Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » hašiš ala hovno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 17





Ů

Old Post 15-02-2017 v 19:32 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 18

Ů..pardon jsem pitomec a blbě jsem vložil...ten tvůj prob se mi nezdá,neměl jsi to plesnivý nebo tak něco..??..hele já to dělám klasa přes bagy a pak pozvolna sušit a hnětat a hnětat je to náročný na karpály ;-D...vždy přes led a většinou používám spodky paldy listy ale taky vršky horší třeba no.co tak je...
..to co vidíš je zhruba 1/4celku v prvním vrhu 150g+-stsčí podržet v dlani a je to plast...převládá venek ale je to mazec..ani nevíme co s tim..je toho mooc :-D

Old Post 15-02-2017 v 19:44 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 19

Proste zo schnilo

Old Post 19-09-2017 v 19:09 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

..

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-09-2017 v 01:02 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Re: hašiš ala hovno Příspěvek č. 21


citace:
Původní příspěvek od plyn
čus bando mám tu jednu směšnou prozbu,dělal sem tet podruhe hašiš klasika přez led kdo by to neznal a pokaždé než mně voda stihne odkapat v kavovím filtr tak to nák skyše nebo skvasí prostě humus smrdí to a chutná to jak skutečný hovno,dělal jsem to z lampy asi z 40g takže jsem na svět nasraný,nevíte proč.? díky


Z lampy dělat hašiš je vyloženě buržoustní počin ale nechávat to odstát tak dlouho až to zasmrádně je trošičku demence nezlob se na mě. Na druhou stranu se mi nedávno povedlo, omylem, na záchodě, nejdřív vytřít prdel a až pak se do toho vysmrkat. Takže v klidu. Hovnům zdar!

show must go on

Old Post 27-09-2017 v 20:00 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0489190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív