Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » j4sperovo zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Obecné j4sperovo zahrádka Příspěvek č. 1






No, jak se vracejí dobří ptáci, i pachatelé se vracejí
A jak jsem jednou zpanikařil a smazal si profil, tak jsem rozhod se zase vrátit. Mám to tady rád. Samozřejmě mám pro jistotu jinou identitu, ta původní byla tak nějak moc profláknutá. Myslim si, že původní členové, kteří mě dřív znali, mě poznají podle stylu psaní

Nu, ale ke growu.
Sehnal jsem si od kámoše deset řízků Kill Bill, protože se mi v posledních letech nedařilo vypěstovat ze semínek (kombinace mojí lenosti a špatných podmínek). Vrazil jsem to do velkých květináčů, aby se mi s tím líp manipulovalo.
K tomu jsem koupil šest semínek Pamir Gold. Nevim co jsem udělal špatně, ale vylezla mi jenom jedna kytka. Ta ovšem stojí za to. PG je sativa, a ta kytka je fakt parádní sativa - jeden štíhlej stonek a z něj větve jak vánoční stromek s jednou velkou palicí na vrcholu. Jako sativa to začalo o něco dřív kvést a i palice jsou už teď větší.
KB je mix sativa/indica. Dělá pěkný rozvětvený keře s bočníma větvema. Bohužel mi z několika kytek prudký deště odlámaly poměrně velký větve. Navíc mi dvě kytky uhnily, takže z deseti mám 8.

Hnojky:
Převážně granulovanej kobylí a kravskej hnůj, nějaký slepičince a Krystalon - Květ&plod a Krystalon Gold. Na luxusní holandský hnojiva kašlu, s tím krystalonem mám nejlepší výsledky. Akorát to chce tak dva tejdny před sklizní propláchnout vodou. Už ho používám několik let a celkem se to vyplácí - jedna krabice mi vydrží většinou na dva roky a výsledky jsou zhruba stejný, jako když jsem jel hnojky advanced hydroponics a další

Substrát:
Zahradnický substrát čistý. Říkal jsem si, že bych to namíchal třeba pískem nebo keramzitem, ale jelikož jsem to zapomněl koupit , tak je to jenom ta hlína.
Vzhledem k tomu, že konopí přirozeně roste v hlíně, neviděl bych to jako významný faktor ovlivňující výsledek. Jediný co musím hlídat, je míra zalití květináčů. Mám pod nima misky, což bylo třeba hlavně v letních vedrech, ale v dešti to bčas musím chodit vylejvat.

Fotky (shora dolů):
- palička PG. Je to sativa, tak kvete trošku rychlejš a paldy jsou trošku větší.
- znova PG. fotky jsou asi tejden starý, teď už je lepší.
- a do třetice PG
- Dvě KB. Pěkný keříky.
- detail KB. Má dost malý paličky a ještě ani moc nepouští pryskyřici

Naposledy upravil j4sper 09-09-2017 v 19:25 PM

Old Post 09-09-2017 v 18:41 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2



- Dvě KB. Ta vlevo je největší keřík. Moc pěkný, hodně květů. Kdyby jenom nebyly tak malý.
- Další keřík KB. Pěkně rozvětvenej.

Old Post 09-09-2017 v 18:43 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3



A ještě další fotky:
- z týhle kytky se mi odlomila větev, když už začla kvést...
- a jeden celkovej pohled

Tak mě ještě napadá...tím krystalonem hnojím 1x týdně. Neni to málo? Do těch 8 kytek vždycky dám 20 litrů vody s hnojivem. Přijde mi, že by to sneslo víc...

Naposledy upravil j4sper 09-09-2017 v 19:15 PM

Old Post 09-09-2017 v 18:51 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 4

klidně bych hnojil 3x tejdně . třeba pondělí-středa-pátek aby byl nějakej interval a kytka nějaký to hnojivo spracovala a nebyla "utopená" v hnojivu. na konci ale asi delší flush o dva tři dny. tahle mi radil hnojit jeden paviján od nás co už něco odjel a mě to přijde i logický. sám se toho držim a nemám žádný problémy))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 10-09-2017 v 10:25 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Jednou tejdně máš strach že bude utopená v hnojivu tak radíš hnojit 3x tejdně?? Nějak mi to nejde do hlavy jaka je pointa

Vůbec nevadi ze to kytka nezpracuje najednou... s dalsi zalivkou treba jen vodou bude papat i zbytek co nespotrebovala s predchozim hnojenim. Naopak mi pride ze v hnojkach kytky utapis ty a tvuj znamej "pavian"

venku 3x tejdne kolikrat ani nezalejvam

navíc krystalonem... to je jednou tejdně až až, kytky nevypadaj že by jim něco chybělo... někdy míň znamená víc. Flush minimálně 3 neděle... bohužel je krystalon na chuti fakt znát, na růst je pecka (krystalon start) ale na květ bych osobně volil něco jinýho i venku (např. hoštický slepičince?) právě kvuli chuti.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-09-2017 v 11:13 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Jednou tejdně máš strach že bude utopená v hnojivu tak radíš hnojit 3x tejdně?? Nějak mi to nejde do hlavy jaka je pointa

venku 3x tejdne kolikrat ani nezalejvam
jak píše tak zalejvá s hnojivem jednou tejdně mezi 8 kytek 20L a řiká že by snesly víc, tak by i podle mě snesly víc. 3x tejdně sem tahle při ránu možná přepálil ale 2x bych se nebál. a když máš kytky v kýbli nebo květináči(co podle fotek nějaký má) tak ti to proschne víc a dřív(taky i podle počasí žejo) než když to máš přímo v zemi. já kolikrát když je vedro zalejvám každej den co přijdu z prace.
a já o jednou tejdně a utopení nic nepsal, jen sem naznačoval aby to tam nerval pod tlakem s každou zálivkou.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 10-09-2017 v 11:30 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

proschne dřív... ale to neznamená že ty hnojky to rychlejc zpapá, ty v substrátu zůstanou a zase se budou uvolňovat s další závlahou.

nejak vubec nechapu ani tenhle druhej koment... podle svejch slov naznacujes aby hnojky nerval pod tlakem s kazdou zalivkou. Nadruhou stranu rikas at hnoji vic/casteji... Neprotireci si to?

Jinak psal ze hnoji jednou za tejden... ne ze jednou za tejden zalejva.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-09-2017 v 11:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8






Hehe, zalejvám podle toho, jak je potřeba. Ale osvědčilo se mi, že spíš víc než míň. Kytkám to evidentně prospívá. Za chvíli nahraju další fotky. Teď je to většinou každej den, ale ke každý kytcejenom trochu, aby to nebylo přelitý.
Hnojky dávám jednou týdně, ale nejspíš začnu dvakrát - třikrát. Kytky to snesou a ničemu neublížím...jenom to pak nesmím zapomenout propláchnout.

A tady jsou ty fotky:
1. dva keříky rostou krásně. Ten Krystalon Gold jim fakt svědčí (ne, nikdo mě nepřesvědčí, že plagron nebo b-cuzz jsou lepší. Zkoušel jsem je.)
2. a 3. detaily paliček keříků
4. Malá olámaná potvora.
5. Velikostní srovnání s podměrečným vlkem.

Naposledy upravil j4sper 11-09-2017 v 17:04 PM

Old Post 11-09-2017 v 16:50 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9






1. olámaná kytka. Ač poloviční, roste dobře.
2. Hlavní "cluster". Ty KB už začínají cukrovat
3. Malá potvůrka. Nevím proč, ale ač má velkej květináč i dost hlíny, nevyrostla do vešky a teď má asi tak metr do vejšky. Ale je asimetrická. Asi metr vysoká, asi metr široká.
4. Detail paličky KB z hlavního clusteru.
5. A tohle je sativa Pamir Gold. Moooc pěkná, paličky se začínají zvětšovat. Ovšem spodní listy jsou žlutý a žloutnou požád víc a víc. Neni to trošku problém? Tak nějak nemám se sativama dost zkušeností, doteď jsem pěstoval převážně indiky...

Old Post 11-09-2017 v 17:05 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10






1. a 2. detaily paliček PG.
3. dva keříky vzadu. Ta větší je asi největší a nejsilnější z mých kytek.
4. detail na tu velkou
5. kežík vzadu

Old Post 11-09-2017 v 17:10 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 11

Pěkné to máš. Ale ten krystalon na květ no nevím, Jsou lepší hnojky, samozdřejmě u někoho rozhodují finance.

Old Post 12-09-2017 v 06:11 AM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

Jak už tady píšu, nemam s nima dobrý zkušenosti. Krystalon je jistota.

Old Post 12-09-2017 v 07:29 AM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 13

Pěkný to máš,ta světlost pamíru může být bud málo živin nebo naopak hodně,možná prokypřit půdu,ale přijde mi to ještě v rámci normy tak bych to neřešil.Kristalon funguje i cererit funguje,akorát je to znát na kvalitě sušiny,hlavně chuti.Já hnojím čistě hnojem či zemí na které třeba ležela kupa hnoje atd. , je to přirozenější a zdarma

Old Post 12-09-2017 v 19:09 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jako
Stálý Člen

Karma uživatele jako - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

hezký to máš taková malá jungle :-D

Old Post 19-09-2017 v 17:03 PM
jako je offline   Profil uživatele jako   Find more posts by jako   Foto galerie člena jako   Click here to Send jako a Private Message   Add jako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2020 - Veselá zahrádka - 5 odpovědí
06-10-2019 - Moje zahrádka - 31 odpovědí
18-07-2018 - Zahrádka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6369800 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív