Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Killer Queen - AirPot coco drip 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 17

Stim CO2 je to trochu složitější. Většinou ti to vysaje odtah, takže to je k ničemu. Kdybys měl kapilaru přímo nad listama a plyn by ti padal na listy a vypnutý odtah, tak by to dávalo smysl.

Old Post 23-08-2017 v 20:50 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18

Používám CO2 GIB tablety s pomalým rozpouštěním, tableta na 100L barel.
Fikus: Doma mám už připravenou CO2 armaturu, o vypnutí odtahu vím, jen jsem se nikde nedočetl, že když budu dávat CO2 3x denně, na jak dlouho by měl být odtah vypnutý.. Dokážeš poradit?

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 24-08-2017 v 13:53 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

28 X 12/12 Příspěvek č. 19



Ahoj,

Foto z 28 dne, dělán slibovaný pruplach, PK od Canny přidáno a jsem na dvounasobku doporučeného hnojení, pH vždy 6, CO2 Ano, zálivka 4x denně, za týden spolknou 50L s minimálním vytokem.

Jsou tam dvě phena, jedno vysoky kosaty s 5-8 hlavními větvemi na kterych jsou dlouhé, úzké a skoro bez listí palice na právo na fotce, druhé pheno je menšího vzrůstu s 3-5 hlavními, krátké a tlusté palice, viz foto na pravo.

Mejte se fajn příště detail s meridlem.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Naposledy upravil Lawor 27-08-2017 v 17:44 PM

Old Post 27-08-2017 v 17:26 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Detailní foto Příspěvek č. 20





Ahoj,

Slibované detaily v noci, ale bez měřidla...

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 28-08-2017 v 11:01 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21

Pokud budeš pouštět 3x za den, tak by mělo stačit vypnout odtah tak pokaždé na hodku, ale dávej pozor na teplotu. Jakmile budeš mít vypnutý odtah, tak ti poletí nahoru teplota

Old Post 28-08-2017 v 12:23 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 22

Jop o teplotě je to jasný, tady už přichází v úvahu druhý okruh s cooltube. Teď co je lepší, kontrola CO2, nebo lampa bez plexiskla. Tady si myslím že je volba jasná. Jak to tedy vymyslet jinak, původně jsem chtěl vložit trysku do aktivního pritahu, který mam v úrovni 1/2 kytek, dále pak rozprasit plyn ofukovymi ventilátory. Jako další možnost byla sestava čtyř trysek na stinidle, před aplikovanim plynu by se vypnuly ofukove ventilátory a aktivní pritah, odtah by šel automaticky na minimum s podmínkou nepresahnuti 30*C.
Má to tady někdo nějak řešené, případně viděl jste někdo jak to bylo řešené jinde, a nejlépe naživo, nebo máte někdo znalosti které by mohly pomoci?

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 28-08-2017 v 15:57 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Pohodička 39x 12/12 Příspěvek č. 23






Zdárek,

Letmý pohled na Killerky, Všechny fotky foceny dnes po ránu. Dnes s novou zálivkou (50L) doplňuji i stav hnojiv.

39 den 12/12
Teplota: 28°C den / 20°C noc
Vlhkost: 40%
PPM: 650
Hnoje: A 4ml/1l; B 4ml/1l; Clean 0,5ml/1l; Bloom Stimulator 1,2ml/1l; Builder Liquid 0,6ml/1l; PK13/14 1,4ml/1l
pH vstupní vody: 7,5
pH výstup z topspinu: 6
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 20°C
CO2: --
Postřik: --

Tak a je to, blížíme se do finiše :-). Už žádné několika denní výlety před finishem :-D Ne Ne Ne!
Zálivka každých 6 hodin. Aktuálně to vychází na 208ml za každou zálivku, tj. 832ml na květník na den vyživovacího roztoku.
Pálky jsou to hezký, co si budeme povídat. Pokud bude chutnat dobře stejně tak jak vypadá, zkusím ho i příště. Už teď je jasný že to bude min 0,8g/W. V porovnání s NL, který měl index 1,11g/W je tam toho teď mnohem více. Navíc konečně se podařilo dosáhnou vysokých palic nahuštěných vedle sebe, takže nějaký ten g dohodí i stonky :-D...
Palice jsou krásné, chlupaté, lepkavé a tvrdé, lehce vonící. Testovací spodek byl již využit, no chce to ještě počkat :-D.

Minulé kolo nezdar, RIP BigBud. Kolega od vedle měl moje klony tak před 4mi dny sekal a vypadají moc pěkně :-). Předběžně jsme něco zkusily narvat do trubky, a teda gaučovka je to vynikající. Člověku se pak i chce s tím stříhat, když ho to takhle hezky vyšle :-).

Mějte fanfárově :-D

Foto1: Celek
Foto2-4: Vybrané fota
Foto5: Každé kolo, to musí být přeci :-D Muj milý deníčku :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 07-09-2017 v 10:24 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Pohodička Příspěvek č. 24






Ahoj všem,

V první řadě děkuji všem za K+, velice si toho cením, protože ve většině případů jsou to lidi, kteří zde mají velmi slušný sestavy a zkušenosti.

Jako odměnu vám posílám fotky pořízené včera v noci, dal jsem si záležet :-D

Včera večer jsem poprvé odebral pár listí, z vrchní 20ti centimetrové vrstvy. Ještě doplním, že spodky jsem nechal.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 08-09-2017 v 10:17 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 25

Čaute všichni ve spolek!

Na tohle kolo jsem si objednal stolní mikroskop s 640x zvětšením. No po rozbalení a hrlivem vyzkoušení jsem zjistil že mi bude stačí bohatě 160x, nevadí uplatnění se najde. Hned ze začátku, pokud si budete vybírat mikroskop, sáhněte po modelu se světlem nad pracovním stolkem mikroskopu. Já to neudělal a teď dělám vlastní prisviceni.

Potřebuji radu: No pánové, myslím že dělat preparát mikrotonen je nesmysl, takže je to vlastně tak že vložím spodní sklíčko na pracovní desku, pak vyberu vhodnou paličku (paličky z vícero míst v boxu, nebo část paličky) ve velikosti třeba 5*5*5mm a osvetlim ze zhora. Takhle by to teda fungovat mělo. V praxi se ovšem setkávám s problémy typu špatného zaostření (nepravidelná struktura sisi), je to tmavé, nebo špatně rozeznatelna barva.
A tak mě zajímá, jak to děláte vy s mikroskopem?

Jinak idealni sklizeň je, když jsou všechny mlecne a začnou se objevovat jantarové, nebo průhledné s mlecnymi, a začnou se objevovat jantarové, nebo pruhledno mléčné a začnou se objevovat jantarové. Tady mne kdyztak opravte

Díky za vaše zkušenosti, uvítám i PM, pokud se někomu nechce sdělovat veřejně jak na to

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 11-09-2017 v 11:47 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Nápad Growmat & upgrade by Lawo® Příspěvek č. 26


Dobře ráno,

Tak a je to potvrzený. V neděli si jedu pro první Growmat, dělán na zakázku. Chci tim vlastně přejít na jednotný, automaticky řízení boxu, jeho správu když jsem na cestách a každodenní kontrolu.
Než se ovšem pustíme do testování před samotným ostrým startem, je potřeba udělat pár změn, technické rázu jak je u mě už zvykem .

Konfigurace jednotky řízení od vyrobce:
-Nechal jsem si vše nainstalovat do větší průmyslové krabice. V porovnání, originální krabice je asi tretinova.
-nepoužívám klasické zásuvky na 230V, já používám jedině Euro konektory. Takže i zde mi výrobce vyšel vstříc.
Měření v čase, historie mereni:
-Teplota, vlhkost, kontrola funkčnosti lampy (luxmetr) a napájení, měření teploty a pH roztoku a kontrola hladiny v barelu.
Ovladani lokální na panelu, vzdáleně SMS zadáním (GSM) a webovým rozhranim (WiFi):
-Nastavení periody svícení, nastavení denní doby pro ofuky, časovač zálivky a nakonec vypnutí a zapnutí hlavního ventilátoru pro odtah.

Tak a teď co se bude dít, co budeme vylepšovat:
-V první řadě nainstaluji nový průmyslový zdroj, s funkcí UPS. K němu přijde olověna baterie 12AHod. Tento záložní zdroj mi bude podporovat v době, kdy vypadne elektrický proud, napájení řidiči jednotky a samotny okruh zavlažování.
-Asi jste si všimli, že jsem vynechal regulaci otáček odtahu v závislosti na teplotě? Je to tak správně, dále nainstaluji transformatorovou regulaci otáček, viz výroba v předchozích kolech. Nové však s využity i všemi větvemi tranformatoru + jsem přidal minimální otáčky.
-Dále bude nainstalován proudový jistič, za něj měřič spotřeby elektrické energie, a dále SSR 15A relé pro lampu.
-A pár detailů, které mi zjednoduší život

Pokud nevíte o co jde, v kategorii Elektronika a technika je napsáno dost.
Samozřejmě se s vámi podělím o fotky z instalace, testování a samosebou samotného jednání výrobce se zákazníkem. Zde již můžu podotknout, že komunikace a zadání zakázky proběhlo skvěle, bez delších protahování a zbytečných slov

Tak ať to roste a jen pro info, to tady opravdu všichni tipujete den sklizně, nebo jsem jediný kdo chce používat mikroskop

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 12-09-2017 v 06:15 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 27

Paráda! Závidím! Rád sa pozerám na Tvoje technické nápady. Ako to je s meraním a reguláciou CO2 ?
Myslím, že to je v původnej konfigurácii, alebo si to nechcel?
Pri takomto systéme by sa dala aplikovať dodávka CO2 z tlakovej fľaše spínanej magnetickým ventilom zapojenom za tlakovou reguláciou, prípadne aj s ihlovým ventilom pre lepšie nastavenie. Celé by sa to synchronizovalo s ventilátormi a vetraním...
V praxi by som to riešil takto: NApustil by som tam CO2 pri vypnutom odťahu na nastavenú hodnotu počas svietenia. Samozrejme Co2 by som tam udržoval čím najdlhšie, Odťah by sa spúšťal iba na nevyhnutný čas kvůli udržaniu nízkej vlhkosti v kvete a asi kvôli neželaným pachom. Vlhkosť by musela byť definovaná maximom a minimom /hysteréza/, aby to tam v kuse necvakalo. Ofuky by boli zapnuté. Ak by stúpla vlhkosť nad želanú úroveň, tak by sa zapol odťah na intenzívne odvetrania. Po odvetraní vlhkosti by sa tam znovu napustilo CO2 a takto by to fungovalo počas denného režimu. Počas noci je CO2 vypnuté, ofuky fungujú a odťah fičí podľa potreby kvůli vlhkosti.

Naposledy upravil odo 12-09-2017 v 20:01 PM

Old Post 12-09-2017 v 19:43 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

To Odo: Příspěvek č. 28

Tohle kolo vypadá moc dobře :-). CO2 z bomby jsem chtěl už od začátku, možná druhého kola. Už mám i sestavu, jak píšeš bomba, tlakový uzávěr, budíky s nastavením tlaku co se pouští a elektromagnetický ventil, jen je problém to vymyslet tak, aby to splňovalo podmínky. Nač to vyrábět když to pak nebude fungovat správně. Dále se bojím vysokých teplot s použitím sodíkovky. Je tam prostě strašně proměnných, a ještě více nejistoty jestli to opravdu za to stojí, každopádně vyzkoušet se má vše :-)
Odo, perfektní návod, vůbec mě nenapadlo založit to celý na vlhkosti. V hlavě se mi rodí nový nápady :-), uvidíme co z toho vymyslíme. Každopádně CO2 mi bude tak jako tak hlídat a regulovat GROWMAT, takže budu muset předělávat. Ale tenhle box nechám tak jak je, myslím že je perfektní. S CO2 si budu hrát v novým ;-).

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 13-09-2017 v 08:38 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Obecné 45x 12/12 Příspěvek č. 29






Ahoj všem,

45 den 12/12
Teplota: 28°C den / 20°C noc
Vlhkost: 45%
PPM: 510
Hnoje: Ripen 6ml/L
pH vstupní vody: 7,5
pH výstup z topspinu: 6,1
pH výstup z květníku: --
Teplota zálivky: 19,7°C
CO2: --
Postřik: --

FINISHUJEM :-)
Dnes první zálivka s Ripenem od AH. Dle matkáře mohu čekat konec mezi 51-55 dnem. Včera první preparáty čtyř vzorků ukázaly cca 60-70% průhledných a 30-40% mléčných trichromů. Budu zkoumat každý den, vždy večer, abych pak mohl rovnou nechat tři dny tmu.

Ty palice :-D to je neskutečně tvrdý, jak malý a tlustý, tak vysoký a hubený, tahle tvrdý palice jsem ještě neměl.

Kytky ukazují deficit, žloutnutí listů od kraje. No, teď s tím už asi nic neudělám. Přemýšlel jsem že bych jim nalil ještě třeba 10L jen s PKčkem. Ale jestli bude kosa 51. den, tak je to nesmysl.
Killerky budu mít i příští kolo, tak jim budu dávkovat víc.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 13-09-2017 v 08:53 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 30

Ahoj všem! :-)

Tak rovnou k výsledku a pár informací nakonec.
Celkem byl výsledek rovných 550G. Tlusčí palice pár dní před kosou napadla plíseň, bez ní by tam bylo do těch 6ti set. Víc určitě ne.

A to je konec přátelé :-).


Na další kolo se připravují:

12x Killer Queen - 600W Coco drip
12x Cheese - Bulk Seed Bank - 600W Coco drip
12x Ultra Skunk - DP Seeds - 600W Coco drip

Jen takový rychlý kolo s 3x0,6kW :-D ...

Příběhy ale už přidávat nebudu. Když se něco povede, tak možná, ale už se uvidíme jen sporadicky.

Děkuji Vám za to, že jste mě to naučily. Přeji Vám všem mnoho úspěchů a zdarů :-)..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 02-10-2017 v 11:56 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgun
Stálý Člen

Karma uživatele tgun - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 31

Co2 funguje.. stejně tak jako noční postřik peroxidem - kyslík. Požíval jsem bombu s redukčním ventilem a el.mag ventilem na časovač.. JInak chválím požívání euro konektorů.

tgun .. Mavericku, ty bejku jeden, chci s tebou spát teď nebo nikdy.

Naposledy upravil tgun 02-10-2017 v 12:25 PM

Old Post 02-10-2017 v 12:13 PM
tgun je offline   Profil uživatele tgun   Find more posts by tgun   Foto galerie člena tgun   Click here to Send tgun a Private Message   Add tgun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 32

Zdravím Lawore,

nebyla by fotka květinek těsně před kosou a ideálně i finálního produktu?

Zajímalo by mne jak KQ vypadá na konci, jak je asi osypaná a kompaktní + kolik dní jsi ji kvetl. A kdyby byl nějaký smoke report, bylo by to komplet Takhle Tvůj thread zbytečně ztrácí na kvalitách a veškerá práce s presentováním přichází trochu vniveč, jelikož až na závěr má jinak co říci

Děkuji za odpověď a případné doplnění informací

Old Post 04-10-2017 v 19:16 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9343310 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív