Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led 300w, 4x bílý Rus, 4x og kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Já bych tam teda po přepnutí už grow složku nedával. Má to pak zbytečně tendenci se tahat 😉

Jestli, tak v min dávce jako doplněk k bloom, kvůli doplnění dusíku v růstu po přepnutí

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-09-2017 v 21:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 18

Pitr, psala že jede jibd a ten se davkuje podle jejich tabulek. Taky ho teď prubnu. Jsem zvědav jestli bude přínosem ten jejich booster na květ.

Old Post 12-09-2017 v 21:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 19


Ahojte, nejde mi ještě odepisovat na pm, tak až budu mít 10 příspěvku. Budu se snažit to tady nezanedbavat.
Posílám foto 3 dne 12/24.
Fotím mobilem, tak kvalita není moc dobrá. Pod těma ledkama to vypadá trochu jináč a když jsem zkoušela vyfotit ve tmě, tak to byl horor.
Kytičky jsou zdravé bez deficitu a pěkné si lebedi.
Děkuji všem za rady, ale zatím ty JIDB jsou dobrý a i to mají dobře vysvětleno jak hnojit.
Kytky jsou zdravé, ale na mě něco leze a k tomu mi dal šéf noční, tak to bude na dvě věci.

Old Post 13-09-2017 v 10:52 AM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 20

zlaté rady od cvrca

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 13-09-2017 v 11:01 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 21

Ahoj, dnes jsem přišla s noční a vidím že máme zkažený časovač. Je pořád zapnutý a asi 30-40 hodin jede světlo non-stop.
Nejde vůbec nacasovat, tak musím do elektra pro nový.
Můžete mi někdo napsat, jestli to kytce neuškodilo?
Jela jsem už 3dny 12/24. Děkuji moc

Old Post 14-09-2017 v 06:52 AM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 22

Nic ji neuskodilo ,ale urcite neprepla na kvet takze na novym casovaci dej 12/12 a je klid.
Po trech dnech na kvetu tak akorat zaznamenaly delku periody a preply, pak jak si sviila non stop ,tak preply zpatky na rust.
Kvet ted pocitej od druhyho prepnuti .
Jestli mas casovac od ledideal ,nevim znacku uz, mel sem ho v matkarne a misto 18/6 mi to svitilo 6/18 a kdyz sem ho nastavil u ulozil ,hned se predelal zas na cas od 6 vecer do 24:00. Zkousel sem jakejkoliv cas a vzdy se ulozil na tech 6 hodin, takze za me je to smejd a letel do popelnice.
Zajimavy ze mam uz 2 roky casovac z tesca po 15 minutach a jede bez problemu.
A mas je trochu prehnojeny ,tak na tech zelenych s pripalenyma spickama uber hnojky. At se dari.

Old Post 14-09-2017 v 07:42 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 23

Díky za odpověď. Časovač mám s elektra euronics, tak ho zajdu vyměnit. Udělala jsem chybu, že jsem si nevzala ten časovač od ledidealu, mohla jsem mít jeden navíc . Místo toho jsem si vzala dva lístky na Cannafest, tak jedeme letos poprvé.
Ještě jsme tam nebyli, tak jsme zvědavé jake to bude. Kámoši nám říkali, že je to boží. Jsou tam prý stany s hip hop, trance atd.
Super lidi akorad, že prý tam chodí tajni a dávají pokuty,kdyz máš něco u sebe. Pak večer jsou prý pařby po celé Praze.

Old Post 14-09-2017 v 09:22 AM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

ja bych taky vzal listky na cannafest... uvidis ze to chyba nebyla. Tajnyho sem nastesti nepotkal a to sem venku palil ale co, muzes zalizt do chill zony kde se vklidu muzete zhulakat.

Jinak to se u levnejch hodin obcas stava, ze se pri zapnuti "zapecou" kontakty a hodiny pak nevypnou. Az budes vybirat, koukej jakou INDUKCNI zatez zvladnou, me se osvedcily LUMii 24 pro indukcni zatez do 600w.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-09-2017 v 10:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 25

Ja si po vsech zkusenostech koupil tohle a spokojenost. http://media.growshop.cz/rw-img/_pohoda/SD14-216FR.JPG

Old Post 14-09-2017 v 14:13 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

tak to uz je jistota ale trochu jnde cenou

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-09-2017 v 14:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 27

To co má Bitir, tak je dobrá věc, ale světlo které má 300W a ještě k tomu led, tak zbytečnost. K HPS je to super věc., když předřadník se zapíná, tak tam jdou šílené proudy.

Old Post 14-09-2017 v 20:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana a Julca
Stálý Člen

Karma uživatele Jana a Julca - 91% PěstitelskáKarma uživatele Jana a Julca - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 28


Ahojte,
tak nevím čím začít. Klony co mi prodal kamarád, tak mě pěkně vypekl. 3dny jsme byly služebně na rekvalifikaci a když jsme dorazily domu, tak jsme zjistily, že 3 klony jsou samci. Hned jsme zašli za mým kamarádem co mi dal klony a potkala jsem ho z mým bejvalym. Měli záchvat jak dva pubertaci a že prý to mám za to že jsem se sním rozešla.
No nevadí, věřím, že ten kdo škodí, tak se mu to vrátí. Přikládám foto a dnes už nebudu nic psát. Mějte se krásně a zároveň doufám, že tady na tomto fóru nejsou takový zmetci jako někteří tady v Budějovicích.
Ještě jsem chtěla napsat, že kytičky porostly a za 4 dny šli až 10 cm k panelu. Nejsou spálené a světlo musím dát výš.

Old Post 20-09-2017 v 19:48 PM
Jana a Julca je offline   Profil uživatele Jana a Julca   Find more posts by Jana a Julca   Foto galerie člena Jana a Julca   Click here to Send Jana a Julca a Private Message   Add Jana a Julca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 29

To je story 😄 Za to že jsi se rozešla s borcem ti jeho kámoš dal naschvál 3 samce? To jednoho naštve 😃😃😃

Old Post 20-09-2017 v 20:53 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

To je na dělo... ale v Budějcích se ani nedivim. Tam je takovejch dobráků víc... no snad aspoň ten zbytek k něčemu bude, držim palce.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-09-2017 v 21:46 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 31

DEJTE MI TO OCHUTNAT!!!

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 21-09-2017 v 00:47 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 32

Jako sorry ale kvůli osobním vztahům až taková pomsta přez kamaráda a v tomhle směru? Představa že mám dvě šestikoule nebo i jednu a tohle mi někdo udělat tak ho unesu do lesa a dám mu ochutnat mravenců a ostnatého drátu!Ještě že máte ledky no.Jinak teď stačí na !novém,funkčním! časovači nastavit už správně periodu a bude to v cajku Dusík bych tak neřešil pokud jedete podle tabulky,JIDB sou peckovní a u toho produktu X bych se nebál dát i 1,5 ml/l,v hydru sem se nechtě dostal nedbalostí až na EC 5 a to si opravdu srandu nedělám(měřák COMBO BLUELAB GUARDIAN a ano zkalibrovaný) a hodnota byla až za hranici měřítelnosti a kytky sem nikdy nespálil,hlava mi to nebere ale sou opravdu šetrné ať se daří slečny,Easy.

Old Post 21-09-2017 v 09:34 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0746090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív