Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » FÓLIAK 5x6m + VZDUCHOTECHNIKA-poradiť
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

FÓLIAK 5x8m + VZDUCHOTECHNIKA-poradiť Příspěvek č. 1

Zdravím Vás drahí groweri. Potrebujem poradiť. Začal som s prípravami na tohtoročný pest. Miesto je na mojom pozemku , kde mám plánované miesto (5x8m), ale kvoli realnemu zápachu smerom do dediny a kade-tade, som sa predbežne rozhodol nakoniec pre foliak aj so vzduchotechnikou a dalšíme vecami..... Vlastne taký indoor box pod Slnkom. BUdem rád za Vaše profesionálne rady a pripomienky. Inak moje vlákno je tu: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76898

S pozdravom Shivasambhu

P.S. moj predbežný setup: -ODŤAH: UFO 1000m3/h, akt. prítah-500m3"/h pri dobrom riešení. Dnu 2xStojanový otočný vent. plus možno ešte dalšie dva na pottrebnu cirkulaciu....
K tomu to všetko odhlučnit, zaboxovať a pacháč. Výška foliaku-2m obvod, pod strechou vstrede tých 2,5m.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 04-04-2016 v 16:23 PM

Old Post 04-04-2016 v 08:30 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 2

... tiež by bolo dobre, aby sa mi podaril príťah čo najchladnejšieho vzduchu. Ked budem tahat čisto teplý 35c vzduch v lete, tak to je nanič... .Budem brať vzduch z pivnice, čo máme v zemi pod domom. V lete je tam chladno. Je to ale dlhšia trasa.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 04-04-2016 v 16:24 PM

Old Post 04-04-2016 v 09:09 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Nooooo 5x8m je už velká paráda... Dej si ale pozor na výšku... 2m? Málo... počítej ve foliáku 3+ dle genetiky... na tak velké ploše se ti bude klasický foliák stavět pěkně na píč... Takže asi buď polykarbonát (což je fakt jeba na prachy, teď ho stavím a fuuuu) a nebo takový ten kulatý... Na netu jsou super návody, kde to staví kowboy-ové v horách za pár h, ani tak nákladné to není... Ale píšeš odhlučnit? Toho chceš dosáhnout jak když to bude z fólie? Nevím jestli Tvoje představa o stealth foliáku vyjde... Co já vím, tak když jsou venku 30tky, uvnitř 45°, tak ti během nakvétání nepomůže proti zápachu nic...

Edit: na odtah a přítah i pacháč bych se vykašlal... Ty ofuky jsou fajn, ale přítah vzduchu není problém když jsi venku... Navíc 5x8 foliák prostě neutajíš :-D :-D Jako nevím jaké to máš místo, ale píšeš že máš strach o zápachu do dědiny, ale kdo si nevšimne takového hebla?? :-D Nehledě na to když tam budeš mít tu techniku, tak ikdybys měl takovou tu čtverečkovanou fólii, přes kterou jde hůř vidět, tak to půjde vidět přes den...

Old Post 26-04-2016 v 17:45 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JahodovyKrál
Nový Člen

Karma uživatele JahodovyKrál - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

já si myslím že je to v poho já mám třeba foliák vkopanej do svahu strop má 360cm délky:5x9 s řízkovnou...konstrukce home-made svářečkou a folie z práce u nás v zahradnictví... o vetrani se stará Ventilátor TT 125 - 220/280 m3/h s termostatem
a přítah budu rešit během pár týdnů tím že ho přivedu pod bazénem v klasicke Alu flexe..joo a mám tam paháč zatím koupejnej nějakej že jsem ho někde dostal,ale udělám si svůj za chvíli asi je docela malej a bojím se že už to nedá.. bál bych se té vejšky ale hod tam kari sít a trošku hlídej topy a zkus je tahnout stranou,at ti pak nepřelezou přes hlavu .. musel bys pak sundat folii a to by byl závan ale myslí že to zvládneš základ máš dobrý jen si fakt hlídej tu výšku vím co to je oni si v té folii najdou díru sami přeju příjemný pěst a bacha na ty mrchy svilušky nesmí se ti tam zapařit a uklízej zní moje rady čáu

Všichni končej na Drogách,
jen My jsme na nich Začali!!


Prago Pyčo!

Old Post 07-06-2016 v 21:21 PM
JahodovyKrál je offline   Profil uživatele JahodovyKrál   Find more posts by JahodovyKrál   Foto galerie člena JahodovyKrál   Click here to Send JahodovyKrál a Private Message   Add JahodovyKrál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

Zdravím grovery i já pořebuju poradit,mam dilema jestli stavet nebo ne mám velký strach s plísně poraďte chlapy díky.

Old Post 11-03-2017 v 13:35 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Plisen je problem az v zaveru kvetu, jinak foliak funguje bezvadne!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-03-2017 v 14:37 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Já ti mockrát děkuji,nějakou tu zkušenost s pěstováním mám ale fóliák pro mě bude poprvé.takže se toho nebát a jít do toho..každopádně mockrát děkuji za rady a kdyby tě cokoliv napadlo jak mi usnadnit první foliák budu moc rad😀

Old Post 11-03-2017 v 18:49 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Prcajz: Nezapomeň při stavbě na dostatečnou ventilaci, tzn. třeba okno naproti dveřím plus třeba ve stropě,atd. Bude se ti to v tom závěru květu hodit.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-03-2017 v 19:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 9

Cau. Dík.......za pomoc................

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 13-03-2017 v 10:13 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Zdravim growery tak uz mam prvni problemy ve foliaku na listech se začínají delat bílé fleky asi plisen takovy prasek potrebuju poradit abych o to vsechno neprisel..diky moc za pomoc a rady

Old Post 06-08-2017 v 14:14 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Nahoď foto 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-08-2017 v 08:41 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Nevim co to je ani cim to muze byt...

Old Post 03-09-2017 v 12:19 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

Foto vis moje galerie jukni na to diky

Old Post 03-09-2017 v 13:05 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 14

Mas tam padli. Strikaj na to 3% peroxid vodika zredeny 1:20 s vodou. Zvykne fungovat aj mleko 1:10 s vodou.

Old Post 03-09-2017 v 14:24 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 15

Diky moc a cim ze to je?padli?

Old Post 03-09-2017 v 15:37 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcajz
Nový Člen

Karma uživatele Prcajz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

Diky moc a cim ze to je?padli? Můžu strikat kdyz je v kvetu?jeste jednou dik moc a doufam ze vam moc nevadi ze to neni zrovna k diskuzi foliaku diky chalani

Old Post 03-09-2017 v 15:44 PM
Prcajz je offline   Profil uživatele Prcajz   Find more posts by Prcajz   Foto galerie člena Prcajz   Click here to Send Prcajz a Private Message   Add Prcajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6201320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív