Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » //3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 113

Jestli se nepletu, (a Sam Hawkins se nikdy nemýlí ;o) PPFD je hustota toku fotonů.
Víc toho ,ale nevím ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 18-09-2017 v 15:08 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 114

to je fšechno strašně fajn . už ted o tom vím o něco málo víc.. ale stále to nechápu .. nejelpší by bylo kdyby se vyjádřil někdo kdo tomu rozumí

Old Post 18-09-2017 v 15:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 115

[účet odstraněn]

Old Post 18-09-2017 v 15:31 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 116


Co to muze byt ??

28dní 12/12

Naposledy upravil LinChi 19-09-2017 v 09:35 AM

Old Post 18-09-2017 v 19:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 117

Hoši vyserte se na chujoviny ppfd a dejte na selský rozum. LinChi, uvidíš sám kdo měl pravdu. Nechystas se umřít, tak buď teď nebo příští kolo drž světlo jináč a sám uvidíš.
Takové sračky umol, ppfd a ostatní ať si nechají výrobci pro lufose.
Já měl panel Chloroba C2 kde výrobce uváděl nezkutecne hodnoty a nakonec palice jak švestka.
Pod tím tvým světlem to je jiné kafe.

Old Post 18-09-2017 v 20:40 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Co to muze byt ??

pH nebo nedokrmený, jinak to být nemůže. Ale podle tý voskový barvy listů bych tipnu​l pH

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-09-2017 v 21:34 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hoši vyserte se na chujoviny ppfd a dejte na selský rozum. LinChi, uvidíš sám kdo měl pravdu. Nechystas se umřít, tak buď teď nebo příští kolo drž světlo jináč a sám uvidíš.
Takové sračky umol, ppfd a ostatní ať si nechají výrobci pro lufose.
Já měl panel Chloroba C2 kde výrobce uváděl nezkutecne hodnoty a nakonec palice jak švestka.
Pod tím tvým světlem to je jiné kafe.


Tady nejde o hodnoty vyrobce , ale tyhle cisla ti ukazou efektivitu fotosyntezy a rovnomerne osvicenou plochu . Podle toho volis vysku panelu.
Jako poroste to pod cem chces , mluvim o cob. Ale k cemu ti je snizit panel na 20cm kde budes mit velky ppfd na malym prostoru a zbytek bude podprumernej , jde o to mit rozumny ppfd na cele plose stejny abys vytezil maximum.
Ta tvoje volba da rozum kdyz budu mit vic cipu pustenych na 35w on ma 4 cipy v rade pustenych na 60w .
Ty vsude fikusy pises dej to na 20cm , sniz to , to sou pak palice jak hrom , ale znas detaily jeho prostoru, podminek , atd atd. ?
U tohodne je spousta promennych . Ale reknu ti jedno, pokud ti rostly palice jak hrom pri 20cm i v rohu ve stinu, gak ver tomu ze to nebylo tim zes snizil panel na 20cm.
Sorry nebudu ti to tu uz zasirat , nehadam se ,ale selskej rozum je jedna vec a vyuzit vyhodu led a merit stejnomernost a efektivitu vec druha.

Old Post 18-09-2017 v 22:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od Pítr90

pH nebo nedokrmený, jinak to být nemůže. Ale podle tý voskový barvy listů bych tipnu​l pH


Ph si hlídám to mám jasných 6,5 ale posledníí dvě zálivky jsem nedal krmení protože to bylo přehnojený ( viz. spalený špičky ) ty listy mohou být tím že sem je před fotkou porosil cannaCure sice to uschlo ale muže to nechat ten lesklý film

navíc mi došel BioBoost ted už je doma z rána je nakrmím a uvidíme jak se bude chovat..

Old Post 19-09-2017 v 00:46 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 121

29 dní kvetení krmení podle tabulek na netu canna-cz.com

Old Post 19-09-2017 v 10:16 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 122

Má sundanou optiku, takže to v pohodě osvětlí celý prostor i 20 cm nad vrcholkama. Píšu jen svoji zkušenost. Byl kurevsky rozdíl když jsem měl světlo vysoko.
Hele, LinChi píšu jen moje zkušenosti a sám to můžeš ověřit.

Old Post 19-09-2017 v 12:53 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 123

Optiku mam nasazenou

rostlinky mají 50-60cm
krásně to roste jsem spokojený s tím co se v boxu děje...
světlo 70 cm od vrcholků teploty jsou Ideálních 27 v noci 22

Old Post 20-09-2017 v 19:45 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 124

Dnes Zálévám takhle kytky a napadlo mě že i když jsem zvyklý že moje odstátá voda má ph 6,9 a po přídaní hnojiv tam vždy nějakých 6,4 +/- bylo .... tak sem zkontroloval a nechápu jak je to možné ale moje namíchaná odstátá voda s hnojema má ph 5,5 takže používám od General Hydroponics.. PH+ ( který mám už dlouho k hydru)

a Ph mám zase na 6,5 +/- akorát nevadí že do organických hnojiv leju v podstatě uhličitan draselný a hydroxid draselný zdali pak mi to s tím roztokem nedělá divy... ?
mno a u holek s deficity na listy (nažloutlé kraje listů má momentálně Výtok z květníku Ph 6,1 což je docela málo ale není to tak hrozné nštěstí sem problem podchytil celkem včas.. Ponaučení .. Pužívat Ph a eC metr pokaždé co zalévám..
nechápu jak je možné že mám jiné Ph vody než když jsem jel své první kolo před rokem stejný set hnojiv stejná voda stejné bydliště.... a Ph uplně o jedno číslo jinde.. nechápu . ale ok !

Old Post 22-09-2017 v 09:28 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 125

Voda sa meni,aj ked neviem v suvislosti od coho. pred nedavnom som mal ec 0,6 a daval som 2ml kyseliny na 10l. Naposledy som dal 2ml a ph ukazalo 4,odmeral som ec a tieklo 0,25.Zmena v priebehu 1 tyzdna.

Old Post 22-09-2017 v 10:02 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 126

to je šílený... no EC mám ted lepší... máme ec jen 0,2 ale Ph mi nějak kleslo... snad nějakých jen 6,1-6,2

Old Post 22-09-2017 v 10:28 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 127






Maly update z konce prvniho mesice kveteni zatim to vypada bidně ale verim ze jeste budu cumet jak se to vsecko nafoukne

Old Post 23-09-2017 v 00:45 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jako
Stálý Člen

Karma uživatele jako - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 128

strach bych neměl ještě se to určitě rozjede.pěstu zdar.

Old Post 23-09-2017 v 19:34 PM
jako je offline   Profil uživatele jako   Find more posts by jako   Foto galerie člena jako   Click here to Send jako a Private Message   Add jako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9348570 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív