Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » začatek indooru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Co se tady člověk nedocte.
Hydro systémy jsou pro komerční účely pecka, ale pokud chceš si vychutnat kvalitu, tak "hlína" je na to nejlepší. Nejlepší modely jsem měl vždy v hlíně. Teď pojedu jibd v nft, tak jsem zvědav na chuť.
Proč nepodpořít Českou firmu.


To nepopieram, naopak - rozhodne súhlasím. Hlina je jednoznačne najchutnejšie médium, ak sa pěsti poctivo. Čo sa potencie týka, je to podľa mňa šum.a.fuk. Len pri tej hline fakt treba vedieť, čo a ako.

Na druhej strane, silno pochybujem, že by akýkoľvek skiller dokázal držať krok s hlinou v rýchlosti s hydrom, tie rozdiely sú bezproblémov dvojnásobne.

V poslednom čase taky dosť pokukujem po organickom hydre, to by mohlo byť veru sakramentský zaujímavé - rýchlosť a vitalita hydra v kombinácií s chuťou hliny

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 31-08-2017 v 20:59 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od blazini
Nehadame sa,diskutujeme. Preco potom sam ides organiku hlinu ked je horsia kvalita a mensie vynosy?


Žďár

no jo to mě mohlo taky napadnout😊je to pro to jak už psal ten milý pán ze je to nejsložitější médium(podle mého nazoru ) a já se ho chci pořádně naučit,já sem v hydru nemel nikdy žádný problém a jak se ukázalo to mě nebavi........ještě jedu bioponii to je taky samej problem😒



citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero


Pretoze hydro je prilis jednoduche, on je profesional tak bude pestovat v hline - to je totiz to najnarocnejsie medium na svete a vsetkym nam chce ukazat ako sa to robi


Čoveče docela ses trefil.....hlavně s tím ukázáním ako sa to robi🐩

citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero


BerryBlue€ prestan tu rozpravat hluposti novacikom. O rozdieloch hydra a hliny toho zjavne vela nevies


Tak promiiiin jsem tu nový ,dej mi čas snad se nečemu přiučím

citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero
a absolutne si neuvedomujes kolko veci naviac musi pri hydre clovek riesit.


Rad se nechám poučit ...


Zatím se mějte

Naposledy upravil BerryBlu€ 01-09-2017 v 21:50 PM

Old Post 01-09-2017 v 21:39 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 19

Jako pánové, jsem letitý outdoorista a v začátcích indooru bych si snad ani nedokázal představit jiné medium než substrát. pH, ec..... ruku na srdce - s aspoň nějakým výsledkem to jde i bez měření, stačí solidní substrát a dodržet dávkování. Hydro jsem nikdy ani neviděl, ale představa, že to jednou přeženu s hnojkama a vše bude v řiti se mi moc nelíbí. Třeba je pěst v substrátu těžší, ale přece" těžko na cvičišti, lehko na bojišti"

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-09-2017 v 22:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 20

[účet odstraněn]

Old Post 04-09-2017 v 18:40 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 21

Zdravím všechny profíky i amatéry. Chci se zeptat ohledně indooru, právě začínám ve skříni 150x80x50 ze 400w výbojkou na dvě kytky. Teplota přes den kdy svítím je v rozmezí 29-31°C, večer 18-23°C a chladím normálním větrákem z venčí tím pádem se vzduch řekl bych celkem točí každopádně nic víc nic míň. Chci se tedy zeptat zda v takhle skromně vytvořeném indoor prostředí je šance něco vypěstovat. Když tady čtu jak to mají borci zařízené že mají ventilátor na přítah pak zařízený i odtah vzduchu atd... Tak se trochu děsím. Díky za odpověď a přeju co nejvíce kvalitních kytek .

Old Post 10-09-2017 v 16:53 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - new indoor - 7 odpovědí
10-02-2012 - Shaman do indooru? - 4 odpovědí
04-11-2011 - Začínající indoor - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6557030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív