Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » //3x Jack 47 // 242W COB-LED // Biocanna // Hlína //
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
FLVEK
Nový Člen

Karma uživatele FLVEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 65

Přepl bych to tak za 5 dní ? Jinak začal jsem u tvého prvního threadu a došel jsem až sem.. :-D Dobrá práce, jde ti to a baví tě to !! :-D Hlavně mě to bavilo číst a smát se, tak jsem zvědavý na tenhle výsledek. Btw. škoda, že jsi nekoupil ty Royal Gorilla, na ně už se právě chystám a jsem zvědavý. A nebo zkus Critical + 2.0 to je opravdu masakr krásně tlusté palice !! koukni na google..

Old Post 23-08-2017 v 20:57 PM
FLVEK je offline   Profil uživatele FLVEK   Find more posts by FLVEK   Foto galerie člena FLVEK   Click here to Send FLVEK a Private Message   Add FLVEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 66

jojo znám ... modely mám naštudovaný jak blázen... ted se naskytla monost jet pracovat do německa... a bydlet v česku tak asi změnim lokál zabydlím se a pomalu rozjedu projekt na který se těším... kamaráde jak mě to baví ani nevíš... začal jsem studovat při brku tvorbu webových stránek atd... mohl bych snad jednou pracovat doma pěkně v klidečku a věnovat rostlinkám maximální péči.. chtěl bych so ti rozjet .. pořádně. ne ve velkým na obchod.a le spíš profi pro mě u mě doma jestli mi rozmíš jsem unavený ze salátu co se daj sehnat venku na ulcii .. a tak chci už jen svoje kůřu když vím ajk moc prfi a dobrý to kůřeníčko muže být.. extrakty a ták víš co fakt jsem moc hotový z toho všeho kolem.. a všechno stojí prachy.. od vybavení až po krmení světla... rozhodně nepřekročím 400W to je muj sen.. mít to fakt co nejvíc nenápadný.. ale chtěl bych to pěkně rozdělit růstová skřín květová .. a točit to pěkně že co týden tam jednu dám a jednu seknu víš to bych byl uplně rád nic velkýho ale stálý přísun kvalitních modýlků at nekuřím 300 stejnýho to je maras i když to s přáteli u večeru na 4 kompech s odběrem 4x700W V PLNÝ ZATĚŽI I 8 HODIN.. ale to je jen občas že .. i tak je to neskutečný Cuc ze zásuvky.. ale to jsem odbočil sem chtěl říct toho padne hodně.. 4 lidi u brka s bonem to máš docela taky spotřebu .. vitamínů a tak je dobrý furt chutnat něco novýho .. aspon rychle najdu nejoblíbenější modely.. a vůec je to taková encykopedie ( ani nevím jak se to píše DDD jak sem zhulnut ) chutí
no dokud mám čas tak testuju techniky jako sítě a tak no pak už to bude zas o něčem jiném hlavně na květ 9 týdnů (9 kytek ) to bude maximálně 5,7 L květníky.. a nahydro mužu zapenout ale zase jednou za čas si to tam vrazím ze srandy to odjedu na celým kompletním sestavení advanced nutrients .. D: to je celkem sadička že se vším všudy a jinak se budu spíš držet spíš bio

Old Post 23-08-2017 v 21:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FLVEK
Nový Člen

Karma uživatele FLVEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 67

:-D tvl to je slohovka :-D Hele, cokoliv, co tě baví, každopádně ať na to nikdo nepříjde :-D Každopádně kdybys chtěl ušetřit na elektrice, tak společnost eCentre nabízí velice luxusní ceny energií 0,60,- za kW. Bez toho bych rozhodně nepěstoval, protože ty palky za elektriku a plyn by byly mega velké.. Všiml jsem si no, že zasadíš více modelů Já třeba radši dám 8 stejných kytek, než abych měl jednu menší, druhou zase moc vysokou.. ale tak to už je na člověku a ty jsi experimentální prostě :-D ) jinak já jedu kokos..

Naposledy upravil FLVEK 24-08-2017 v 16:20 PM

Old Post 23-08-2017 v 21:28 PM
FLVEK je offline   Profil uživatele FLVEK   Find more posts by FLVEK   Foto galerie člena FLVEK   Click here to Send FLVEK a Private Message   Add FLVEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 68

Cs, LinChi mám také Vero29 co ty..i odtach TT100 .. skříň ve skříni 60x60x150 a při plném výkonu pořád to nejde pod 33C° myslíš, že řešením bude zvětšit prostor (box 80x80-90x90) nb máš nějaký nápad.. nechci přiznat ,že mám malý box ,-D otázka je pálí ti to vero taky tak fest ? Jinak to co píšeš, rád bych te nekdy poznal:-).. Je to prostě koníček jako svině....a u bonga se toho probere stejně vždy nejvíc .. 👍

Old Post 24-08-2017 v 13:29 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 69

no jako já bych fakt vsadil na to že vytápíš malej prostor.. aještě skřín ve skříni.. to tak moc teplu nepomuže.. hele muj tip zvětši prostor přidej pořádný vítr do skříně.. a bude to cajk.. jasný u bonga porbrat se dá hodně.. každopádně takové schůzky naslepo s někým z webový stránky je dost nebezpečný ne že bych byl neduběřivej ale ty vaše učty tady nic moc příspěvků .. víš co sem hodně neduveřivej v lidi .. páč lidi sou hlopý jen člověk je chtrej víš jak to je zkus si mě nějak získat pak mužeme dát u mě bonga

Old Post 24-08-2017 v 13:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 70

Asi mám větší strach než ty/všichni tu... mám ženu ted i dítě je to více složitější na mysl,zveřejňovat galerky vtyhle zemi...😀na druhou stranu buďme rádi ,že je to tak jak je,ale vzdy muze byt lepe😉 ... každopádně to musím nějak poresit sleduju tě čtu a držím i palce u nohou ☺
PROC DELAME CHYBY ??? VE PROSPECH ZLEPSENI A ROZVOJE

Old Post 24-08-2017 v 14:30 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 71



myslím že mých 250W nikoho moc tlačit nemusí žádne miliony ani tísíce na tom nevydělávám.. vlastne do toho ještě cpu ze svýho abych to uživil takže myslím že pro systém jsem neškodný.. no hoši s více jak 1KW už bych taky asi čůral strachy.. každopádně klobouček za to co tady mužeme vidět.. jak říkaš pro lepší zítřky a rozvoj naší kultivace

přidám dnešní Fotoupdate ! pro radost všech už to zahýbání nechávám na pokoji.. jen co ještě moc přeroste tak zahnu aby se pořád držela hladinka topových větví na urovni za pár to chci přepnout ale prvně musím nějak vytáhnout tu indicu v popředí

BTW ta v pravo to nějak válcuje.. povedla se nejvíc .. naštěstí to srovnám ještě na síti

Old Post 24-08-2017 v 15:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 72


Pokusím se tímto zákrokem urychlit růst malé slečny do výšky snad se s tím popere obstojně ..odstřihl jsem spodní větvičky které byly ve spod květinky.. snad s tím trochu vytáhne.. k porovnání sem tam nechal ty mateřské lístečky

Old Post 24-08-2017 v 15:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 73

Dnes poslední zalivka 30ml biorhizotonic a 40ml biovega na 8 litrů vody ph6.5 nadhera vše jak má být ... počkám až to vycucají jednou to proliju čistou vodou a pak přepnu na květ... možná tam buchnu ještě na pár dní před přepnutím Vero.. at si holky zvyknou na nové světlo

Naposledy upravil LinChi 25-08-2017 v 16:36 PM

Old Post 25-08-2017 v 12:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 74






Ták Odedneška ve skříni vysí Vero 29 242W ... prozatím jen vegetační Mod svícení .. pouze dva čipy.. nechám holky dva dny si zvykat a od pondělí jedem 12/12 aneb přepínáme.. Huráá!! Celou dobu Růstu Rosím CannaCure 2x-3x týdně

FOtky jsou všechn obrácené .. za to muže ten debilní Ajfon

každopádně holky jsou nadherné a zdravé :: 100% profi grow tohle.. konečně jedu tak jak si to představuju všem doporučím tu biocannu je to fakt easy aje to 100%

už se na to těším..
světlo je tak vysoko aby osvítilo celou plochu ... nechávám tam samozřejmě Optiku .. takže 60 Cm od Vrcholků.. uvidíme jak se změní klimatické podmmínky.. pořítám že ve skříni ted bude 28-30 Stupňů hlavně až to přepnu !

jinak Miluju ty ledky už je proto že pod tím mužu holky krásně vyfotit !

na poslední fotce je možno si všimnout že používám vodováhu k tomu aby světlo vyselo dokonale rovně !

Naposledy upravil LinChi 26-08-2017 v 18:19 PM

Old Post 26-08-2017 v 07:46 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 75



není na co čekat Odedneška 12/12 !

je velice důležité co se stane nasledujících 14-21 dní .... to o všem rozhodne...

Pořádné světlo potřebuje poradny vítr už mě nudí jak ten klipsňák nic nerozfouká

Naposledy upravil LinChi 27-08-2017 v 10:03 AM

Old Post 27-08-2017 v 06:38 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 76


tak komunito... Máme tady problém... Modlil bych se za pokažený wattmetr... ale tomu bych tak nevěřil ... protože měří a funguje.. takže K problemu .. Můj box by měl žrát cca 310 Watt se vším co v něm je.. Problém je že mi to tu ukazuje nějak víc....

měřil sem to postupně... růst 300Watt Květ 600Watt
Odtah který by měl mít kolem 30W žere asi 50 W s ofukem který je dalších 30 W žere tak dalších 55W ... Vážně nevím co se stalo... každopádně se mi to nelíbí ..
Přepojil sem wattmeter na Pc... 700W zdroj.. a měřím nějakých 150w V NORMÁLNÍM KLIDOVÉM STAVU.. jdu zapnout hru .. uvidíme kam to vyletí.. jestli na 1400W tak mi wattmetr měří dvojnásobky..

EDIUT tak bohužel.. ani při hraní nedosahujem.. takového odběru ... dostal sem se někdam na 310W při plném herním výkonu PC kdyby dlouhodobě se to ještě zvedlo .. pytchovinu to neměří.. takže problém je u světla... Sakra... nechci mít odběr 600W za světlo

Naposledy upravil LinChi 28-08-2017 v 08:25 AM

Old Post 28-08-2017 v 08:10 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 77



Tak už je to v pořádku několikrát sem ho připojil a odpojil a už jsou hodnoty takové jaké mají být už klid ...

místo silonek sem dal na passiv přítah Filc z vysavače prodyšné tak snad to bude plnit učel na 100% někdo mi to tady dokonce doporučoval... Stále za tím passivem mám ještě jeden malej Pc větráček jakože přítah... no něco málo to fouká tak to tam nechám nechal sem se zavřít v boxu .. a když mám odtah zaplnutej tak je cítit maličko vítr směrem dovniř u passiv přítahu .. což je doufám správně..

Plocha je zaplněná hezky.. Kolínka svůj učel plní na 100% spokojenost jak má být.. ted už jen počkáme co se stane budu bojovat jak to půjde... Napadlo mě má cenu to ted den po přepnutí ještě zastřihnout.. abych zvýšil růst do stran a ne tak do výšky .. ?

Naposledy upravil LinChi 28-08-2017 v 09:49 AM

Old Post 28-08-2017 v 08:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 78

LinChi a kolik ti to teda ukazuje na tom wtmetru při plném výkonu to Vero29 ...

Old Post 28-08-2017 v 12:29 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 79

Už je to v pořádku vero ma spotřebu tak jak má mít 242w

Old Post 28-08-2017 v 12:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 80




Malý update po přepnutí 4ty den stonky dorazily k síti začíná vypletání.

Světlo sem dal 35 Cm nad Síť tuhle výšku se budu snažit držet celou dobu od vrcholků palic ...

Sundal sem boční Optiku na růstových čipech abych krásně osvítil Plochu a neměl tam okraje... světla a polostínu či jak to nazvat...

doufám že mi to zase nepřeroste jako minule... Taky docela Chlastají jako divoké... posledně sem měl větší kytky a nevzpomínám si že by takhle chlastali po přepnutí ...

no masakr zalívám v podstatě co 2-3 dny... vážím truhlíky a už to mám v ruce.. /poznat kdy zalít kdy ještě ne / slečna v levo pije o poznání pomaleji a ta uprostřed pije nejvíc... stále ještě liju BioVega dokud se nezačne lehunce nakvétat... bio rhizotonic už dávám v malé dávce zase podle návodu a už tam pomaličku přidávám BioBoost .. Taky podle Feeding plánu příímo od canny. akorát hodnoty si upravuji.. stále žádné deficity ani zvířátka.... sem spokojený a květinky taky..
od posledního kola jsem taky změnil to že hnojiva přidávám pokaždé do každé zálivky.. a nezalívám vůbec jen čistou vodou ... zatím to nevypadá že by se to holkám nelíbilo ... taže v tom hodlám pokračovat.... i když předtím něž najedu na květový hnojivo .. tak to chci jednou a fakt hodně propláchnout čistou odstátou upravený ph 6,5

Má tady někdo nějaký tip jak ty holky udržet v síti co nejdýl i když porostou ... prostě to furt ohýbat... cpát tam kolínka a přichytávat stonek k síti co nejdýl to pujde.. ?

Naposledy upravil LinChi 31-08-2017 v 10:47 AM

Old Post 31-08-2017 v 10:30 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1720790 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív