Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Digitální balast Horti 250-400-600w+SL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Dotaz Digitální balast Horti 250-400-600w+SL Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny, do ted jsem jel pouze elektromagneticke predradniky 250w a 400w. Tech 400w hned nekolik. Nakonec jsem se z duvodu kterými vas nechci zdrzovat rozhodl pro digital 250-400w. V shopu mi doporucili ze maji jeste stale akci na Horti.... vyse zmíněný a ze tam mam jak 250 tak 400 plus mam jeste rezervu kdybych se rozhodl zvetsit prostor. Vzhledem k cene a temto padnym argumentum si rikam : "fajn".
Koupil jsem taky sputnika 125mm. Nicméně ted se mi zda ze 250w mh svitila slabeji nez hps, coz sem si vysvetloval mene lumeny coz dava logiku. Nicméně ted i po zmene vybojky a prepnuti na 400w se mi to zda maximalne tak stejne jako ta 250w zkousel jsem to i prepnout na 600w s tim ze vybojka je 400w a rozhodne ne nejlevnějš. Na 600w se to rozzarilo o kousek vic zhruba jak si pamatuji z em predradniku 400w. Samozrejme muze to byt muj subjektivni pocit a proto se chci zeptat. Jestli s timto balastem nemate nekdo zkusenost? Popripade jestli nekdo nevite kde pujcit luxmetr na praze vychod?

Old Post 29-08-2017 v 10:10 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2


Foto

Old Post 29-08-2017 v 10:11 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 3

Skusil si prepnut 400W vybojku na 600W??!! TO BY SOM RADSEJ NEROBIL.

Old Post 29-08-2017 v 10:44 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 4

Řekl bych špíš , že ten předřadník bude pomaličku natahovat ty waty do maxima, měl jsem předřadník kde jsem přepl z 250w na 600w a okamžitě si to viděl ale taky naopak , ted mám gib za 6K skoro a když přepnu z 250 na 600 tak to pomalu přidává a trvá to nějakych pár minut, elektřina pak nedostane takovou pecku velkou

Old Post 29-08-2017 v 10:51 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 5

A hlavně , z 400w výbojky neuděláš 600w , kup 6kilo a dej ji tam a uvidis

Old Post 29-08-2017 v 10:52 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 6

Crazyn: díky ale.to me opravdu ani nenapadlo. Ja chci jen 400w
Jen se mi zda proste malo svetla i po nekolika hodinach. Nejspis mas pravdu v tom ze pridava postupně. Nechal jsem to tak zhruba 2min. Mam prostor jen 75x75 a 250 ma chabej prosvit na tuhle plochu a ve finale bylo super jen prvnich par cm...

Blazini: no zkusil jsem to. Znas to par pivech ma clovek dojem ze zkusit se ma vsechno

Old Post 29-08-2017 v 11:55 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 7

Haha poznam.) Nastastie sa nic nestalo,v jednom starsiom vlakne niekto pisal ze je to nebezpecne a moze dojst az k urazu.

Old Post 29-08-2017 v 12:10 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

Tak byl jsem hrdina zavrene drevene dvere od boxu. Vybojka v celkem bytelnem stinidle. Potapecske bryle a jeste jsem se krcil jak mala holka... diky bohu to dopadlo dobre...

Old Post 29-08-2017 v 13:07 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

Bylo mi poradeno at to zkusim telefonem a apkou luxmetr. Taky me to vola mohlo napadnout. Timto diky. Jeste bych se chtel zeptat jestli nekdo nevi jake hodnoty by zhruba meli byt pro normalne fungujici 400w hps cca 40 cm primo pod vybojkou?

Old Post 29-08-2017 v 14:30 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 10


Kuk.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 29-08-2017 v 15:00 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Super hned po praci na to vletim. Diky moc za rady. Vedel jsem ze se staci zeptat. Hold lina huba hole nestesti. Jen je skoda ze tu neni zatim nikdo kdo s nim ma zkusenost...

Old Post 29-08-2017 v 15:32 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shine666
Nový Člen

Karma uživatele shine666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

Zdravim vsechny, i ja bych vas pohltil jednou otazkou. Zkousel jsem na prazdno jeden set up (problem mam konkretne s GIB growth spectre advanced 600W tahanou na vyse zminenem master/horti gear predradniku) . Spatne nacasovany vzduch tudiz se rozbehla jen lampa a ofuk. Zjistil jsem to cca po pul hodine,ve stanu 150x150 horko,predranik teplej,lampa se stinidlem taky. Kdyz jsem instaloval lampu vsiml jsem si ze uvnitr jsou male kulicky, po tomhle incidentu se kulicky "roztekly" a vypada to jako mozna spalene.. Kdyz jsem prisel lampa normalne svitila.. diky za info trochu me to zaskocilo. Lepsi bude dat jeste jeden malej ofuk primo na lampu?

Old Post 21-11-2017 v 21:59 PM
shine666 je offline   Profil uživatele shine666   Find more posts by shine666   Foto galerie člena shine666   Click here to Send shine666 a Private Message   Add shine666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4231870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív