Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Happy Box LED Vol.II
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 49


Předčasné zhodnocení sklizně

Nakonec jsem sklidil 291g mokrých palic jestli dobře počítám. To by mělo dát ve výsledku asi 83g. Zatím je všechny suším v zavařovačkách, kdy to nechávám otevřené a postupně na pár hodin zavírám aby došlo k mírné fermentaci. BD palice z obou sklizní mám u sebe v jedné zavařovačce, takže první část je už celkem pěkně sušená. Byl proveden test skrz můj domácí vapík s BD a celkem moc hezky to zabralo na ženské problémy. Cannalope Haze, co mám ještě z minulého kola, na tyto problémy nemá vliv. Proběhnou další testy abych tohle tvrzení podpořil. Jestli to bude pravda a bude to fungovat jako včera, tak mě přítelkyně ulíbá k smrti.
Tak či onak s výnosem to není vůbec takové jak jsem doufal. Tyhle kytky všechnu sílu tlačily do vrchních palic a spodky byly velmi řídké. Hodně spodků jsem povyhazoval na kopku, která půjde do mastí a Alpy. Jinak zdraví rostlin bylo vyjímečné. Výborně se jim dařilo ale né a né dozrát. Přes 90dnů kvetly a klidně bych je tam mohl ještě nějaký ten týden vklidu nechat. No průběžně zde budu aktualizovat stav géček jak se to bude sušit tak pak dojde ještě k finálnímu zhodnocení a testu kvality a účinků.

obr.1 / Hlídač zeleného pokladu

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-08-2017 v 12:28 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 50

ahoj Odo,

promiň ale nevšiml jsem si, že si psal. Díky moc, že si sledoval.
Sušit to suším ve velkých 3L a 5L zavařovačkách. Ze začátku to v nich nechám pár dnu pomalu posušit a pak to občas na pár hodin zavřu aby to trochu fermentovalo.
Sice to trvá mnohem déle takhle sušit ale vůně je pak mnohem jemnější. U mě přichází v potaz pouze vapík a moje konopice. Mám asi 3L 80% konzumního lihu takže zase udělám nějaký fajný vyluh kombinující BD, JH i zbytek CH.
Mám domluvené s jednou paní z Jihlavy na odkoupení nějakého toho kila technického konopí kvůli CBD, takže to zkombinuju všechno co bude a komplexnost léčivého účinku konopice bude asi všemocný.
Jak už jsem psal, přítelkyně po BD skrz vapík cítěla velkou úlevu od ženských bolestí. Pokud se to ověří, tak to bude velmi fajn.
Před nějakým týdnem jsem sekl jednu paličku BD a koštoval jsem a bylo to velmi pěkně účinné, veselé. Chuť byla taková všelijaká pač to nebylo dobře usušené. Uvidíme jak to bude kompletně hotové.
Tento týden o víkendu okoštuju malé množství BD a dám vědět.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 22-08-2017 v 12:20 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 51





FINÁL

Ahoj,

chtěl jsem přes týden zvážit to co jsem vypěstoval v druhém kole ale odešla mi bohužel váha takže finální váha asi nebude. Nicméně jsem to měřil asi 14 dnů zpátky a vycházelo to na nějakých 0,7g/W, takže nic moc. Je pravda, že se už hodně paliček "ztratilo", takže možná finálních mohlo být 0,8g/W. Vzhledem k tomu, že to nemuselo být finálně suché, tak budu počítat těch 0,75g/W.
Jinak Blue Dream celkem potěšil a je to takové fajnové uklidňující pokouřeníčko. Stavba palic je taky celkem bytelná a jsou to takové fajné nugátky. Vůně je u obou rostlinek jiná, čemuž se moc nedivím, když vypadali diametrálně odlišně.
Paličky Jacka Herera vypadaly na rostlinkách moc pěkně ale bohužel jsou ve finále celkem vzdušné. Pryskyřice u obou byla asi průměr. Kanalopka mi přišla pocukrovanější ve výsledku .
Abych pravdu řekl, hodně jsem toho porozdával a nijak extra v klidu jsem si paličky ještě nevychutnal. Navíc nejsem nějaký fajnšmekr, který by rozlišoval vůně a chutě jako u vína. Pokud to stáhnu ke kanalopce z kola prvního, tak ta voněla a chutnala podle mého lépe, jemněji. Nevím jestli to bylo tou skořicí ale měl jsem z ní trochu lepší pocit.
Pokud to kolo zhodnotím jako celek, tak bylo velmi podařené. Zdraví kytek byla do posledních dní skvělá. Škoda, že to tak dlouho kvetlo a taky to, že výnos nebyl takový fajný jako v prvním kole. Udělaly se jenom topovky a spodky byly o ničem. V prvním kole byly topovky jak nahoře, tak dole:).
Přemýšlel jsem nad tím, čím to mohlo být, tak jsem možná došel k tomu, že jsem v prvním kole zastříhával a použit CO2 v PETce. Své třetí kolo, které jedu z klonů Jacka Herera nebo Blue Dreamu, co mám na balkóně, jsem aplikoval zaštip i přidal CO2 PEtku. Uvidím co se bude dít se stejnou genetikou s jinými podmínkami.
Tak či onak se nebudu už moc rozepisovat. Pokud někoho něco bude zajímat, tak klidně napište a já dodám informace.


Jinak na fotce jsou paličky v klasických zavařovačkách, kdy každá kytka má svou vlastní zavařovačku. Dvě zleva jsou BlueDreamy a dvě zprava jsou Jackové.
Ty krabičky byly použity už dvoje+něco na domácí košt, takže toho celkem dost zmizlo.

obr.1 / paličky v klasických zavařovačkách, kdy každá kytka má svou vlastní zavařovačku. Dvě zleva jsou BlueDreamy a dvě zprava jsou Jackové. Ty krabičky byly použity už dvoje+něco na domácí košt, takže toho celkem dost zmizlo. Foto z 14.9.
obr.2 / Můj balkón kde v hlavní roli hrají Jack Herer v začátku květu a AF Medical Kush od SpliffSeeds za ním ve finální fázi.
obr.3 / AF Medical Kush zavěšený na jeden den na lustru. Včera byl rozestříhán a hozen do 5L zavařovačky na kutálení se:).
obr.4 / Peklo na stromku, Carolina Reaper:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 18-09-2017 v 17:07 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-02-2018 - Happy Box LED Vol.III - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8062400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív