Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Třetí kolo vypadá zase blbě. dik za rady.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 17

to crazyn:...no já používám v květu v hlíně 5.8-6 a rust 6-6.5 a nemam sebemenší problém...tak nechápu tvůj přísp.crazyn..jak si na to přišel? A kolik tedy doporučuješ ty?

Naposledy upravil dmtart 04-09-2017 v 15:53 PM

Old Post 04-09-2017 v 14:37 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
Ph si už hlídám, s hnojkou ma zálivka 6.3. Ec meter pokud bude třeba objednám.
Kolik ma vytok?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-09-2017 v 15:10 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 19

na hnojeni doporucujiu metrop mr1,2

Old Post 04-09-2017 v 16:40 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 20


Já se vždy řídil tímhle

Old Post 04-09-2017 v 19:28 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 21

Každopádně předhnojené hlíny mají většinou v sobě něco co upravuje Ph automaticky , já jen tak podotkl..jak ti to funguje pod 6.5 tak paráda

Old Post 04-09-2017 v 19:31 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 22

ono to ph taky zalezi jaky pouzivas hnojiva, v kazdem mediu se vstrebavaj jinak,ja pouzivam jidb,v hydru urcite okolo 5,2-5,5
ja jedu kokos 5,8 rust,kvet 5,9 proplach 6
kamos substrat jede okolo 6,2-6,5......
U bio hnojiv mi rikal v GS ze to nechat tak jak to je,neupravovat......coz mi prijde jako blbost,zkousel jsem biocanna a zalivka mela ph okolo 4,5-5 ....to neni urcite idealni
Tedka jsem nasel nejaky reklamni letak na praskove hnojivo powder feeding a maji tam ruzne namichane varianty dle doby kvetu,kde u kytek co kvetou 13 tydnu by melo byt ph udajne az 7.......
kazdy by mel mrknout na stranky toho sveho,kde urcite nepisou bludy,taky urcite zalezi jestli pouzivam osmozu nebo destovku ci kohoutkouvou vodu,kterou mame kazdej jinou....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 04-09-2017 v 21:51 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 23

vsem se omlouvam ,pri premereni Ph odstate vody se ukazalo 8. nekde zde v navodech se pise idealni pH zalivky do hlinneho substratu 6-6.5, tak se toho budu drzet.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 05-09-2017 v 09:47 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od borecshot
Ukážu ti jak by to mělo vypadat plus minus 8 týdnů starý klon
Široké listy sytě zelená barva (dostatek živin) hnojim každý den
Jedu v cocosu - ty máš nejspíš hlínu tam je to trošku jiný


Takhle by určitě neměl vypadat 8 týdnů starý klon... Vem to a mrskni to matkářovi o hlavu

Asi už si to zjistil.

Ale když ti to kytka dělá takhle z vrchu, má zkrabatělé listy, tak je vždycky problém se vstřebáváním látek. Kytka si nedokáže pak udržet ani svojí vlhkost, kort když jako klonům jim dáváš jen 40% vlhkost...

Takže jakmile ti kytka dělá tohleto, tak si první zkontroluj PH a pak přemýšlej o hnojkách, co by mohlo být špatně

Třeba to příště podchytíš dřív nebo se ti to vůbec nestane. Držím palce !

Old Post 12-09-2017 v 23:42 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 25

Ahoj jo klony jsem dělal já osobně problémy snima žádný nemam
Na hlavu si je házet rozhodně nebudu 😃
Je mi jedno jestli se ti líbí nebo ne pro mě je důležitý že rostou a jsou bez škůdců
Asi jsi zvyklý na lepší kvalitu ... Držim nižší vlhkost protože momentálně pro ně nemam místo pod 12/12
Snažim se jim spomalit růst abych neměl 2 metry velký kytky pak se stim spatně pracuje...

Old Post 13-09-2017 v 08:31 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 26


pH upravuju po priliti hnojiv pred kazdou zalivkou octem na 6,2-6,5. je to zvlastni ,ale i destovka me hlasi pH 8. kytkam se celkem dari, dokonce ta pred smrti se vzpamatovala a nejaky gram z ni bude.Ackoliv jsem s tim pocital, stejne me odruda Haze opet prekvapila rustem pod cervenym svetlem o cca. 45cm. pri 8 vrcholech na kazdou kytku to vypada na zasobu na celou zimu. diky vsem za informace.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 01-10-2017 v 09:56 AM

Old Post 30-09-2017 v 21:19 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 27

parada,konecne bude co kurit pres zimu....
Gratuluju,at to dotahnes do zdarneho konce

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 02-10-2017 v 22:00 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

zlute listy Příspěvek č. 28


Zdravím, nevím zda nejsem paranoidní,ale 26dnu pred kosou
zacinaji kytkam zloutnout a opadavat velké listy. Odruda Liberty Haze
, odruda Painkiller xl vůbec nic ,ačkoliv ma kosu o cca.tyden drive. Díky za rady.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 20-10-2017 v 11:32 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 29

Máš tam málo dusíku přihnoj jim ...

Old Post 20-10-2017 v 12:54 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 30

Ono prave pred tim začaly vykazovat příznaky prehnojeni
( špičky listu spálené a ohnute dolu), tak jsem jim ubral.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 20-10-2017 v 13:14 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 31

Dej jim do zálivky grow složku, není třeba ani tolik. Jestli je to jen na velkých starých listech, tak bych 3 týdny před kosou neřešil

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-10-2017 v 17:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 32

Nvm 6,2-6,4 osobne je okey na hlinu. Sam to jedu a nemam problem

Edit byl jsem na jine strane prosim o smazani at to nezasiram.

Old Post 20-10-2017 v 17:29 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7441310 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív