Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Big Bud,600w,kokos,bush by Kvakos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Big Bud,600w,kokos,bush by Kvakos Příspěvek č. 1


Čaute bando,tímhle bych se chtěl podělit o můj pěst a ukázat co nejjednoduššeji jak se dostat aspoň na G/W.Inspiraci už dlouho čerpám od pana KVAKOSE.Ten jeho ultraBUSH je prostě TOP.Přikládám foto z posledního kolečka,kdy jsem sekl krásných 590G.


Sestavička

ProBox 120x120x200
Ufo Prima Klima CTRL 125 420m3/h
Fitr Prima Klima Eco 125 480m3/h
Tlumič Hluku Silent Tube
Předřadník Gib 600w s Iec
Stínítko A - wing - defender - medium
2x Klipsňák

Posádka je opět Big Bud , 20 kusu, zasazeno v 5.7L v kokosu od B.A.C.Většinou beru CANNU Prof.Plus , teď jsem sáhl po něčem obyč. byl jsem namotán,že prej to má v sobě složky které brání usazovaní solí : o )
Hnojit budu JIDB,jako doplňky jsem zvolil BUG IGNITOR a BIG BUD od AN.

Začnu klonama,takhle si představuju kvalitní klony,řízek max 10-15cm vysoký,krásně sněhově bilé kořeny,můžou být i delší , rychleji se chytí v kokosu,jiné bych už asi nikdy nechtěl,strašně jsem si zvykl na tuhle kvalitu.Matkář moc frajer,kdykoliv mi jeden umře,nebo ho zlomím neopatrnou manipulaci,tak přijede až ke mě domu s novým.

Naposledy upravil crazyn 11-09-2017 v 19:18 PM

Old Post 11-09-2017 v 18:20 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 2


Upravil jsem počet , z 20 na 16 , 4 holkám se moc nechtělo,byly zpožděne v růstu,docela o dost,barva škaredá,žlutá,začaly házet deficity CA , tak jsem je zabil poslední dobou mám stím problém u JIDB,asi změním další kolo hnojky.

8dní rosteme , před 4 dnama klasicky záštip , nechám cca 2-4 dny a začnu ohýbat,zhruba ať mám na každé 6-8 hlavních větví

EC 1.9 , PH 5,9

Naposledy upravil crazyn 12-09-2017 v 01:21 AM

Old Post 11-09-2017 v 18:27 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 3

Zdarek,
Vypadá to dobře jsem zvědavý jestli se povede g/w podle Kvakose. Sám jsem se jim nechal od prvního kola inspirovat a jsem víc ne šťastný.
Šestnáct na 1.44m2 je akorát. Na přepnutí doporučuji i mezery cca 5-10cm mezi korunami kytek, i když ty vlastně chceš bush . Záleží jak velkej vid .
Držím palce ať se daří a povede, budu sledovat.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 11-09-2017 v 18:39 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

Lawor : "....jsem víc ne šťastný"
si viac než šťastný, alebo viac nešťastný???

Osobne si myslím, že riadiť sa Kvakošom naponáha k úspechu. Mám to vyskúšané.

crazyn: Budem sledovať....zaujímalo by ma aké parametre má voda z ktorej miešaš to JIDB
Osobne by som tam tie nesystémové doplnky k JIDB už neválal, JIDB pri správnej vode a správnom miešaní funguje celkom obstojne aj bez tých drahých doplnkov - s ktorými, ak to budeš kombinovať to - skôr pokazíš. Radšej by som investoval do nejakých prospešných baktérii, plesní a biodoplnkov oživujúcich ten mrtvy cocos, ak to v tom type cocosu, čo si použil nemáš.

Naposledy upravil odo 12-09-2017 v 05:25 AM

Old Post 11-09-2017 v 19:00 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

Odo: Celkově jsem šťastný 😀. Ale je mi jasná narážka na mého BB 😀, moje chyba a je důležité se z chyb ponaučit. Jeho postup opravdu funguje, a na zauceni to stačí. Pak jsme každý originál ☺️. Ještě jednou držím palice BB tě sleduje

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 11-09-2017 v 19:12 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Lawor: "Ale je mi jasná narážka na mého BB" /BB????/
sorry -to je asi nedorozumenie. Na nič som nenarážal. resp. nerozumiem.
Len mi nebolo jasné, či schvaluješ Kvakošove postupy.

Old Post 11-09-2017 v 19:32 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 7

Sleduju, držim palce...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 11-09-2017 v 20:31 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 8

ahoj,
Cocos na sebe vaze vapnik,coz zapricinuje i nedostatek magnezia a nasledne vetsinou i zeleza,zkus koupit od an calmag a sem tam pridat,ja mam calmag od mils litr cca 500 kc,nepridavam to porad,jen sem tam,hodne to zveda ec,taky jedu podle kvakose a minuly tyden jsem utnul kytky ,sice jen pod 400w ,ale myslim,ze to bude uspesne kolecko,co se kvality tyce urcite,mnozstvi uvidime....jinak mam tez box 120,jen mam 11l kvetniky,kokos lisovany,je to pohoda,nenapadne,nemusim se tahat po baraku s 50l pytlema,diskretni
At ti to roste

Jeste sem zapomnel taky JIDB, kytky 100% zdrave az do konce,bez deficitu

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 11-09-2017 v 22:40 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 9

Anarchom: "Cocos na sebe vaze vapnik,coz zapricinuje i nedostatek magnezia a nasledne vetsinou i zeleza, "
....to je možné, ale pri správnom pH, rozumnom hnojení, občasnom preplachu, alebo aspoň občasnom poliatí čistou vodou, prípadne s enzymami by sa to nemalo stať. Každopádne chemická vazba medzi cocosom a vápnikom podľa môjho názoru nevzniká, takže pri takomto postupe by sa to tam hromadiť ani nemalo.

Old Post 12-09-2017 v 05:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od odo
Anarchom: "Cocos na sebe vaze vapnik,coz zapricinuje i nedostatek magnezia a nasledne vetsinou i zeleza, "
....to je možné, ale pri správnom pH, rozumnom hnojení, občasnom preplachu, alebo aspoň občasnom poliatí čistou vodou, prípadne s enzymami by sa to nemalo stať. Každopádne chemická vazba medzi cocosom a vápnikom podľa môjho názoru nevzniká, takže pri takomto postupe by sa to tam hromadiť ani nemalo.


Odo, pokud nevíš nic o pěstování v kokosu ,tak tady nepleť lidi. Deficit vápníku v kokosu je dávno známá věc. Zkus si zadat do googlu něco jako "Coco coir calcium deficiency" a můžeš si doplnit vzdělání.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 12-09-2017 v 06:53 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 11

Odo , moje voda má 0.16 EC, s PH už je to horší, 7.8 - 8.0 , na ty doplňky jsem si už docela zvykl , pro srovnání , jestli to pomáhá nebo ne , udělám časem pěst kde na jednom sýstemu to použiju a na druhém ne, vše při jednom modelu.

Díky hoši za rady ohledně kokosu a vápníku, zase jsem o něco chytřejší,calmag každopádně vyzkouším.

Old Post 12-09-2017 v 16:30 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 12

Anarch, není to jebačka s lisovaným kokosem? Rozpouštis ve vaně? Jak ho drtiš?

Naposledy upravil crazyn 12-09-2017 v 17:51 PM

Old Post 12-09-2017 v 16:33 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 13

Ještě doplním, pokud nechceš utrácet za calmag, tak za pár korun v zahradnictví koupíš dolomitsky vápenec a síran hořečnaty. Jen je musíš smíchat s kokosem už na začátku ,než zasadíš. Dopručuje se jedna polévková lžíce dolomitského vápence na 4l kokosu a jedna až čtyři polévkové lžíce síranu na 4l kokosu.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 12-09-2017 v 18:01 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 14

Ten calmag,mám davkovat společně s hnojkama? Nebo zvlášť ?

Old Post 12-09-2017 v 20:56 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 15

Jako jo,je to jebacka,ale potrebuju cca 180 litru kokosu,coz jsou 4 pytle,bydlim ve starem cihlaku bez vytahu,4 patro,takze je to o neco jednodussi,ale hlavne netaham pres cely dvorek ty pytle,takze nikdo nic nevi,coz je pro me dulezite
Rozpoustim ho tsk,ze ho ve vane zaliju 18 litry odstate nijak neupravene vody,kupuju ugro cena okolo 300-400kc za jednu kostku,nevim kolik stoji sypany od canny,ale myslim,ze okolo 400kc,takze me to i vyjde levneji,pac mi staci 3 kostky,nemusis nic drtit,jen nalit vodu a on jak se nasakne,muzes hnedka pouzit.
Nedavam ani perlit nic,jen ten kokos,sem tam proplachnu vodou s canazymem ,zalivam kazdy den cca 0,5 l vody s JIDB,bez boosteru,misto jidb X davam vice B
Jinak ten calmag od an se da koupit v baleni 250ml za cca 180-200 a vydrzi to dlouho,nekde jsem to tu nekomu psal do vlakna uz hodne davno,nevzpomenu si komu.....
Vyzkousej a uvidis,ze to bude ok,mam tez podobnou kohoutkovou vodu,do 0,3 ec a ph okolo 7,5-8.......
v rustu 5,8 ph,kvet 5,9 proplach 6
kdybys mel jeste nejake otazky,tak pm,mej se a at se ti dari

S hnojkama nedavam,zveda ec,bud s enzymama nebo pri proplachu,davam jen par kapek

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 12-09-2017 v 20:59 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 16

Super budu sledovat

Old Post 16-09-2017 v 15:24 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0592980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív