Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nekvetou !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Romoromo
Nový Člen

Karma uživatele Romoromo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 17

Uz tam neco raší ... ale i tak jsem uz trosku skepticky ze to nestihnou

RoMo

Old Post 21-08-2017 v 06:00 AM
Romoromo je offline   Profil uživatele Romoromo   Find more posts by Romoromo   Foto galerie člena Romoromo   Click here to Send Romoromo a Private Message   Add Romoromo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Romoromo
Ahoj ... 10.4 vykukly


Zdravím
Několikrát se tu řešilo že kytky sázený dřív pozdějc nakvítaj a já se k tomu názoru přikláním.10.4 na začátku dubna je nějakých 13,5h den(světlo).A ona ti přitom roste.Když se pak dny zase zkracují potřebuje holt trochu víc popostrčit než kytka sazená začátkem května která má od startu 15h den....
Ale nic se neboj kamoš tenhle model jel několik let po sobě a vždycky mu to dojelo....Dej si bacha na plísně a takový ty vnitřní halouzky prořež ať ti to luftuje.Ať se daří....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-08-2017 v 07:28 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna

Několikrát se tu řešilo že kytky sázený dřív pozdějc nakvítaj a já se k tomu názoru přikláním.
to já mám opačnou zkušenost. já sem sázel kytku ze semínka cca 13.5 a jiný semena asi až 1.července.. první kytka z května už kvete a kytky zasazený dýl furt nic..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 23-08-2017 v 16:19 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plantážník23
Stálý Člen

Karma uživatele plantážník23 - 100% PěstitelskáKarma uživatele plantážník23 - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

Čus ja jedu Big budy xxl druhým rokem a zatím taky nic ale neměl bych strach co si pamatuju tak loni to šlo do květu cca na přelomu srpna-zaří a v poho dojely

plantážník23

Old Post 24-08-2017 v 07:03 AM
plantážník23 je offline   Profil uživatele plantážník23   Find more posts by plantážník23   Foto galerie člena plantážník23   Click here to Send plantážník23 a Private Message   Add plantážník23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romoromo
Nový Člen

Karma uživatele Romoromo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 21

Tak to jsem rad ) kytky chodim postupne prostrihavat at luftujou ... da to zabrat ale co by clovek pro to neudelal ) uz se rozjely ve velkem stylu tak snad i ve velkem stylu dojedou 😂

RoMo

Old Post 27-08-2017 v 03:01 AM
Romoromo je offline   Profil uživatele Romoromo   Find more posts by Romoromo   Foto galerie člena Romoromo   Click here to Send Romoromo a Private Message   Add Romoromo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6494730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív