Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Odhalení a podobně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Odhalení a podobně Příspěvek č. 1

V pár vláknech se mimo hlavní téma objeví sem tam příspěvek od growerů kteří neměli to štěstí a byli odhalení,nahlášení a podobně. Bylo by fajn kdyby byla diskuze na tohle téma zvlášť... Nemyslím tím teorie a paranoidní příspěvky, jenom opravdovou zkoušenost. Pokusím se vycucat citace at je to pohromadě. A samozřejmě piště kdo k tomu má co napsat.

Z vlákna "Spekulace ohledně 10x600w"
citace:
Původní příspěvek od Jurij Gagarin
Ahoj. Ja mel taky navstevu.5 KYTEK V BOXU,8 VENKU 1OOG SUSINY JEDEN BOX ZABALENEJ A SEBRALY VSE VCETNE MASTICEK ATD.CEKAM TED NA EXPERTIZU,DLE TOHO MI SDELI OBVINENI


citace:
Původní příspěvek od Exceptional
Nepouštěl bych se do toho. Jel jsem poloviční počet a nedopadlo to. Přišli na mě tak, že rok sledovali dění okolo jednoho nejmenovaného growshopu a zapsali seznam SPZ aut, která tam jezdila vícekrát. Na konci roku se tím seznamem začali zabývat u všech aut si zjistili majitele, jestli má na sebe napsanou nějakou nemovitost, nebo energie. Na všechny podali dotaz na ČEZ, kterým jim ochotně sdělil spotřebu za poslední roky s tím, že vše rovnou přepočítal na počet lamp a rozhodně se s tím nesral. U mě to vycházelo na 3x tolik, než byla realita. ČEZ vůbec neřešil hlášený elektro kotel, bojler, klimu, sporák, apod. Měl jsem přihlášených asi 35kw ve spotřebičích a oni jediné, co udělali, bylo to, že vzali denní spotřebu a tu přepočítali na lampy a to dali PČR do ruky. Ještě tím způsobem, že lampa dle nich svítí 10 hodin, abych to vyšlo na co největší počet lamp. Pak udělala PČR termovizi celého domu, která prokázala velký únik tepla a to, že je komín teplý, takže nemohu topit elektrikou. No a s těmito 3 věcmi, fotografií, jak něco nesu v černém pytli z growshopu, vyjádřením od ČEZu, že spotřeba neodpovídá domu (velký 3-patrový dům, vše hlášené na elektriku a spotřeba/poplatky stále v řádech tisíců) a termovizí šli za soudcem, který jim dal povolení k domovní prohlídce. Tím celé mé dobrodružství skončilo. I spousty dalších lidí, ten seznam musel být výživný.


Z vlákna "Tak nás odhalili (2x600w)
citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Zdravím celou komunitu :-) Rád bych se s vámi podělil o velmi smolnou zkušenost s pěstováním. Od doby co jsem začal hulit i pěstuji. Neskutečně mě to pohltilo. Po večerech jsem vysedával u groweru a nabýval vědomosti. Již mám odjeté 3 outdoory a to velmi úspěšné (1.out byl nejhorší, ale i tak jsem měl na celý rok). Od konopí nevyžaduji až tak výnos jak kvalitu a s tím spojenou chuť při kouření, tudíž to chce vyrvat z odrůdy co to jde a to je v našich podmínkách (celkově out) u mnoho odrůd téměř nemožný. Proto mě velmi zajímal indoor. Bohužel jsem neměl možnost někde in zkusit až do doby, kdy si kamarád pronajal byt hned naproti mě (bydlíme v dvoupatrové bytovce-30let stará už od malička.dokonce tu má i mámu). Začali jsme se o tom s nim a ještě s jednim kámíkem bavit, že bychom do toho šli společně. Ok, všichni souhlasili a já mohl rozjet můj projekt a zrealizovat nabyté vědomosti. Kámoš je kamioňák, a tak jsem se o to staral defakto jen já sám, ale to mi vůbec nevadilo. Nakoupilo se špičkový vybavení - 2stany 120x120 v každym 400w růst a 600w květ, vent. s regulací otáček a teplotnim čidlem, přepínatelnej předřadník 250/400/600/sl, ec,ph metr, plagron light a growmix (ty už jsem jel i venku a měl jsem k tomu téměř všechny hnojiva (bloom,phytamin,green sensation), enzym i final s. od ah, rootbastic, zvlhčovač, atd. atd. ... automatickou závlahu, kterou jsem ve finále nepoužil a zalejval jsem stylem-sud,čerpadlo,hadice a kámoš, kterej mi zapínal a vypínal čerpadlo :-D Chtěl jsem jí použít na další kolo na kokos (ten už jsem měl taky koupenej a danej v pokoji). No prostě výbavička se všim všudy (chtěl jsem si totiž do budoucna jeden stan nechat). Cena se vyšplhala k 50-ti táckům jak prd, ale i tak jsem do toho šel. Každý koníček něco stojí. Koupili se semínka - superskunk od sensi a mohlo se začít. Klíčivost byla celkem slušná. Chtěl jsem mít 2 party po 9 v 11L květináčích. Nakonec byly 2 po 8, takže dobrý. Všechno šlo celkem hladce až na to, že jsem měl snad 6 phen (malý palice, malá výška, velká velikost a velký palice :-D). Nakonec se mi podařilo to celkem uhlídat. Až na pár chybek, bez kterých by se to neobešlo první indoor, to šlo podle mých představ. Jedna kytka byla nějaká rychlá a tak šla pod kosu 45.den květu. Ostříhala se a dala sušit mimo bytovku. Týden na to jsem se chystal na další 3, ale co se nestalo. Přišli jsme s dvouma kámošema k boxům, otevřeli je a připravovali se na stříhání. V tom najednou kámoš povídá: ,,Tady to nějak smrdí cítíte to?" Bylo to jak nějaká vonná tyčinka. Říkám: ,,To je v klidu. Lampy svítí. Z boxů to nejde." Z ničeho nic se podíváme z okna a tam dým z bytu pod náma. Jak je tam stará elektrika, tak v bytě pod náma chytlo umakartový jádro od zásuvky k bojleru. Po 30letech, zrovna když jsme jel svoje první kolo indoor v životě. Majitelé samozřejmě nestihli nic uhasit a všichni byli hned venku. Já jsem se zmohl jen na zamknutí pokoje a shození jističe od bytu. Hasiči to stihli uhasit, ale i tak se to rozšířilo nahoru ke kámošovi a muselo se to komplet vyvětrat. Museli vyrazit dveře, protože k bytu byl jen 1 zlomenej klíč (dlouhej příběh - prostě šlo otevírat tou druhou půlkou klíče, když se dal k tomu zalomenýmu v zámku) a já debil v tom stresu ho nechal vevnitř :-D. Každopádně jsme byli provalený. S kámošema jsme se doznali. Prvně tam šel kámoš co je jeho ten byt. Hned jak přišel, tak všichni prohlásili, že takovýho smolaře tu ještě neměli :-D. Dokonce i chválili, jakože mooc pěkný :-D. Jeden prý řekl: ,,Když jsme tam přijeli, všude byl smrad z požáru. Když jsme odjížděli, všude byla cítit tráva." :-D Po výslechu se čekalo na expertízu kolik toho bude a hlavně kolik to bude mít THC. Naštěstí některým phenům chyběl ještě minimálně 1-2týdny a jak to dávali dohromady, tak se to zprůměrovalo. Taky chtěl vědět u výslechu, jestli to byla jedna odruda, říkal jsem, že jo, ale pak jsem mu začal vysvětlovat, že tam byly různý phena. Nepobíral mě a tak to ani neřešil. Každopádně toho bylo 700g a mělo to cca 16%THC. O trochu víc % a řešili by nás přísněji. Jelikož jsme všichni netrestaní, pracujeme, máme kladné posudky v práci, tak nám podmínečně zastavili trestní stíhání na 2 roky s tím, že když podmínku dodržíme, tak to ani nebudeme mít v trestnim rejstříku. Každej jsme zaplatili pokutu 10000,- a šli jsme si po svejch.

A ještě jedna perlička. Ke stanům se chodilo hulit a já tam měl poslední zbytek z automatu Amnesia haze od RQS (doporučuji!). Zrovna tahle co tam zbyla nebyla tak propláchlá a byl to hroznej kašlák, takže se to skoro nehulilo. Poslali to taky na expertízu - z 10g změřili 18%THC. Twl a teď jim vysvětluj proč zrovna tenhle outdoor má víc thc jak indoor :-D. Valil do mě, že to muselo bejt z nějakýho předešlího indooru. No opět mě nepobíral, když jsem mu to začal vysvětlovat, tak to ve finále taky neřešil :-D. Kámošovi pak říkal, že se v tom prej hodně vyznám :-D....

Nechci nikoho odrazovat, jen jsem se chtěl podělit o zkušenost. Pěstujte dál, hulte, dělejte mastičky a tinktury a hlavně šiřte dobro o konopí, ať už vytlučem celý společnosti z hlavy léta vtloukané moudra od médií. Já už se jen těším, až začnu opět pěstit (rád bych si selektoval a zkoušel co nejlepší odrůdy) a budu mít trávu, co se nedá koupit. Co si budem povídat na černym trhu to jsou samí komerční sračky a hlavně vůbec nepropláchlý a většinou vůbec nee bio :-)
Jinak ta jedna co se sklidila, tak byla dobrá, ale zrovna u tý jsem si říkal, že bude nejhorší ze všech. U výslechu se řeklo, že už je zhulená.
Kdo to dočetl až sem, tak se mějte hezky a přeju vám, aby jste neměli smůlu, jako já :-) Když bude mít kdokoliv nějaký dotaz, pište ;-)
Pic a Peace.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 20-08-2017 v 17:22 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Old Post 20-08-2017 v 19:25 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Zatim kde ma prsty cez, tam je pruser.

Old Post 20-08-2017 v 20:38 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

TAK ČEZ TO ZATIM VEDE ŠMEJDI,A CO OUTDOOR PEST MA TU NEKDO NEJAKOU SKUSENOST JAK VAS VYHMATNUT KAMARADA TET NEKDO BONZL A TO SI PRIJELA KRIMINALKA HVULI PAR KYTKAM AUTOMATU

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 20-08-2017 v 21:12 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

thc a benga boys Příspěvek č. 5

Taky přidám svoje story.
Pár let jsem jel 400 w ,pak jsem nahodil 600 w lampu.Známej co ke mně chodil na brka a radil my jak s pěstem indoor, moc mluvil,dozvěděl se to místní cikán,začal mě vydírat ,že když mu nedám 60 tisíc,tak mě nabonzuje.Nic jsem mu nedal,za 14 dni zazvonila kriminálka s příkazem k domovní prohlídce.Ve skříni cca 30 kytek na růstu,na balkoně asi 10 kytek na růstu,za oknem dalšich 30 řízku,v šuplíku 170 G White Russian ,po expertíze že vraj 16 procent thc.
8 hodin na výslechu s plnou energitkou lapmy schovanou v trenclích kterou jsem při domovní prohlídce stihl schovat před 6 policajtama na kulky,benga dělaly bubu,k pěstu jsem se přiznal,dealing žádný nebyl,vše bylo pro vlastní potřebu.
To že mě zmrd vydíral a vyhrožovl je nezajímalo,byl to jejich donašeč.

Zavolal jsem J.X.Doležala,napsal o mně 2 stránku tenkrát v časopisu Reflex jaký je to paradox ,že cikána policajti krejou a mě jakož to invalidního duchodce po pracovním urazu stíhají jak těžkýho zločince tenkrád s paragrafem cca asi 3-6 let na tvrdo.

Státní zástupce to po ročním šetření,vyslíchání mých kamarádů vše stáhl a nebylo z toho vůbec nic,ani záznam,žádná pokuta ani podmínka.Nakonec byl akorád soud o navrácení všeho vybavení na pěst + benga k soudu přinesly pytel trývy co my zabavily.U soudu jsem je poslal do hajzlu,sebral jsem se a odešel.
To můj příběh z roku 2008.

Moje rada,kdyyž už něco,hrát to na to žě to máte pro zdravotní učely.

Kdyby byl zájem,tak mohu naskenovat dvoustránku o mém příběhu z Reflexu.

Pěstu zdar a bonzákum přeji brzkou a bolestivou smrt:-)

Borda

Old Post 20-08-2017 v 21:31 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stonerka420
Nový Člen

Karma uživatele Stonerka420 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 20-08-2017 v 22:02 PM
Stonerka420 je offline   Profil uživatele Stonerka420   Find more posts by Stonerka420   Foto galerie člena Stonerka420   Click here to Send Stonerka420 a Private Message   Add Stonerka420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Taky pridam teda jednu zkusenost ,sice ne mou ale i tak. Kamosuv znamej jel outdoor , myslim 18 kytek , nekdo mu stipnul par vrcholovek ,borec nevahal, soupnul tam kameru, kolem kytek namlatil do desek 150 hrebiky ,vse zahrabal do travy .
Pak na kamere videl nejakyho myslivce , cca za hodinu myslivce s policajtama , problem byl v tom ze od te doby ho tak nejak sledovali a ten idiot si jel pro kameru a sanozrejme pro.kytky, nez prijel domu s dodavkou, tak u baraku krimimalka s povolenim k prohlidce.
Doma mu nasli odlistovacku , 4 hps vybojky, box a brutalnich 23 kilo suchych ostrihanych venku .
Je to uz skoro rok a zatim nic . Jen mu napsali vahu susiny a ani mu.nerekli co mu hrozi. Jen vyzvidali porad kam to chtel dat ,od koho mel rostliny a s kym spolupracuje.
Nevim jak dlouho se tyhle problemy tahnou ,ale pokud nepujde brucet , tak si beru cislo na toho pravnika.

Old Post 20-08-2017 v 22:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 8

Zdravím
Tak ten out.Rok 2001 udal mě soused až po sklizni s tím že prodávám.Neprodávám!!!Přišli zabavili 700g naměřili 16%.Prodej mi nikdo nedokázal,ani nemohl....Dostal sem podmínku na 2 roky a nakonec sem ani právníka neplatil.
Sousedovi sem řekl svoje a odstěhoval se.....Ne kvůli tomu,ale zrovna to tak vyšlo.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-08-2017 v 04:19 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 21-08-2017 v 05:30 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 10

citace:
na slovensku by si dostal ty za toto od 10 do 15 rokov na tvrdo


.. zalezi od okolnosti a na pravnikovi. Mam kopec znamych ktorych pochytali, nesedi z nich ani jeden. Sam som figuroval v jednom pripade ako svedok (odchytili nas, kamos mal cca 300g sucheho v batohu), pri vysluchu na kriminalke vysetrovatel povedal ze mame stastie ze sa jedna "len" o ganju.

Old Post 21-08-2017 v 07:55 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 11

Proto, podpořte legalizaci a na podzim jít hodit hlas Pirátům!!
Pak nám můžou benga oblizat vajca.

Old Post 21-08-2017 v 10:25 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

Maxeaux - píšeš o skúsenostiach na Slovensku????
Inak, uvádzate tu chlapi naozaj otrasné skúsenosti....

Je naívne si myslieť, že Piráti, alebo iná strana sa po získaní hlasov bude naozaj trávou zaoberať a vyvinie naozaj snahu k doriešeniu veci. Vo všetkých krajinách bývalého východného bloku je toľko problémov, že toto riešiť si nikto nedovolí. Celospoločenský pohľad na trávu je v ľudoch natoľko spájaný s fetovaním a kriminálnou činnosťou, že toto ako fakt okamžite využije iná strana, ktorá vyhlási, že neche zdrogovanú mládež...
Okrem toho sa vačšina stále chudobnejšej a neinformovanej časti obyvateľstva okamžite začne búriť ak by nejaká vláda miesto sociálnych problémov začala riešiť otázku legalizácie a dekriminalizácie...

Strana SaS v SR vstupovala do parlamentu aj vďaka mladým voličom, ktorých oslovil ich príslub dekriminalizácie a legalizácie... v skutočnosti sa nič neudialo a politici tejto strany sú obviňovaní oponentmi, že sú drogovo závislí....
Pripomínam, že na Slovensku je aj CBD na listine zakázaných látok a nikto to nerieši.../je podaná žaloba na EU súd v Haagu/
V MAĎarsku je trestné aj samotné vlastnenie semien... :-), ale CBD prípravky sú legálne.
Žiaľ, celkový stav vačšine vyhovuje

Toto na okraj....

Old Post 21-08-2017 v 11:02 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od odo
Maxeaux - píšeš o skúsenostiach na Slovensku????

jojo

Old Post 21-08-2017 v 11:40 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 21-08-2017 v 13:01 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Odo,pokud se Pirátská strana dostane do Parlamentu a budou s někým v koalici ,která bude vládnout,tak jsem si jist,že do dvou let je u nás povoleno 5 kytek.

Old Post 21-08-2017 v 13:06 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od odo
Maxeaux - píšeš o skúsenostiach na Slovensku????
Inak, uvádzate tu chlapi naozaj otrasné skúsenosti....

Je naívne si myslieť, že Piráti, alebo iná strana sa po získaní hlasov bude naozaj trávou zaoberať a vyvinie naozaj snahu k doriešeniu veci. Vo všetkých krajinách bývalého východného bloku je toľko problémov, že toto riešiť si nikto nedovolí. Celospoločenský pohľad na trávu je v ľudoch natoľko spájaný s fetovaním a kriminálnou činnosťou, že toto ako fakt okamžite využije iná strana, ktorá vyhlási, že neche zdrogovanú mládež...
Okrem toho sa vačšina stále chudobnejšej a neinformovanej časti obyvateľstva okamžite začne búriť ak by nejaká vláda miesto sociálnych problémov začala riešiť otázku legalizácie a dekriminalizácie...

Strana SaS v SR vstupovala do parlamentu aj vďaka mladým voličom, ktorých oslovil ich príslub dekriminalizácie a legalizácie... v skutočnosti sa nič neudialo a politici tejto strany sú obviňovaní oponentmi, že sú drogovo závislí....
Pripomínam, že na Slovensku je aj CBD na listine zakázaných látok a nikto to nerieši.../je podaná žaloba na EU súd v Haagu/
V MAĎarsku je trestné aj samotné vlastnenie semien... :-), ale CBD prípravky sú legálne.
Žiaľ, celkový stav vačšine vyhovuje

Toto na okraj....

Odo,nie ze by som bol nejaky fanusik SAS alebo sa ich chcel zastavat,ale pravda je taka ze ak chceli zostavit vladu tak museli ist s KDH a tych podmienka bola vynechat legalizaciu/dekriminalizaciu z programu. V nadeji na svetlu buducnost som rovnako skepticky,ale myslim si ze ti ktorych ludia pocuvaju by to boli schopni bez problemov pretlacit a vysvetlit keby bola z ich strany ochota.

Old Post 21-08-2017 v 13:07 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6866080 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív