Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zlodějji kytiček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Dotaz Zlodějji kytiček Příspěvek č. 1

Ahojte Groweři .. moc tu nepřispívám,rád bych aby se to časem změnilo ..za cca rok a půl mi Grower dal nespočet informací ala vědomostí,nápadů,inspirace,motivace a mohl bych pokračovat dál ... sem rád ,že grower.cz je .. Mám na chatě u lesa u pole/potoka... 3 Somanga (naturalseeds-6ks-vykličilo 6ks) vím jistě,že mi je objevili 2 ([smažky]) a chystají se na ně - přesazeni v tuto dobu není podle mého dobrý nápad .. má tu někdo nějakou radu ,jak na ně .. já už přemýšlel i na strašné věci ne nechci si stoho dělat prdel, ale tohle je rozhodně jedna s nežádoucích možností pěstitele ..nějaká rada, inspirace? Jinak držte se a přeji krásnou outdoor sklizeň

PROČ DĚLÁME CHYBY...VE PROSPĚCH ZLEPŠENÍ A ROZVOJE

Old Post 08-09-2017 v 20:36 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

dej sitam stan a poček par dni u toho priklad

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 08-09-2017 v 21:21 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 3

No jo..podél je ten ze přes týden práce, mám volno jen o vekendu...

Old Post 08-09-2017 v 22:28 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
Já bych za nima normálně zašel a po dobrým jim vysvětlil co se může stát,když ty kytky zmizí.
Určitě máš pár kamarádů kteří ti rádi pomůžou.Na hrubý pytel hrubá záplata.....
Druhá varianta,nevím jak moc je znáš.Ale třeba by pomohlo je přizvat ke sklizni,jako že je to hodně práce atd.Oni by ti pomohli třeba ostříhat listy a ty jim za to můžeš třeba jednu kytku dát.Lepší než přijít o všechno a třeba ještě budou rádi.
Jinak ti asi nic jinýho nezbývá,leda být u kytek non stop......Dej vědět jak to celý dopadlo.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-09-2017 v 06:35 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Řekl bych, že ten, kdo se chystá jít krást, nebude typ člověka, se kterým se dá domluvit normálně. Je to blbý, jak ochránit kytky ti neporadím. Možná tak, abys příště zasadil jinam, tajněji. Držím palce, ať ti to dobře dopadne

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-09-2017 v 08:14 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Postavit si u toho stan, není úplně nejlepší nápad. Buď ho u toho vyberou pecky a nebo mu něco udělaj týpci. Řekl bych, že jsou jen dvě možnosti a to přesun kytek (což je celkem masakr, kdysi jsem pomáhal kámošovi s 1,5m kytkou a je to celkem velká dřina), nebo to nechat osudu. Bohužel ani přesun na vlastní pozemek neznamená úplné bezpečí. Jen za poslední dva roky ukradli ze zahrady kytky třem mým známým. Všechno oplocené pozemky a na kytky nebylo vidět.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-09-2017 v 12:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 7

No mne před týdnem zmizel automa ak uz jsem si sel pronej a byl v p...no venku mam taky kytky je lepsi si udelat vic fleku ,byt tebou sklidim to dřív sice to nebude uplne zrali ale lepsi jak dira v zemi

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 09-09-2017 v 12:45 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Hlavne nic nevymyslej co by melo co docineni se zdravim.
U tohohle konicku bohuzel slabsi jedinci ,kteri se citi byt zhrzeni, nebo jim je vyhrozovano, tak leti na policajty ty udat a prihodi kntomu jeste ze sli kolem ,podivali se co tam mas a tys je napadl a vyhrozoval jim.

Bud to presun ,nebo jako dobrej chytak je i na casovaci ta funkce co se zapina a vypina nahodne.
Napoj to na svetlo v chate a to ti bude blikat.
Neninto zadna zachrana, pac znam lidi kterym zmizely kytky primo z dvora kde se normalne bydli ,takze tak.

Pak uz jen nejakej chytak jako je senzor pohybu na svetle ,atd. To je prinejmensim vyplasi .

Pak je i hodne dobra vec natahnout kolem kytek slabej silon a poznas jstli tam nekdo chodi nebo ne

Old Post 09-09-2017 v 15:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4sper
Nový Člen

Karma uživatele j4sper - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Joo, mě takhle vybrali první grow.
Skleník, asi 8 kytek, hejčkal jsem si je jak vlastní děti. Jenže jsem byl blbej a pyšnej, musel jsem se chlubit. Ukázal jsem to lidem, který o tom neměli vědět a ti mě nejspíš vybrali. Asi vím kdo to byl.
Ale už je to přes deset let, takže to ani nemá smysl řešit. Ale byli blbí. Kytky nebyly dokvetlý a kdyby za mnou přišli pro brko, dal bych. Teď mají smůlu.

Old Post 11-09-2017 v 17:40 PM
j4sper je offline   Profil uživatele j4sper   Find more posts by j4sper   Foto galerie člena j4sper   Click here to Send j4sper a Private Message   Add j4sper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 10

Znamej si na čidlo pohybu místo světla napojil magnetak, a na kazetu nahrál nějaký nadávky atd... Hned druhej večer zhruba ve tři ráno slyšel že zahrady se ozyvat "Vy zas.. kret... okamžitě vypadněte nebo vám zmaluju rypák" 😂 Kupodivu to zabralo.

Old Post 11-09-2017 v 22:35 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 11

Bohužel i mě se letos nepodařilo uhlídat část úrody. Většinou mám problém spíš se zvěří , než se zloději, ale letos naštěstí i vím kdo... Osvědčilo se mi dát do skleníku kari síť... pak hrozí max uškubnutí větve, ale ne celé kytky..

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Old Post 13-09-2017 v 11:13 AM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 12

Asi to presadim ještě do kýblu celej bal skusim vykopat lepší aby to umrelo nb cokoli jinýho než aby mi to ukradli..zítra du na to..Bitir napadlo mě to zalít chemkama ale jak říkáš sou to kurvy a zdraví aj tak jim ničit nechci!..stan nevím vyhodili by mně s práce nebo by mě tam fakt možná dokopali... bohužel už sem jim vyhrožoval protože kytky miluji... A fakt jediný co mě napadá presadiť..dám info co se stalo s kytkou po přesazeni sou 3...myslím pokud nenaruším koreny tak to kyti skoro nepozná snad se nepletu... bruno.kudrna- obchází kolem chat a td a hledaj jen co by ukradli zasadit neumí nb jim to chcípne luzrum... stakovejma lidmama se nedá ani bavit natož aby mi pomáhali stříhat..chápu jak si to myslel..ale ne ne ne snima nic společného... senzory pohybu nb tak sou hustý..budu pak pořizovat na zahradu..zvěř od Března sklidila přes půl úrody..příští rok zahrada nb stromy.. ať to kvete a sklidte dobrutky ....jo a karisit ve skleníku je dobrý nápad..zase sem se priucil
PROC DELAME CHYBY,,,VE PROSPECH ZLEPSENI A ROZVOJE

Old Post 14-09-2017 v 10:50 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13

Žiletkový drát

Old Post 21-09-2017 v 21:19 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elda_23
Nový Člen

Karma uživatele Elda_23 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 14

Barnett fx 2 od 18ti, aspon pred rokem to tak bylo kdyz sem ju kupoval.. jediny co nemuzes je vystrelit naprazdno.. ;-)

Old Post 21-09-2017 v 22:57 PM
Elda_23 je offline   Profil uživatele Elda_23   Find more posts by Elda_23   Foto galerie člena Elda_23   Click here to Send Elda_23 a Private Message   Add Elda_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 15

Tak to soucitim, ja tohle resim uz 2 roky na zahrade. Mel jsem pred rokem ve foliaku 3 kytky a vsechno ukradli, vcetne akumulatoru a dalsich par veci. Nevedel jsem kdo to je, tak jsem letos dal fotopast a ted uz tusim odkud vitr vane. Jsou to 20-30leti vyrostci, kteri prolezaji kolem 10-12 v noci vsem zahrady. Dokonce je mezi nima i holka. Tusim uz i jmena a domluva je u techto lidi zbytecna - zkusim zatlacit na jejich rodice a pokud to neprestane predam fotky policii. Kradou nam urodu a dokonce i normalni kytky, nemluve o ponicenem plote. Zakony jsou bohuzel postaveny, tak ze ublizit jim nemuzete, pokud vas nenapadnou, ale pokud je tam nacapam, tak se asi neudrzim....

Old Post 25-09-2017 v 07:34 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 16

Nezlobte se na me ale uz se mi to dvakrat povedlo (nacapat) corkare pokazde byli dva a nejlepsi je bez jedineho slova prijit a utlouct je dokud se nevali po zemi...oni si to.pak rozmysli a nebojte se na policii nepujdou protoze vedi ze by mohli dopadnout jeste mnohem hur

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 25-09-2017 v 09:43 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-07-2005 - Divny kytičky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8441690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív