Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Special Queen 1 Pomoc !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
matixo55
Stálý Člen

Karma uživatele matixo55 - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 28  

Obecné Special Queen 1 Pomoc ! Příspěvek č. 1

zdravím vás kamarati chcem sa spytať na tento hybrid..na vynos/rychlosť rastu/vykon šluku či dozrie aj na sk pekne..a podobne rozmyšlaj nad nim a príde mi velmi zaujimavy dakujem

Old Post 16-05-2017 v 07:02 AM
matixo55 je offline   Profil uživatele matixo55   Find more posts by matixo55   Foto galerie člena matixo55   Click here to Send matixo55 a Private Message   Add matixo55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matixo55
Stálý Člen

Karma uživatele matixo55 - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 2

heyy prosím napíšte niečo

Old Post 16-05-2017 v 10:23 AM
matixo55 je offline   Profil uživatele matixo55   Find more posts by matixo55   Foto galerie člena matixo55   Click here to Send matixo55 a Private Message   Add matixo55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

NIEČO 😉😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-05-2017 v 15:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

nieco

Inak je zjavne, ze si hladaniu nevenoval absolutne ziaden cas a hned uz zakladas vlakno - za toto by som daval kopacky na hrudnik. Pestovalo sa to tu milionkrat, nie je take tazke k tomu nieco najst...

Tu je grow report od freka.

Old Post 16-05-2017 v 18:54 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Palec dolů Příspěvek č. 5

..nakopal bych všechny takový rádoby zájemce o radu...asitak ...asi tohle ti k tomu povim..nauč se číst

Old Post 17-09-2017 v 13:33 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 17-09-2017 v 13:46 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

místo rady tu píšete už skoro trapné klišé přečti si FAQ blé blé.BLÉÉÉ..Každý není takový profík jako vy.

Old Post 17-09-2017 v 14:25 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 8

...profík?? ..zřejmě je u tebe profík ten kdo umí číst..jsktak koukám ačtu..si poraď sám bléblé blé

Old Post 17-09-2017 v 14:28 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 9

tet ho jedu venku a jeto celkem dobra kytka aj vynosove se da zalezi na podmínkách jinak ji mají radi svilušky ty jsem mel na 3 brzke sklizen konec zari zhruba jinak to tady je dost na foru stači hledat

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 17-09-2017 v 15:02 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 10

to SILENT JOE::a abyssi to pochopil úplně..proč jsou na tebe'chudáčku'lidi tady na groweru tak nespravedlivý....
...tak tím že si to tady nepřečteš, nemáš ty.. skoro základní informace a požaduješ ODPOVĚDI od lidí který by se jinak mohli zabývat něčím jiným, třeba tady na grooveru ale zkrátka něčím plnohodnotnějším..vlasně ty lidi obíráš o jejich drahocený čas a ptáš se na voloviny 1000krát zde již popsané...
..řekni mi..proč??? by si lidé zde na g. měli kvůli Tvé lenosti a Nezájmu Cokoliv si Přečíst a Vzdělat se..měli ukrajovat ze Svého volného času a vůbec se obtěžovat ti k "témě"neco napsat..myslím že většina z Nás má inteligentnější nápln dne než reagovat na stupido dotazy s ještě stupidnějším a dětinskými..průvodkami tybu..blébléblé..myslím že pitomec je jasný

Old Post 17-09-2017 v 15:05 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

tybu ble blee DOBRÝ ČEŠTIN.Asi nejsi takový inteligent jak píšeš.Já se jen zastal kolegy matixe55 já se na nic neptal ty INTELIGENTE.CHA CHA CHA

Old Post 17-09-2017 v 16:03 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od SILENTJOE
místo rady tu píšete už skoro trapné klišé přečti si FAQ blé blé.BLÉÉÉ..Každý není takový profík jako vy.


Profík v čem???? Sorry jako, ale jestli neumí hledat a číst, tak asi ano-každý není takový profík.
Ale nemůže čekat že ti, co číst umí, mu budou radit

citace:
Původní příspěvek od matixo55
zdravím vás kamarati chcem sa spytať na tento hybrid..na vynos/rychlosť rastu/vykon šluku či dozrie aj na sk pekne..a podobne rozmyšlaj nad nim a príde mi velmi zaujimavy dakujem


A tento dotaz???? Vše, na co se ptá, je tak individuální - grower od growera, že se na to snad nedá ani odpovědět

Ps: v klidu a slušně,ok?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-09-2017 v 18:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: Special Queen 1 Pomoc ! Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od matixo55
zdravím vás kamarati chcem sa spytať na tento hybrid..na vynos/rychlosť rastu/vykon šluku či dozrie aj na sk pekne..a podobne rozmyšlaj nad nim a príde mi velmi zaujimavy dakujem


vynos - zalezi aky si sikovny
rychlost rastu - zalezi co mu das papat / napit / kolko bude mat slnka
vykon sluku - zalezi aku mas toleranciu
ci dozrie na sk - zalezi ci pestujes dole pri Komarne alebo v Tatranskej Lomnici alebo ci zatemnujes.

asi tak.

Old Post 17-09-2017 v 18:37 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 14

Ok...jen mě fakt jako zvednul...HEREC..je to fakt to nemá smysl..člověk kterej už jako opravdu nemá co říct tak začne napadat pravopis a chyby..to mě pos.. holahejraus

Old Post 17-09-2017 v 21:19 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2004090 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív