Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Výnosnost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17

Myslim si ze, kazdy z nas kdo ma za sebou vice kol a modelu je schopny sam za sebe rict jaka odruda se mu zdala nejvíce potentí a predurcena k velkym věcem. A tak to bylo dle mého nazoru myšleno. Pokud k tomu nemam co dodat kromě toho co už bylo řečeno, logický neodpovídám do tohoto tématu. Nejvíce překvapily 2 modely A to jsou sage a Blue Dream. Bohužel jsi u nich už banku nemůžu vybavit. Sage jsem jel pod 400w a byli z toho nadherne malinke kyticky ktere vsak meli palice az k prvnimu rozvetveni a kazda z nich byla naprosto nezapomenutelna. Myslim si ze pri optimalnich podminkach by to byl slusny narez. Blue dream zase byla vzhledove prumerna kytka ale kvety byly neuveritelne tezke a tvrdé. Meli jsme pod 2x400w asi 8 ruznych genetik ale tato si sve misto opravdu vydobila...

Old Post 18-09-2017 v 18:32 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 18

..s.a.g.e. je od TH seds..original tvrděj a máte recht je to pecka...blue dream by měli mít na swědomí klucí od Humboldt seeeds comp....nemám zkušenost s pěstem ovše, kouř to byl lehkej a cerebrální takovej..heště toho blue d.tady kousek mám...

Old Post 18-09-2017 v 18:39 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Za mě nejvýnosnější model bych určil asi několik Critical Impact od Vision seeds to bylo hodně dobrý ovšem po usušení se to rozdrolilo a nedrželo to strukturu,sativa se v tom nezapřela..vzdušný a neprorostlý ale šišky jako hovado.ale z klasik asi nejlepší White Russian tvrdý jako šutr kytky parádní dlouhý Topovky..dokonce i ze semen z Natural Seeds vylezly parádní rostliny..teď mám zasazeno Great White Shark na to jsem zvědav..Jo a The Ultimate od Dutch Passion to bylo taky povedený.

Old Post 18-09-2017 v 18:53 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 20

..ultimate×ww jedu ted...sem moooc zvědavej

Old Post 18-09-2017 v 19:05 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Game
Nový Člen

Karma uživatele Game - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 21

Pánové , moc se tu chytate za slovo a podstata věci uniká 😂.
Já se standartně pohybuju okolo G/w a ne zrovna krátkou chvíli.
Ale třeba u LA confidential sem byl kolem 0,6.
Všechno vypadalo zdravě, podmínky v podstatě duplicitní ( neříkám ideální) a stejně slabota.
Jestli mi tu někdo chce tvrdit že genetika nemá smysl , tak proč řízkaři dělají selekci kytek a z těch vybírají matky? Podle kritérií právě jako tvrdost, výnos Atd.
Nebo si tu někdo kupuje klony od člověka co to zkusil s jedním seminkem a spokojí se s argumentama že to nemá smysl řešit , že sousedovi to vyroste líp a podobně ?
K mému vybavení bych ses spíše vyjádřil u piva než tady na fóru , ale myslím že otázka je formulována jasně a výnosnost je jeden z atributů na který se při šlechtění kouká s to nejen u konopí , ale i kukuřice nebo rajčata vypadali teochu jinak když se to dostalo do Evropy a dneska po 400 letech šlechtění a křížení

Old Post 26-09-2017 v 10:57 AM
Game je offline   Profil uživatele Game   Find more posts by Game   Foto galerie člena Game   Click here to Send Game a Private Message   Add Game to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
V mém případě jednoznačně chronic do serious seed. Ovšem byl to jeden z největších omylů co jsem pěstoval. Jsem z toho měl takový guláš v palici že jsem to prostě nemohl hulit. To se nedalo hulit ani před spaním. Jsem z toho byl úplně mimo a došlo mi proč se to jmenuje chronic Prostě špatná volba modelu, nebavilo mě to, spíš mě to úplně rosekalo. Od té doby nekoukam na výnos a dopřávám si spíše sativove modely a modely s vysokým obsahem cbd. Zdarec

omlouvám se že vám vstoupím do diskuze
mohl bych se tě zeptat kdy jsi ten chronic sklízel a jakou jsi měl vynos díky

Old Post 26-09-2017 v 12:12 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 23

Tak to už vážně nevím kolego. Bylo to moje první kolo indoor. Nic jsem tenkrát neevidoval ani nevážil. Jen vím že to byla hlína a hnojky plangron terra... Řek bych že by se dal sklidit už týden předtím ale nechal jsem ho řádně dozrát

Old Post 26-09-2017 v 15:10 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Game
Nový Člen

Karma uživatele Game - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od dmtart
..ultimate×ww jedu ted...sem moooc zvědavej


Na výnos OK, Cca o 20% více jak na jiných kytkach v "boxu" ale řídký , neprorostly, žádné velké aroma ...

Old Post 27-09-2017 v 09:54 AM
Game je offline   Profil uživatele Game   Find more posts by Game   Foto galerie člena Game   Click here to Send Game a Private Message   Add Game to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8738730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív