Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ŕízkovaní fast version
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 33

Znovu píšu, že mě se chovaj úplně normálně, žádný předčasný nákvěty nebo nějaký šoky, že by byly extra citlivý na přepnutí, jsem taky nezaznamenal. Teď jedu Killer Kush indoor a začal mi nakvétat cca po 10-14 dnech od přepnutí,což je stejný jako ostatní genetika, co tam mám.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 24-02-2017 v 14:46 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od čepra
Znovu píšu, že mě se chovaj úplně normálně, žádný předčasný nákvěty nebo nějaký šoky, že by byly extra citlivý na přepnutí, jsem taky nezaznamenal. Teď jedu Killer Kush indoor a začal mi nakvétat cca po 10-14 dnech od přepnutí,což je stejný jako ostatní genetika, co tam mám.


JJ, vždyť to píšu taky.
Jedinej rozdíl oproti " normálům" je v tom, že tyto fast začnou kvést např. už při periodě 15/9, kdežto " normálové" třeba až při 13/11.

btw: když se selektují matky vhodné pro outdoor, tak se to dělá obdobně.
Začne se na 16/8 a pomalu se znižuje délka světla. Ta, která začne vykazovat známky květu nejdříve, je pro outdoor nejvhodnější.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 24-02-2017 v 15:39 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 35

Tak potvrzeno i mnou. Více jak půlroční matky Killer kush a Cream Mandarine ( oboje fast verze ) nenakvétají. Ani klony z nich. Při přepnutí na klony 12/12 dokonce začal nakvétat rychleji Frisian Dew.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 18-05-2017 v 20:20 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 36

Tak řízky z speedy chile jsou v pohodě akorát ještě stále nedozrály
tak moc fast mi tedy nepřípadaj

Old Post 14-09-2017 v 18:00 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 37

..jojo chlapi uplně ta samá zkušenost od sweet seeds..copak oto model super ale normalní a řekl bych docela i pozdnější dozrávání...jednlo se o Jack47 fast verze..ale jak říkám fak sem se bál aby to vůbec dojelo sle nakonec hodně dobrý a i plísen se nám vyhnula...čao

Old Post 17-09-2017 v 13:47 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8913960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív