Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstební pytle
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Dobrý tip. S vláčením dobrej hliny, substrátu bolo vždy kopec práce.
Ono tie kupované záhradnícke substráty sú tiež len zlisovaný kokos, rašelina + hnojivo, no s pravidelným zalievaním + trebars plagron to rastie krásne.
A radšej ťahať zo sebou krabičku nespracovaného kokosu ako v podstate už taký istý ale rozrobený substrát ktorý ma od kvalitnej zeminy teda černozeme veľmi ďaleko.

Najlepšie mi príde vlastná kombinácia použiť iba tie Kokosové bloky + pôvodna hlina + vlastné hnojiva čo poviete ? Ten 50l pytel mi príde málo na rastlinku. To hnojivo ak som správne pochopil není súčas balenia, najlepšie bude použiť od začiatku svoje hnojivo.


hnojivo je současti u toho pytle
u těch kostek není

Old Post 17-09-2017 v 19:48 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano

Najlepšie mi príde vlastná kombinácia použiť iba tie Kokosové bloky + pôvodna hlina + vlastné hnojiva čo poviete ? Ten 50l pytel mi príde málo na rastlinku...


Já to tak taky míchám - profi hlína plus původní, cca 2:1 a v poho. Něco hlíny ušetřím a šlape to, jak má. Mluvím o kuku poli s prohnojeným základem

Jo a 50L na kytku je v pohodě, nedokážu si představit tahat tolik substrátu pro 10 kytek do kuku

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-09-2017 v 20:06 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 19

Čo je profi hlina ? 2k1 čiže dva dieli hliny a jeden diel toho kokosu ?
Ja som mal 50l nádoby a v tom autoflower mazara a keď som kosil to bolo krásne prekorenené keby bola vačšia nádoba bolo by to hádam ešte lepšie.

Old Post 17-09-2017 v 20:23 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Čo je profi hlina ? 2k1 čiže dva dieli hliny a jeden diel toho kokosu ?
Ja som mal 50l nádoby a v tom autoflower mazara a keď som kosil to bolo krásne prekorenené keby bola vačšia nádoba bolo by to hádam ešte lepšie.


Profi hlínou jsem myslel nějaký all mix, grow mix, atd...
A 2:1 znamená 2 díly profi : 1 díl původní hlíny 😉
Dělám to tak dlouho 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-09-2017 v 21:04 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 21

Sice sa netreba drbkat so substratom na flek, ale v pripade ze je vodny zdroj od ruky, 2x 10L bandaska vody (na 1 pytel) tejs dokaze zvysit srdecny tep

Old Post 17-09-2017 v 21:52 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Dobrý tip. S vláčením dobrej hliny, substrátu bolo vždy kopec práce.
Ono tie kupované záhradnícke substráty sú tiež len zlisovaný kokos, rašelina + hnojivo, no s pravidelným zalievaním + trebars plagron to rastie krásne.
A radšej ťahať zo sebou krabičku nespracovaného kokosu ako v podstate už taký istý ale rozrobený substrát ktorý ma od kvalitnej zeminy teda černozeme veľmi ďaleko.

Najlepšie mi príde vlastná kombinácia použiť iba tie Kokosové bloky + pôvodna hlina + vlastné hnojiva čo poviete ? Ten 50l pytel mi príde málo na rastlinku. To hnojivo ak som správne pochopil není súčas balenia, najlepšie bude použiť od začiatku svoje hnojivo.


50 litrov je málo na rastlinu??? Osobne si myslím, že na rastovú fázu pekne stačí kľudne 10 litrov.
Nebude to rýchlo schnúť? Prípadne použiť netkanú textíliu?

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 18-09-2017 v 05:20 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 23

10l mas tak na jahody ja som sadil autoflower mazara do 50l kybla a bolo mu malo, musel som dosipavat hliny pretoze korene sa tlacili von a pri koseni bol kybel krasne vyplneni korenmi. A to bola 120cm kytka.
Furt mi pride lepsie nosit 20l vody ktore das aj do batohu ako som nosieval 70l substraty.

Old Post 18-09-2017 v 06:53 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 24

Sázím do stavebního vědra 20l a kytky jsou 2,5 m vysoké a 2m široké sám tomu nerozumím a jsou z řízku
Denně jsem to přes léto zalíval i dvakrát denně ráno i večer hnojím každý den se zálivkou
Známi my právě pořád zdůrazňoval čím větší květináč tím lip.
tak jsem mu řekl ať se příde podívat a sám byl z toho trochu v šoku.
Tím chci říct že 50l stačí úplně nad hlavu
A k tomu nošení 70l pytlu je těžká dřina znám to,zatím mám flek blízko vody tak že pohoda
Raději ve mu 10 krabic do kterých přidám vodu než brát 10x70l pytle.
Za zkoušku nic nedám možná že se zas vrátím k pytlům ze substrátem tak uvidíme. ale k pytlům se mi už moc vracet nechce
Tak zatím tak

Old Post 18-09-2017 v 07:21 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

par kostek tohodle, pixlu wormhumusu a trochu mistni hliny... no musim to dalsi sezonu vyzkouset

jinak potvrzuju ze 20l na 2m kytku staci. Ale to je tak na zahradu kde to muzes hlidat... v letnich horkach to proschne i za odpoledne.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2017 v 08:02 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od crazyben
par kostek tohodle, pixlu wormhumusu a trochu mistni hliny... no musim to dalsi sezonu vyzkouset

jinak potvrzuju ze 20l na 2m kytku staci. Ale to je tak na zahradu kde to muzes hlidat... v letnich horkach to proschne i za odpoledne.


přesně hold musíš zalívat i dvakrát denně měl jsem i pod misku aby byla furt voda přes tropické léto
a kytka je prostě obří ve 20l zeminy

Old Post 18-09-2017 v 08:55 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2017 - Pěstební pytel - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0212530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív