Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dětem vysvětlit že pěstujeme?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 33

Přestože ještě ratolesti nemáme (na to mám ještě čas), se dovoluji vmísit do diskuze. Rozhodně svým dětem nic zatajovat nebudu. Ani mně naši nikdy nic nezatajovali, i když jsou oba nekuřáci a na kouření mají svůj názor, tak jim moje bylinková mastička pomáhá. Ale to jsem trošku odbočil. Vraťme se tedy k těm dětským otázkám. Nemyslím, si, že by děti měly vyrůstat ve světě zatajování a lží. Nicméně bych chtěl poděkovat za výše zmíněný příspěvek od CELKA. Velice mě pobavil a teď vím, jak se mám zachovat vůči nim, alespoň dokud nevyrostou. V pozdějším věku je to asi už o komunikaci. Dávat příklady, ať už dobré, nebo i o lidech, kteří moc dobře nedopadli (a že jich v mém okolí je, jako máku mezi zubama, když jíte bramborové šišky). Každopádně budu mít levnou pracovní sílu. Na jarní rytí záhonků apod. (No..., levnou, ono krmit dva hladový krky určitě tak levný nebude).

Old Post 06-03-2015 v 16:00 PM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Itachi994
Stálý Člen

Karma uživatele Itachi994 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 34

bruno.kudrna jak říka tady Barush, rekni ji že je lepší si nakoupit seminka ktere tě vyjdou na par stovek a pak máš za těch pár stovek několik stovek gramů.

TZN Investice řekněme
1000 na semena
2000 hnojiva ochrany na kytičky atd...

Výnos 2 - 3 KG

Když by sis měl koupit huleni tak nechaš 100 - 250 za g tzn by tě 2kg vyšli i na 20 000 neli více.

Old Post 17-06-2015 v 15:10 PM
Itachi994 je offline   Profil uživatele Itachi994   Find more posts by Itachi994   Foto galerie člena Itachi994   Click here to Send Itachi994 a Private Message   Add Itachi994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od EvzenTulipan
Přestože ještě ratolesti nemáme (na to mám ještě čas), se dovoluji vmísit do diskuze. Rozhodně svým dětem nic zatajovat nebudu.


No hlavně aby se dětičky ve škole moc nechlubily: "táta má takový vysoký kopřivy, ty pak suší a kouří" :-) Případně aby o výtvarce nenamalovaly krásné pěticípé listy.

Old Post 17-06-2015 v 16:37 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Makovecz
Nový Člen

Karma uživatele Makovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 36

Ono je to stejny jako s alkoholem-tedy pred detma pit ci hulit naprosto minimalne, nebo spis vubec. Vzhledem k tomu, ze pestuju hodne druhu bylinek, tak jsou to proste jen dalsi bylinky anebo koreni, tech par kyti se docela ztrati.....

Naposledy upravil Makovecz 04-04-2016 v 08:28 AM

Old Post 04-04-2016 v 07:55 AM
Makovecz je offline   Profil uživatele Makovecz   Find more posts by Makovecz   Foto galerie člena Makovecz   Click here to Send Makovecz a Private Message   Add Makovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Itachi994
bruno.kudrna jak říka tady Barush, rekni ji že je lepší si nakoupit seminka ktere tě vyjdou na par stovek a pak máš za těch pár stovek několik stovek gramů.

TZN Investice řekněme
1000 na semena
2000 hnojiva ochrany na kytičky atd...

Výnos 2 - 3 KG

Když by sis měl koupit huleni tak nechaš 100 - 250 za g tzn by tě 2kg vyšli i na 20 000 neli více.

vem si na to kalkulacku, kazdopadne fakt libovej argument to se musi nechat muhehe ,muzu vedet kolik ti je?

Old Post 04-04-2016 v 10:15 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Makovecz
Ono je to stejny jako s alkoholem-tedy pred detma pit ci hulit naprosto minimalne, nebo spis vubec. Vzhledem k tomu, ze pestuju hodne druhu bylinek, tak jsou to proste jen dalsi bylinky anebo koreni, tech par kyti se docela ztrati.....


No akorát je to trošku větší bylinka

Mě to naštěstí čeká, až za pár let. Teď v květnu očekáváme malou. To bude držka v louži.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 04-04-2016 v 10:34 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 39

to já jednou když u nás byl brácha s rodinkou šel od bazénu na zahradu a pětiletá áďa na mě že kam jdu, sem řekl že zalejvat tak šla semnou. po tom co sme to všechno zalili tak sem si šel zalejt i kytky. sme ty kytky v pařáku pořádně prolili vodou, zapálil sem si a koukal sem jak se mi formujou paličky. přitom se áďa ptá co to je za kytičky, tak řikám že to jsou takový léčivý kytičky. ona hned, tak já trochu natrhám pro maminku jo?? sem na ni jen koukal a smál sem se)))) ta dětská nevinnost

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 09-01-2017 v 18:46 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 40

Mam dva maly demony zenskeho rodu 4 a 6 let a uz je to moc nezajima jako drive, po tom co jsem jim vstipil do hlavy ze jsou to rajcata, tak je nezerou, ale zaroven o tom nikde nevypravej a vubec se nezajimaj....no proste musite pestovat uz od jejich narozeni a vono to jde nejak samo....jinak samozrejme ze pani ucitelka vi ze tata mamu obcas v loznici muci ...hehe

Old Post 09-01-2017 v 22:43 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 41

po dlouhý době na groweru, a kápnu na takový téma...Taky sem dřív řešila - jak říct rodičům, že hulim, a tedka mi tu běhá malá cácorka. Zajímaj jí naštěstí jen kytky, který nějak barevně kvetou. takže to, co se děje na balkoně ji moc nezajímá. Všechno jí to splývá, chilli, chilli, chilli, ganja, fíkus, palma, kdesi cosi. Prostě je to zelený jako ten zbytek. tu vyjímečnost na první pohled žádný dítě nepozná, tak netušim, proč by se děti měly ptát zrovna na TUHLE KYTIČKU. čim víc se kolem toho nadělá a skovává se to, tim víc to ty děti přitahuje. Aspoň to si myslim.
víc než to, jak to vysvětlim malý mě dráždí to, že ta kytka už solidně vyčuhuje z balkonu

my first time

Old Post 18-08-2017 v 23:04 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 42

Ono když to roste na zahradě nebo ve fóliáku tak to děti moc nezajímá. Ovšem ve chvíly, kdy vás s tím zeleniskem objeví v dřevěné krabici, kde na to pere soda, začne je to sakra zajímat.
Původně jsem si myslel, že to před nima zatajím, ale to jsem se móc přepočítal. Kluci mají 9 a 6 let, prostě jsem řekl, že jsou to bylinky a staršímu se snažil vysvětlit, že to nemá nikde vykládat. Můžu jen doufat, že je to pro ně dost nezajímavý téma, prozatím .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-08-2017 v 10:22 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 43

Zajímavé pohledy na problematiku. Donutilo mě to zamyslet se nad tímhle tematem.

Old Post 04-07-2018 v 19:35 PM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 44

pro mou 4 letou dceru jsou to (lecive) bylinky. vi, ze z nich delam vytazek, ktery uzivam a bere to jako neco uplne normalniho. vi, ze o tom nema mluvit, ale kdyz se ji ve skolce ptali, co delam, tak rekla, ze jsem zahradnik

Old Post 07-11-2018 v 10:43 AM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 45

kamaradovo syn to vyzvanil hned jak to zjistil a za chvily mu do baraku najelo 8 policejnch aut s psovodama. po zaplaceni pokut a pravnika byl o 100k lehci, takze synek asi letos k jezisku nic nedostane. : D

Old Post 07-11-2018 v 10:50 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

To co tady pisete tak je jeste docela brnkacka.

Znam cloveka co ma dva kluky 9 a 14 let, grazlove jaky si nedovedete predstavit ani ve snu , pred rokem kluci vyrazili sousedovi opet okno a otec je samozrejme za to serezal protoze se to stalo uz ponekolikaty a se sousedem nemel dobry vztahy , dokonce probihal mezi nima nejaky soudni spor.
Sice ho jeho deti primo hned neudali ale stalo se mozna jeste neco horsiho a ted je klukama uz rok vydiranej a musi jim davat normalne penize , kdyz si o ne kdykoliv reknou a boji se je uz trestat kdyz neco vazneho vyvedou.
Ten starsi uz normalne drze kouri pred tatou.Zadnej respekt.
Je z toho fakt zoufalej a nevi jak z toho ven ale pestovat bohuzel prestat nemuze.

Hodne blba situace ze to nechal tak daleko dojit a necha se manipulovat dvema spratky.
I kdyz ho docela lituju tak myslim ze si za to muze sam , spatna vychova...

EDIT:
Musi to nejak jeste vydrzet nez u nas to konopi konecne zlegalizuji , nebo musi pockat nez kluci dospeji a to muze trvat jeste dele

Naposledy upravil Madical-Strains 07-11-2018 v 11:56 AM

Old Post 07-11-2018 v 11:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 47

Výchovou to nemusí vždycky souviset. Moje mamka má kamarádku a ta vychovávala své syny stejně jako mě s bráchou. My dva jsme byli v pubertě celkem vklidu ale ti dva od té známe byly prý neskuteční. Podle mého v tom hraje velmi to, do jaké společnosti se děcka dostanou. Osobně být v jeho kůži, tak bych všechnu trávu tranportoval k někomu důvěryhodnému a pak grázlům do jejich 18let maximálně znepříjemnil život, pak vydědil a vyhodil z domu.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-11-2018 v 13:27 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48

To sem mu taky radil aby zasadil u kamose.
To neni tak jednoduchy , pestovat u nekoho , je to mala vesnice a vetsina tam uz pestuje tak toho nechce mit zase moc a kdo nepestuje tak se bud boji nebo udava.

A u toho kamose co jsem tam jel Out letos ja tak u nej to nejde jelikoz je to ten soused co se s nim soudi

Old Post 07-11-2018 v 13:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6801730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív