Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » začatek indooru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zelena uroda
Nový Člen

Karma uživatele zelena uroda - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2 

Obecné začatek indooru Příspěvek č. 1

Ahoj v první řade bych vás všechny chtěl přivítat . A seznámit s mojí situaci už tak pár měsíců jsi tady čtu a nejen tady ale take na celém netu dokonce jsem jsi objednal i pár knih např Jak pěstovat indoor ale než mně přijde a také chci vyzkoušet všechny cesty k tomu abych se něco dozvěděl tak proto píšu i jsem také mam pár nejasností které bych se rad dozvěděl od lidí která maji různé zkušenosti.

Tak a teď k tématu mám doma v bytě prostor (kumbál) 100*100*200 chtěl bych jsi tam udělat svůj box na 5 kytek a pěstovat scrog a tímto se dostáváme k první otázce.

Jaky použít materiál na výrobu ?? Přemýšlel jsem dřevotřísku ale také mně napadla varianta že bych to udělal s tvrdšich polystyrenových desek nevím jestli je to dobré ? Kuli teplotám vlhkosti a tak . Jestli víte o lepším materiálu budu moc rád

Druhá otázka. Kolik potřebuji otvoru ven z boxu ??
Chci svítit PHILIPS MASTER HPI-T PLUS 250W-RŮST
PHILIPS MASTER SON-T PIA PLUS 400W-KVĚT
Mám použit cooltube ?? Potřebuji k Němu otvor ven navíc ?? a taky jeden odtahový ventilátor navíc ?? nebo se pletu ?

Jaké podle vás jsou idealní velikosti květínáču do tohoto boxu ? 10l by mohlo stačit nebo mohu dát víc ?

Samosřejmně budu rád i za rady ohledně hnojiva a všeho dalšího ale na forum je toho také dost ale každá rada nad zlato !!

Když se vše podaří tak bych chtěl vše dokumentovat a podělit s vámi o mou práci.

Předem moc moc děkuji za rady !!

Old Post 27-08-2017 v 15:57 PM
zelena uroda je offline   Profil uživatele zelena uroda   Find more posts by zelena uroda   Foto galerie člena zelena uroda   Click here to Send zelena uroda a Private Message   Add zelena uroda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 2

Ahoj, neuvazoval si nad kupenim nejakeho Homeboxu/Darkroomu? Myslim, ze stan 90x90 sa da obcas v bazare kupit za nieco ako 2000CZK a usetrilo by ti to vela roboty. V konecnom dosledku, to podla mna vyjde este lacnejsie a nebudes mat problemy s nejakym i unikmi svetla/vzduchu, vymyslanim otvorov, systemom zavesenia lampy...

Old Post 27-08-2017 v 17:11 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

zacni tim, ze nebudes spamovat forum a psat duplicitni prispevky!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-08-2017 v 20:01 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

Zdr Úrodo

Dřevo Tříska pude do pi*i vlhkosti a polystyren nevím nevím jak by bylo uvnitř ale asi vedro.Nejlepší řek bych osb desky do koupelen(nevadí jim vlhkost) ale nejsou levný. ....osobně bych koupil stan jak píše typek ve finále ještě usetris, nezapomeň ze pokud budeš stavět budeš ještě potřebovat reflexní fólií

Otvory potřebuješ na pritah dole tech čím víc tím líp, nejlepší je na každý štěně aspoň jednu díru.Nahoře ti stačí jedna na odtah pokud ovšem dáš cooltubu potřebuješ ještě +2 díry na ni.Ještě bejva dobrým zvykem udělat si díry na kabeláž někde.

Ten cooltube tezko říct jesi potřebuješ,myslíš že tam budeš mít takový vedro?400w/1×1m by mohlo bejt v klidu teplotně. ..tam hodně záleží na teplotě nasávaneho vzduchu.
Kup si ted nějaký levný normální stinidlo a dej si jedno kolo ,,to ti dá představu jaká tam bude teplota a podle toho uvidíš jestli bude nutné cooltube nebo ne .....a jo na cooltube potřebuješ další větrák! Taky se dá přes cooltube odsavat Vzduch ven z boxu pak je to jen s jedním větrákem ale málo efektivní

Na 5 scrog kytek min.15l ,vždycky jsou lepší o něco větší ,osobně bych tak dal 20l+ ...nepremejslels spis o hydru?hydro je snazší lip by ti to šlo

Old Post 28-08-2017 v 21:35 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelena uroda
Nový Člen

Karma uživatele zelena uroda - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 5

Nejdříve bych se chtěl omluvit za ty příspěvky celou domu jsem myslel ze se to tam nepřidalo :/ jsem poučen !! Děkuji za rady o hydru jsem také přemýšlel ale nevím o kolik dražší to bude ?? a jako začátečník jsem jsi nebyl jisty jestli je to ta pravá varianta pro mně samozřejmě pokud je to jednoduší a zvládne to i začátečník podle někoho kdo to zkoušel vůbec nejsem proti žádné variantě Už jsem jsem se tedy rozhodl že jsi koupim stan bude to asi opravdu lepší. Cooltube tedy vynechám a uvidím jak dopadne první kolo Za radu s květináči děkuji to jsem se třeba nedočetl možná jsem jen četl špatně ale každopadně první rady z kterých mohu těžit děkuji

Old Post 29-08-2017 v 14:15 PM
zelena uroda je offline   Profil uživatele zelena uroda   Find more posts by zelena uroda   Foto galerie člena zelena uroda   Click here to Send zelena uroda a Private Message   Add zelena uroda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 6

Kup si 16 5,8l kvetinacov napln ich biobizz lightmix ktomu si kup biobizz bio grow a biobizz bio bloom. Potom si kup kyselinu citronovu a ph test z akvaristiky.Ph sa snaz drzat okolo 6 a hnojiva pridavaj podla tabulky biobizz lightmix. Pokial neodchadzas od rastlin na viac dni prec a mozes si dovolit sa im venovat pravidelne tak nevidim dovod pouzivat hydro.

Old Post 29-08-2017 v 15:15 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelena uroda
Nový Člen

Karma uživatele zelena uroda - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 7

Od rostlin pravě odcházet určitě víc jak na jeden den určitě nebudu táke se na začátek nechci hned pouštět do hydra za doporuční biobiiz děkuji jenom tě nak nechapu s tima květináčema ?

Old Post 29-08-2017 v 18:08 PM
zelena uroda je offline   Profil uživatele zelena uroda   Find more posts by zelena uroda   Foto galerie člena zelena uroda   Click here to Send zelena uroda a Private Message   Add zelena uroda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od blazini
Pokial neodchadzas od rastlin na viac dni prec a mozes si dovolit sa im venovat pravidelne tak nevidim dovod pouzivat hydro.


Větší výnos, kvalita,snadnější a efektivnější pěstování. ...asi nejsnazší způsob pěstování v závislosti na systému


Zelená úroda

Hlína je složitější asi nejsložitější médium na pest, tam je třeba poznat na kytce jak hnojit a to se jako začátečník nechytás.Začnou problémy s výživou nebo ph začne se to projevovat na listech a ses v prdeli nepoznáš čím to je !

V hydru všechno tohle zmeris a vis a v tom je právě to kouzlo v hlíně ne zmeris nic a furt si budeš říkat sakra je to ph?nízký ec?vysoký ec a pokud neumíš poznávat příznaky na kytce tak ses nahranej. ....

Koukni na tenhle dread typek jede druhý kolo v hlíně jo a jak to vypada

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Nejsem moc na hydro Sam jedu organic soil asi 8let proto vím ze to není sranda všemi problémy popisovanymi výše jsem si sám prosel ale v hydru jsem problémy nezažil. snažím se ti poradit tak abys hned od začátku mel co nejsnazší efektivní pest s co nejmíň problémy. ..

S těmi květniky to kolega myslel tak abys dal víc menších květináčů na plochu (tzn. samo i víc kytek) a tím si zkrátil dobu růstu můžeš dřív přepínat říká se tomu sea of green

Old Post 29-08-2017 v 19:47 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od BerryBlu€


Větší výnos, kvalita,snadnější a efektivnější pěstování. ...asi nejsnazší způsob pěstování v závislosti na systému


Zelená úroda

Hlína je složitější asi nejsložitější médium na pest, tam je třeba poznat na kytce jak hnojit a to se jako začátečník nechytás.Začnou problémy s výživou nebo ph začne se to projevovat na listech a ses v prdeli nepoznáš čím to je !

V hydru všechno tohle zmeris a vis a v tom je právě to kouzlo v hlíně ne zmeris nic a furt si budeš říkat sakra je to ph?nízký ec?vysoký ec a pokud neumíš poznávat příznaky na kytce tak ses nahranej. ....

Koukni na tenhle dread typek jede druhý kolo v hlíně jo a jak to vypada

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Nejsem moc na hydro Sam jedu organic soil asi 8let proto vím ze to není sranda ale snažím se ti poradit tak abys hned od začátku mel co nejsnazší efektivní pest s co nejmíň problémy. ..


Jedine vcom ma hydro navrch je ze usetri cas na raste a to hlavne pri nft a dwc.Kokos a dobra vzdusna hlina uz taky rozdiel nebude,ak vobec.No a to ze nemusis chodit hore dole s pytlami hliny. Vynos +- rovnaky,kvalita dovolim si tvrdit ze pri bio lepsia (co by si radsej jedol,papriku doma zo zahrady alebo zo spanielska hydro zo sklenikov?) efektivnejsie asi ano,usetris nejaky cas,lacnejsie.

Ked ph upravujes od zaciatku tak ziadne problemy nebudu. Ec merat pri bio hnojkach ani nemusis-o starost menej. Ked ides lightmix a hnojis podla tabulky tak nemas co pokazit. Samozrejme ze miesat si vlastnu zmes a nekupovat flaskove hnojiva je uplne o niecom inom,otom sa ale nebavime.

Nechapem ako thread cloveka co pouziva univerzalny substrat z obi ktory hnoji micro od AH do toho pridava agro opava fantazie podzim a nesleduje ph suvisi stym celym.

Old Post 29-08-2017 v 20:13 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelena uroda
Nový Člen

Karma uživatele zelena uroda - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 10

ja jsem jsi myslel ze Blazini mluvi o sea of green jen jsem jsi nebyl jisty akorad bych radeji pestoval scrog tak z peti kytek maximalne.
Asi nejpve zkusim stejne hlinu mam o tom dost nactene. Hydro zkusim mozna pozdeji uvidime jak se povede prvni sklizen podle toho se pak uvidi co se zmení a co zustane každopadne kdyby jste měli nake uzitecne rady ke srogu budu moc rad treba vite neco co jsem se este nedocetl

PS. to hydro je teda brouk do hlavy

Old Post 29-08-2017 v 20:28 PM
zelena uroda je offline   Profil uživatele zelena uroda   Find more posts by zelena uroda   Foto galerie člena zelena uroda   Click here to Send zelena uroda a Private Message   Add zelena uroda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11

Blazini:

hale Já sem jen chtěl poradit typkovi a ne se přít zas s nějakým expertem kterýmu kytky rostou v hlíně stejně rychle jak v hydru a kerej má stejný výnosy z hydra i z hlíny 😒 to asi musíš bejt naprostej odborník na hlínu a totální střevo na hydro,jinak si to neumím vysvetlit

Tou kvalitou sem samozřejmě myslel obsah ucinejch látek. ..a to ze organický živiny nejsou ve formě iontů neznamená že bys neměl měřit ec.....pic Emilios

Old Post 29-08-2017 v 20:47 PM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 12

Nehadame sa,diskutujeme. Preco potom sam ides organiku hlinu ked je horsia kvalita a mensie vynosy?

Old Post 29-08-2017 v 21:31 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od blazini
Nehadame sa,diskutujeme. Preco potom sam ides organiku hlinu ked je horsia kvalita a mensie vynosy?


Pretoze hydro je prilis jednoduche, on je profesional tak bude pestovat v hline - to je totiz to najnarocnejsie medium na svete a vsetkym nam chce ukazat ako sa to ma robit.

BerryBlue€ prestan tu rozpravat hluposti novacikom. O rozdieloch hydra a hliny toho zjavne vela nevies a absolutne si neuvedomujes kolko veci naviac musi pri hydre clovek riesit.

Old Post 30-08-2017 v 09:05 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 14

Holt, taky musím říci, že hydroponia, obzvlášť aeroponia je najjednoduchšií spôsob pestovania na svete a súhlasím, že hlina je ďaleko, ďaleko zložitejšia.

Pri Aere stačí Ph meter, Ec meter a sadu hnojív, nič viac. Dávkovať to pak podľa EC je easy.

Kto neskúsil, neuverí

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 30-08-2017 v 11:28 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 15

amen )

Old Post 30-08-2017 v 12:05 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 16

Co se tady člověk nedocte.
Hydro systémy jsou pro komerční účely pecka, ale pokud chceš si vychutnat kvalitu, tak "hlína" je na to nejlepší. Nejlepší modely jsem měl vždy v hlíně. Teď pojedu jibd v nft, tak jsem zvědav na chuť.
Proč nepodpořít Českou firmu.

Old Post 30-08-2017 v 16:18 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - new indoor - 7 odpovědí
10-02-2012 - Shaman do indooru? - 4 odpovědí
04-11-2011 - Začínající indoor - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6753660 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív