Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Třetí kolo vypadá zase blbě. dik za rady.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Dotaz Třetí kolo vypadá zase blbě. dik za rady. Příspěvek č. 1


1.5 měsíce stare klony v substratu plagron light mix jsem dal pod 125w cfl na 18/6 , zároveň jsem je presadil, po 3dnech jedné odrůdě zacaly hnednout listy, žádné potvory ve stanu nevidím. Teplota kolem 28stupnu. Nevíte někdo co se děje? Dekuju.
Edit: Listy hnednou od zhora, tedy jsem kytce přidal jeden ventilator,abych vyloucil spáleni teplem.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 30-08-2017 v 18:02 PM

Old Post 30-08-2017 v 11:05 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Ahoj jakou máš vlhkost? Některé klony po přesazení nemají rády větráky odvádíš jim vlhkost pryč ...
Předpokládam že ph jsi si pohlídal 5.8-6.2

Old Post 30-08-2017 v 15:15 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

ahoj, vlhkost je mezi 30-40% nijak ji neupravuju. ty klony uz maji kolem 23cm nad kvetinacem, takze uz jsou zrale na prepnuti,ale jeden maly neprezil, tak jsem dal klicit k nim jedno seminko, pockam 20 dnu a pak to prepnu.Ph jsem nemeril ,ale naposledy bylo 6.3.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 30-08-2017 v 17:57 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

Vypadá to na nějaky deficit...
Čim to hnojíš ? Kdy jsi naposledy hnojil ?

Old Post 30-08-2017 v 18:03 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

Hnojil jsem npk hnojivem pri presazeni, tak pred 3-mi dny.
Edit: Prihnojil jsem ted 1litrem odstate vody s 2 ml AH 3micro.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 30-08-2017 v 18:52 PM

Old Post 30-08-2017 v 18:13 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6


Ukážu ti jak by to mělo vypadat plus minus 8 týdnů starý klon
Široké listy sytě zelená barva (dostatek živin) hnojim každý den
Jedu v cocosu - ty máš nejspíš hlínu tam je to trošku jiný

Old Post 30-08-2017 v 18:15 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

Kvůli hnojení každý den v hline jsem skoro zabil minula dvě kola, takže jsem opatrnejsi.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 30-08-2017 v 18:54 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

Letmym pohledem bych tekl ze prehnojeny. I lightmix je na 1 tyden predhnojeny. Pokud jsi presadil a hned hnojil tak mozna spaleny hnojkama.
Zkus kouknout jeste na odkaz. http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49

Old Post 30-08-2017 v 21:29 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

tak jsem kazdou kytku prolil cca. 3l odstate vody, tak uvidim, zda se zlepsi. snad to nejak vyschne, nedari se mi pod usporkou dostat teplotu pres 27 stupnu a to ji mam asi 10cm od vrcholu.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 03-09-2017 v 20:29 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 10

neni zadny duvod jit pres 27 stupnu,to je ideal,nevim jak hnojis,ale zkus priste radeji kokos,ja jsem zacinal taky na hline nebo na substratu a taky jsem mel porad nejake problemy,deficity,spalene,presolene,zasolene,od doby co jedu v kokosu mam kytky zdrave od zacatku do konce,zaliva se furt,cim vickrat denne tim lepe,nenechava se uplne vyschnout,je to hydro medium,bez zivin,hnojis porad,sem tam zalijes vodou,ci trosku proplachnes,prasknes enzymy,jsou tady miliony navodu uspesnych pestitelu,ktere opravdu funguji,zkus se porozhlednout a najit nejaky takovy, btw doporucuju pest kvakose a zalevani kokosu od barta,delam to podle nich a dneska jak jsem otevrel skrin,nesla uz zavrit,vypadla na me kupa palek,stonky uz to nedavaj pod tihou sisek,moje oci zari stestim,chutove i cichove bunky slavi jak pri vyhre v loterii a hlava jen nevericne krouti na vsechny svetove strany..... :-D :-D :-D
hodne stesti a at se ti dari.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 03-09-2017 v 22:17 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

Dik za rady .to je stejne posledni kolo, na zimu mam pro sebe dost a na jare pojedu jen kolo kvuli predpestu a vyseknuti cca.20 klonu,ktere pujdou ven. pokud me to pak venku nekdo nesklidi, tak nebude potreba pestovat indoor. pokud z venku nic nezbyde, pak asi opravdu prejdu na kokos nebo podobne medium,kvuli lepsi kontrole zivin.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 04-09-2017 v 08:40 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Pokud nehlidas pH tak v kokosu budes mit jeste vetsi problem..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 04-09-2017 v 09:09 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13

Ph si už hlídám, s hnojkou ma zálivka 6.3. Ec meter pokud bude třeba objednám.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 04-09-2017 v 12:26 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 14

..no mě to připadá na rozhozený ph a proto se ti nevztřebává nějakej prvek..takže HNOJIT AŽ KDYŽ OPRAVDU SROVNÁŠ PH!!!! je toho tady o tom miliarda informací...viz člen havanahJoe a jeho příspěvek o chorobách a škůdcích.....

Old Post 04-09-2017 v 12:27 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 15

Na zavery po proplachnuti je ještě brzo, ale vypadá to , ze nove rostoucí listy jsou ok.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 04-09-2017 v 14:06 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 16

6.3 je docela malo na hlínu šéfe

Old Post 04-09-2017 v 14:20 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3142770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív