rozepisovat o tom co se dělo okolo mého pěstování a rovnou se vrhnu na popisky fotek. Snad se ještě chytnu . . .

Obr.1 - Kdepak, microgrow jede pořád stejně. Akorát už v něm nemám celé pole, ale pouze jednu kytku a to odrůdu Citral Skunk od Bulldog seeds. Opatření, že to uvnitř vypadá jak to vypadá byl fakt, že už se to tam prostě nevešlo. Ani na výšku, ani více jak jedna kytka. Ale spíše k těm technickým detailům. Hnojivo je pořád stejné :-) + kombinace s dešťovou vodou... ručně a horem. Roste mi to už od zimy a teprve začala kvést, zase už je to ale vidět a tentokráte uznávám, že fotka při koupi semena , nelhala. Ta podoba je více jak jasná...světlo, tma 12/12. Větrání - stále pasiv.


Obr.2 Tak tahle kytka je na starém svém místě, jako ty mné předchozí počáteční pokusy s windoorem, ale je to kytka, která prakticky stojí ve vodě, takový pokus o bubller a hydroponii, ale docela se jí daří. Ani ji nestříhám, občas ji otočím nebo otevřu okno, tak aby dostala závan čistého vzduchu a trochu zesílila. To, že mi neprorostla do místnosti pomáhá záclona a sklo okna. Ta ještě neukázala ani blizničku, ale prakticky nevyžaduje žádnou péči. Krom zálivky, dokáže vypít opravdu hodně moc vody...






Obr.3 Tak, tady si dovoluji ukázat opět Citral Skunk od Bulldog seeds. Ovšem s tím, že tahle kytka byla uvnitř mikra, jenže už se mi tam ty holky nevešly a tahle začala slábnout, asi na úkor té druhé silnější. Vyndal jsem ji už v lehkém náběhu na květ a uschnutí a udělal ji místo u sebe v kuchyni na okně. Chvilku to vypadalo, že to už nedá, začala žloutnout a podobně, ale asi po 1 měsíci se náhle zase probudila k životu a mohu říci, že teď zní mám velikou radost a docela se těším na sklizeň. Protože je hned u mě po ruce, jak jsem psal, tak mám dost času se jí věnovat třebas při vaření, takže sem tam něco přiohnu, vylepšim, přihnojim...no uvidim.



Tak tímto se zase loučím a nehodlám již přispívat nějak často, ale jsem rád, že jsem se zase mohl podívat sem na Grower.cz a rozhodně se zase ozvu a pochlubim něčím co se mi podařilo vypěstovat.
Přeju všem ať se jim také daří...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 22-06-2017 v 06:28 AM

Old Post 22-06-2017 v 06:15 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Léto ! Příspěvek č. 308


Groweři nás budou nazývat Lordy . . .

Dneska sem udělal letní sestřih :-) A holku sem fakt nešetřil, uznávám, že jsem trapič kytek :-) ale na druhou stránku je to pro mě supermodelka . . . tak se taky podívejte :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-07-2017 v 13:46 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

A ještě tohle . . . Příspěvek č. 309


To nechci prostě ani komentovat . . . , ale pochlubit se musim :-)







Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-07-2017 v 15:18 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 310

Z akeho dovodu by si jej nieco take robil?

Old Post 15-07-2017 v 22:41 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Kosa!!! Příspěvek č. 311


Pánové, já to sklidil, usušil, kouřim to, a je mi blbě XD MASAKR FOR us

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-07-2017 v 21:08 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 312

Ahoj zajímalo by mě kolik přibližně (gramů) jde pod 12w vypěstovat ...
Jinak parádní tread

Old Post 22-07-2017 v 22:15 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Zdravíčko Groweři :) Příspěvek č. 313




Dneska žádná práce :-) Je to na pohodičku, takže jsem se rozhodnul sem pro zajímavost uložit nějaké odkazy. Ono taky co pořád na těch kytkách fotit a dokumentovat. A podívat se třebas jak to děláme na Jamaice nebo v baráku ve sklepě je taky docela ok se kouknout. Nějakou dobu už tahle videa na youtube sleduji a proto jsem si dovolil odkazy o kterých jsem tak trochu přesvědčený, že se na ně dá podívat...

Tohle je pohodička muzika. Kdo má rád holky, rovnou se může i podívat na jednu pěknou Oni teda ty Vol. 10 jsou dobré, ale věřte mi, že docela se dají poslouchat všechny... A dneska jsem se probudil v téhle náladě. Tak příjemný poslech . . . Reggae muzika stoner Vol. 10




Todle je taky zajímavý - Mr. Green si staví doma ve sklepě growroom, kde je matkárna, místnost na kvetení, v podstatě je to velice podrobný návod, kde vysvětluje snad úplně všechno polopatě. Je to skvěle udělaný a doporučuji si to pustit i víckrát Taky sem na to náhodou narazil . . .
Mr, Green staví . . .




A jeden cestopis... Tahle partička lidí už toho také vydala docela slušné množství. A to ze všech možných koutů světa. Já jsem vybral reportáž z pěstování na Jamaice . . . místní obyvatelé - farmáři vypadají, že jinou starost než jak vypěstovat pořádný modely ani nemají...a Ti kluci jsou kolikrát opravdu pořádně zhulení :-) Je ale zajímavý se na to podívat i ze stránky přírody a toho jak to tam pěstujou.
Cestopis Jamaica


Jediné za co nemohu ručit je , jak dlouho budou odkazy
aktivní . . .


Tak přeji pohodu a hezké léto, no u mě už to začalo vonět jako * * * * :-)))

A ještě odpověď pro přítele nahoře - no, moc se toho sundat nedá...ale beru-li to tak, že roste průběžně celý rok a sem tam když je chuť tak utrhnu lístek, tak mi to vlastně zaručuje neustálé hulčo pro mojí potřebu! Asi tak nějak...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-07-2017 v 11:28 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad A rozjeli jsme další kolo...HOKUS POKUS Příspěvek č. 314



Tenhle nový pěst je něčím jiný na rozdíl od těch ne úplně běžných. O co jde? Rozjel jsem to nové kolečko s tou samou květinou. A postavil jí hydroponický květníček. Tu starou-co je vlevo-jsme sklidil, huleníčko, jak jinak Paráda. a postavil ji na pár dní jen tak na okno. A ona se uklidnila a spustila úplně nové kořeny. Takže asi po 14 dnech jde zpět pod světlo na 18/6 .
Je pravda, že to zastřihnutí není úplně povedené, ale zase ne úplně náhodné. Nějaký ten systém jsem okoukal od stromkařů :-) Takže druhé kolo na té samé kytce, uvidíme co to udělá...
Většinou tento pokus lidé vidí skepticky...


Tady už je pouze vidět jak je udělaný ten naprosto nejjednodušší model hydroponického květníku, na kterém nemám ani vzduchování, ale doháním to častější výměnou ručně, zálivky. Ale mám vyzkoušeno, že opravdu tento způsob pěstování umožňuje prakticky neustálý růst :-). Snad to holka dá ... před chvilkou se tam pěkně uhnízdila a je to radost se na ni dívat. No a taky tak trošku uvažuju, jestli s lety se bude lepšit a zvyšovat i její účinnost, ačkoliv množství...Mám totiž v plánu ji - jestli to takhle půjde pěstovat, tak ji udělat alespoň na 800 let ! . . . Zdravim všechny houbaře :-))) Tak čau S.
Kdo ví, ale umřít ji nenechám...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 10-08-2017 v 23:31 PM

Old Post 10-08-2017 v 23:17 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Chemie Jednou ráno... Příspěvek č. 315


Zdravíčko - prdelinka je ještě rozespalá, stejně jako já, ale opravdu jí to dneska ráno slušelo. Asi bych jí měl nachvilku vzít do koupelny a osprchovat, občas tuhle kůru dostává. , včetně výživy na list a květ 1x za asi 10 dní. Jenom se budu muset porozhlédnout na příští rok po vhodnějším outdoru, protože nekvete a nekvete a už to nebudu dále rozmazávat. I tak je mám rád, protože oni na té fotce jsou totiž dvě :-) Ta menší hlídá tu větší...:-)





Cvíčko :

Jak vlastně vzniklo původní malé semínko? - Semeno, budoucí rostlinka, vzniká spojením samičí a samčí buňky - vajíčka s pylovým zrnkem. O semenu můžeme říci, že je to rostlina ve stavu v klidu. Nemůže se vyvíjet ani růst bez vody, bez tepla a bez živin a později bez slunečního světla. Tomuto říkáme růstoví a vývojoví činitelé (vegetační faktory) .
Životodárné (biogenní) prvky, které jsou stavebními kameny rostlinné hmoty, rozlišujeme zhruba takto - spalitelné látky ( tvořící podstatu ústrojné hmoty ) - C- uhlík, O- kyslík, H- vodík, N- dusík.
nespalitelné látky ( obsažené v popelu ) - P- fosfor, K- draslík, Ca- vápník, S- síra, Mg- hořčík, Fe- železo, Si- křemík, Cl- chlór.
Vedle těchto stavebních prvků rostlinné hmoty jsou v rostlinách další nepatrná množství dalších prvků, ale je jich tak málo, že zjišťování je obtížné. Proto je nazýváme stopové prvky.
Např. B- bór, Mn- mangan, Zn- zinek, Cu- měď, Mo- molybden a další...

Tak a teď už honem pryč od těhle nesmyslů a Ať nám to tu roste...


Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 16-08-2017 v 08:32 AM

Old Post 16-08-2017 v 08:00 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Příprava na výstavu ! XD Příspěvek č. 316





Zdravim Growery i návštěvníky ! Citral skunk dneska měl noblesní údržbu. Tohle slovo se mi zrovna nelíbí, ale nevím jak jinak to nazvat. Každopádně jsme si to dneska ráno pěkně užili. Má být horko, a tak jsem si na holky trochu přivstal, navíc se už nemohli dočkat a už od tmy pěkně začaly vonět. Ta menší vlevo je Katka a je focená ještě než zjistila co se bude dít zachvíli... Ta větší je Michala a je focená už po celém následujícím rituálu očistce.




A tady už vidíme jak probíhá příprava. Everebody go do práce úplně vlevo jsem odnesl pěkně do koupelny a začal je seznamovat s tím co se bude dít... Uprostřed už jsem je nekompromisně začal ne rosit, ale dostaly pěkně hustý deštík vody kolem 22 stupňů. Není to poprvé, dělám tohle s kytkama pomalu jednou do měsíce a nemyslím si, že by to bylo na škodu. A jsme úplně u té v pravo - to už holky jen lapají po dechu...ale jsou spokojené po důkladném umytí. Jen slyším jak stéká voda po listech a zelená je opět zelenou!

V této fázi už přišlo na řadu několik dalších procedur. Tak nejdříve po tom nejhorším okapání jsem jim natupíroval list. Postřik s ochranou proti plísni a hnilobě a zároveň s dostatkem vitamínu a stimulátoru růstu. Tentokráte jsem postřik lehce zředil, protože je opravdu silně koncentrovaný, což jsem v minulosti už zjistil. Takže po ošetření listu následuje prokypření půdy v květináčích. Já to dělám obyčejnou vidličkou, protože trochu i protrhává ty kořeny...a toto rupe . Když jsem obě dvě takto prokypřil do hloubky asi 3-5cm, tak dostaly zálivku do hlíny v podobě hnojiva na růst a květ. Zase sem jim trochu přidal, tak doufám, že mi je to nespálí. Digitální Ph metr a Ec metr je pro mě dnes již přepychem. Jedeme to na společnou domácnost. Musím vnímat je a ony mojí péči.

Na poslední fotce je veliké FINÁLE. Kamery jedou, světla svítí, holky vystrkují velké zelené...a už to mají za sebou. Zde jsem je nechal pouze okapat a pak již putují zpět na okno. To je ta černobílá fotka nahoře.
Nebyl jsem si úplně jistý tímto postupem, ale teď mi něco říká, že jsem jim hodně pomohl a doufám, že mi to budou vracet v podobě jak pěkných kytek, tak kvalitního a dobrého hulča. Co to tak různě přes ten rok prokuřuju, připadá mi, že je tahle odrůda Citral skunku veselá, není to těžký model, neutlumuje jako hašiš. Dá se pod vlivem docela dobře psát i tenhle thread. Takže přeji všem hodně štěstí a pěkné kytí a dobré hulení...

Příště sem dám opět jak mi jede to micro LED12w - kdepak to fachčí furt

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 05-09-2017 v 08:35 AM

Old Post 05-09-2017 v 08:17 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 317

pár měsíců pryč a slamáček pořád stejnej blázen a pořád stejný nadšení

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-09-2017 v 23:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 318

Moh by najít nejakou realnou katku s michalou a na sprchu by mu nevim co řekly ale kdyby je zacal pichat vidlickou do noh tak by mu dali tak přes hubu misto poděkování

Old Post 08-09-2017 v 07:33 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 319

Taky Tě mám rád crazybene

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 09-09-2017 v 23:24 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Vážný vztah Příspěvek č. 320





Zdravim pěstitele! Kdesi v análech tohohle mého threadu jsem se zmiňoval o zasazení do skleníku. Stalo se letos na jaře...Citral skunk to jistil. ( Teda pokud se mi nezamíchali semínka Ak47 nebo Jacka Herera. Asi ne. No a Citral skunk začal kvést, právě teď. Podle mě pozdě, ale takový je zřejmě podnebí a perioda, ačkoliv pomalu to vypadá na zimní mrazíky. Je to hotový VETŘELEC a možná jsou dokonce dvě. Doporučuji, změnit pozadí monitoru :-) nebo rovnou chvilku posedět s vínkem a pořádně si tu kytku prohlídnout. To je fakt predátor a vypadá to, že bude mít fakt dost hustý paldy (jak haldy). No, že sem tu kytku fotil a díval se na ní, to si téměř nepamatuji, vlastně vůbec. Mám defakto co stejný pocit jako kdokoliv se na to dívá se mnou...








Tohle je focený z venčí, abyste mohli vidět jak se to dere ven. Co mě se osobně týká, je to vlastně samorost, za celý rok jsem na to nešáhnul a viděli jsme se všehovšudy tak 2x-3x. A taky jeden detailek začínající paličky...Rozhodně těmhle květinám nijak nepřisvěcuji, ačkoliv jsem na tím již přemýšlel. Ale jinak, nenechte se zmýlit, protože tohle není jen rostlina, tohle je pouze její větev :-) Na hnojení byl použit zahradní výluh z kopřiv v sudu na dešťovou vodu. Smradlavá mňamka. Dobrý je, že z jedné strany si to pohlídali salátové okurky a z druhé víno. Odrůdu nevim.

Loni jsem tu kytku vytahoval z konstrukce skleníku a přivazoval ji k zemi, protože začala nadzvedávat strop...a chytat plíseň. A teď to vypadá, že zase zmrzne...do pytle s tim.



Spodní obrázek je mámina pohodička...Je to jakési HoKaiDo. Ale líbilo se mi to tak, že jsem to pro vás nafotil taky. Moje oči však zůstávali pouze na Citral skunku. Nevim, čím mne zrovna konopí natolik uchvátilo, že se mu věnuji?. Pro mne je to však rostlina číslo 1. mezi rostlinami. Nevim, rychle posílám, abyste to viděli, protože z toho mám obrovskou radost.

Groweři mějte se a se učit, se učit, se učit!

Slamáček
A kdybych tohle dneska neviděl na vlastní oči, tak bych tomu normálně neuvěřil, přísahám Bohu.




A jestli tohle někomu nestačilo, doporučuji ubalit brčko a zaposlouchat se.


Je to moje srdeční záležitost a je to podle mě dost dobrá muzika k hulení a relaxaci. A kliďánko se stejně jako já při tom dívejte na tu krásu. Při poslechu se asi 3x - 4x vymění obrázek a kdo si to vychutnává, tak nebude litovat zážitku. Těsně před koncem to začíná být hitparáda a nějaký východní stát, tam žadoní o legilizaci marihuany, protože jinde už jí mají a do toho se rozjede dost hukot, ale tím vlastně trošku mluvím o tom, co mne vlastně přivedlo k detailnějšímu poslechu a pochopení reegea muziky. Hodně mi pomáhalo tohle album :-) Tak čus.

SPUSť SE!!!


Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 20-09-2017 v 19:45 PM

Old Post 20-09-2017 v 18:40 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0571470 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív