Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Druhé kolo a už zas kytky nepřežily. Pomozte.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Dotaz Druhé kolo a už zas kytky nepřežily. Pomozte. Příspěvek č. 1


Zdravím, zkusil jsem indoor a už druhé kolo přibližně ve stejnou dobu kytky umřely. Pokuste se odhalit, co dělám špatně. Děkuji
box 60*60, rust 125W CFL, květ 250W sodík + CT (nemám možnost přítahu přímo z venku, takže pouze točím vzduch z místnosti s otevřeným oknem)
Odrůda- Liberty Haze z fotoperiodických fem. semen
5L květináče s nějakým univers. substratem z OBI, zálivka dle hmotnosti cca. každé 3-4 dny 500 ml do každého květináče s hnojivem dle dávkování výrobce + 0,5 ml/litr micro AH
cca. 1 měsíc po přepnutí na květ se začnou listy mírně kropenatět až zcela od špiček uschnou.
vodu používám odstátou z vodovodu, nijak ji neupravuji. Ph měřím pouze papirky, což je více méně orientační.

teplota v boxu max. 29.5 stupně, nejsem si vědom nějakého nárůstu teploty přes 31 stupnu. Na začátku květu jsem v boxu objevil jakési bílé mšice, tak jsem dvakrat postříkal kytky mospilanem (asi v silnější koncentraci než udává výrobce a možná na začátku 12 hodin svícení , tak jestli to nebylo příčinou spálení).

Trochu podezírám hnojivo na květ Agro BIo Opava - Fantazie Podzim, že mě trochu poupravuje PH vody,ale snad by nemělo. Kytky jsem prolil čistou vodou (vytékal pěkný "karamel",ale nijak jim to nepomohlo , spíše naopak.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 23-08-2017 v 19:53 PM

Old Post 23-08-2017 v 19:13 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 2


omlouvám se ,ale nedaří se mi připojit více fotek ke každému příspěvku

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 23-08-2017 v 19:20 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3


děkuji za odpovědi a informace.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 23-08-2017 v 19:21 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 4

A jaké máš v zálivce pH? Právě na neupravenou vodu jsem v květu taky pěkně dojel... Doporučuji z Aliexpress koupit digitální za 70,- v pohodě se s ním dá žít, akorad si měsíc počkáš než ti přijde.
I když jak tak koukám na tu druhou fotku, spíš to vypadá na nějakou havěť.

Old Post 23-08-2017 v 19:41 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

diky za tip. z ali beru vsechno mozne ,ale PH metr me nenapadl. Dam kamosovi z vodarny vzorky s davkou hnojiva a jsem zvedav co nameri. jen je divne, ze vzdycky az v polovine kvetu....

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 23-08-2017 v 19:49 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

Píšeš že jsi objevil nějakou havěť..osobně bych začal znovu a to prvně vydezinfikovanim boxu.(roztok voda + peroxid nebo savo)

Jaká je v boxu vlhkost? Jak daleko máš světlo od vrcholků?
Změnil bych hnojivo, nevim co přesně je to hnojivo co popisujes ale například kristalon srazí pH hodně dolu! Při plné dávce 10g/10l vody (voda pH 6,5) srazil na 5,5...na to bacha ale třeba se tohle chová jinak.
Porid si plagron Alga Bloom na květ a budeš v klidu

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-08-2017 v 12:51 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

listy jsem prohlizel, nic lezouciho jsem neobjevil.ale pred dalsim kolem ( vyseknul jsem pred prepnutim 4 klony, tak to jeste zkusim)box urcite radne vycistim. pro jistotu vyhodim i pytel se zemi a koupim jiny. vlhkost je 30-40%, teplota u vrcholu do 29 stupnu ( mam na tycce cidlo teplomeru u vrcholu), pokud je vedro a v pokoji mam 30 stupnu, tak ubiram vykon na elektr. predradniku. Problem bude asi v zalivce, bud voda nebo hnojivo a anebo kombinace obojiho.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 24-08-2017 v 13:29 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

určitě si pořiď ph metr, i když ten u hlíny opravdu tak nutnej neni ale hodí se... a pokud jde o hnojivo, držel bych se osvědčených, asi to vypadá že jsem dealer od plagronu ale začínal jsem na něm a bez měřáků jenom podle tabulky a vše parádní, je pravda že postupem času jsem metr pořídil a alga bloom mi ph zvyšoval, ale kytky byly spokojený

do hlíny si kup perlit, na dno květináčů keramzit jako drenáž a mělo by to být v cajku.
každopádně ne každá hlína z obi a podobně je dobrá. já jsem kupoval zahradnický substrát B, nevím výrobce ale byl v pohodě po přidání perlitu uplně ok
třeba agro pro výsev a množení, ph výtoku 5,1 při prvnim zalévání...ani po měsíci zalévání zalivkou ph 7,5 jsem to nedostal nad ph 6

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-08-2017 v 17:37 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

diky za rady. uvidim jak to Ph. jina chyba me nenapada.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 24-08-2017 v 18:26 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10

Ahoj osobně si myslím že tvůj problém jsou padlí (uvadání listů oslabování rosliny )

Old Post 24-08-2017 v 19:27 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

padlí jako nemoc? co s tím?

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 24-08-2017 v 19:48 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 12

Zdar,

máš to teda pěkně spálený. ...njn hnojit každou zálivku toe cesta do pekel ,proto to začíná takhle později od přepnutí to je doba kdy se hnojiva v té hlíně nahromadily do neúnosne míry což se projevuje na listech
Musíš taky někdy zalívat vodou cistou,kytky pak zuzitkuji a vyplachnou se usazena hnojiva z míst v květináči kam ne sahají kořeny

Nejdřív ti zhnednou a odumrou špičky listů a postupně celej list ,už u tech špiček bys měl zpozornet

Tyhle holky už ted můžeš zalévat jen vodou až do konce,nějaký výplach ování a opětovný hnojení bych ti nedoporučoval....

Ta OBI hlina tomu neprida ,ta s prominutím hloupá Fantazie ta na tom má určitě taky slušněj podil! Tohle prostě není vhodný na in.grow,mám zkušenost zejména ty substrátu nevyrovnané ph a poměr živin,pod lampou jsem se s nimi tehdy trápil pul roku a nechápal jsem co se děje, přitom venku v pohodě. ...

pod lampou je to náročnější na správnost ph a poměru živin, špatně ph může zablokovat příjem živiny tákde ty se hromadí v médiu až spali kytky ,nebo spalis nějakým prvkem což může zablokovat příjem jiný ho a projevuje se to jeho deficitem přitom ho není málo atd atd a když máš takovouhle hlínu a tu fantazii tak si nikdy nemůžeš byt jisty co čím je.

Na příští kolo si buď pořiď nějaký levný hydro ale to budeš potřebovat ph a ec metry a nebo si kup hlínu i hnojiva v growshopu (třeba BB Light mix používám leta 250,-/50l),nehnoj každou zálivku a kytky budou ready

Naposledy upravil BerryBlu€ 25-08-2017 v 01:36 AM

Old Post 25-08-2017 v 01:20 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

Zdar,máš to uplně spálený od hnojek...Jak ti to tu už napsali.Hlína je docela dulezitá,ale jestli nejsou penízky,tak se nedá moc dělat.Měl sis spíš do začátku pořít nějaký organický hnojení,fish mix na růst a něco lepšího na květ..Neni třeba nějakejch supr doplňků a atd..Organika ti dovolí víc chyb.Mě se osvědčila jednoduchost(základní hnojiva)..ať se daří..

Old Post 25-08-2017 v 06:55 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Zdary, když už ti tu začali doporučovat, tak za mě light mix - Plagron nebo Biobizz, k tomu základní sadu taky od Biobizz - tři malé láhve po 250ml vystačí na víc jak jedno kolo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-08-2017 v 07:22 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
franta mrkev
Nový Člen

Karma uživatele franta mrkev - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 15

cest kazdopadne honjkama ne myslim si ten mospilan ze ti to pojebal kazdopadne dezinfekce je na miste a pak res dal pokud ti tam lita humus tak bych to odjel jinde kde se ty mrdky nezdrzujou nebo to vyhub... na hline nešetři, toje zaklad pro ne a urcitě bych nešetřil ani na hnojivech,kazdopadne to tady reknu ve zkratce pokud nezainvestujes tak se to hodne spatne vraci..a hlavne delat s laskou ne pro dolary ty az potom...

Old Post 25-08-2017 v 09:16 AM
franta mrkev je offline   Profil uživatele franta mrkev   Find more posts by franta mrkev   Foto galerie člena franta mrkev   Click here to Send franta mrkev a Private Message   Add franta mrkev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BerryBlu€
Stálý Člen

Karma uživatele BerryBlu€ - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 16

Zdar mrkvac

následky postřiku chemickým svinstvem vypadají jinak,musel bys to stříkat min každej den celej tejden aby to došlo až takhle daleko 🙋

Old Post 25-08-2017 v 09:54 AM
BerryBlu€ je offline   Profil uživatele BerryBlu€   Find more posts by BerryBlu€   Foto galerie člena BerryBlu€   Click here to Send BerryBlu€ a Private Message   Add BerryBlu€ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9974060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív