Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600 W, kokos, biobizz, první grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 97

Souhlasim, sice nechavam kokos mirne vyschnout ,ale ne uplne ,stale je vlhkej a zalivam 1x za 2 dny cca od 3 tydne , do te doby zaluvam podle toho jak kytka chce. Jsem trochu nazoru ze je u organiky jedno jestli zaleju kazdej den ,nebo jednou a vic , ale rozhodne tim nicemu neuskodis, me to jen prijde jako ztrata casu zalivat 11l kazdej den .
Ja presel z6 na 11l prave kvuli cetnosti zalivani a stabilite podminek v substratu.
At se dari.

Old Post 14-08-2017 v 09:06 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 98

Svítím v noci, teploty jsem udávala pro den a noc v boxu. Odvlhčovačka ale topí jak blázen, když je v noci 90% vlhkost. I když teď už je konečně chladněji, tak se zase pomalu vracím na těch 26.
Jak velkou zálivku děláš pro těch 11 l, když zaléváš obden? Já celý růst zalévala tak jednou za 3 dny. Ale teď se rapidně zvýšila spotřeba vody a jsem u denního zalévání cca. 0,7 l do každé. S tím že do druhého dne je květináč zase lehký.

Old Post 14-08-2017 v 13:18 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 99

Ja zalivam porad 1l vody, lisi se mi akorat cetnost zalivani podle faze . Ale jak rikam , cca do 3 tydne mi to vychazi na 1x za 3 dny a pozdeji ob den.
Zkousel sem i 1.5l ale zdaly se mi uz moc prelity a kazda zacla vysychat jinak. Ted si udrzuju stale vlhkej substrat a na jedne odrude vychazi zalivka ob den. Kdyz se mi nejaka nezda , dostane treba 0.7litru.

Old Post 14-08-2017 v 14:59 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 100

jo,to sedi,kdyz vim,ze nebudu doma,zaliju 1litr a kviti mi vydrzi 2 dny,kdyz vim,ze budu doma,davam pred roznutim 0,5 l kazdy den ,kdyz vidim,ze mam v podmisce vody vice,kterou si kokos nenatahne po proteceni zpatky,nezalivam,vodu z misky vyliju pryc.....kdyz mam casu vice,zalivam trosku pred zhasnutim,vice pred roznutim.....zalezi jak rychle pijou/prosychaji...... podle barvy ci pribyvajicich defektu na listech jen voda a enzymy,jinak hnojim,bez kvetovych boosteru,kdyz maji kytky dostatecnou peci,nejsou podle me zapotrebi,hnojiv jsem vyzkousel kupu,substratu taky......
Muzu se te zeptat kde ty kytky mas,ve ktere mistnosti,ze mas takovou vlhkost??? nemas spise senzor nekde u kvetinacu,kde je velke vlhko??? mas zapnuty odtah+ofuk porad???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-08-2017 v 15:54 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 101

Odtah je zapnutý pořád, v růstu jel na 300 m2/h, teď na 600. Cirkulační větráky tam mám dva menší, kytky si myslím se profukují dobře. Přítah pasivní, neustálý přísun čerstvého vzduchu z venku. Odtah ven.
Já nevím jak u vás, ale tady je poslední týdny pořád vlhko. Prší a je teplo. V noci je venku kolikrát i 90% vlhkost, přes den 50-60. Bez odvlhčovaní jsem v boxu měla přes 70 %. Teď jsem na stabilních 50. Box je v dílně na jižní stranu, v takovém menším kamrlíku.

Old Post 14-08-2017 v 19:50 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 102

A vlhkost měřím kousek pod vrcholky, pak v místnosti u podlahy blízko otvoru na přítah mám čidlo, plus teď odvlhčovačka ukazuje kolik má kolem sebe. Už mám ozkoušené, že kdybych snížila odtah na 300, tak udělám v boxu i 40% vlhkost, ale je tam pak moc teplo.

Old Post 14-08-2017 v 19:56 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 103

aha,jako ja mam problemy s horkem,to jo,pod strechou v cihlovem dome to byva humus,v zime si 600w muzu dovolit,ale s vlhkosti jsem nemel problem nikdy,odtah budu mit podobny co ty,mam regulovatelny ruck iso myslim 300/600/870 nebo tak nejak,ale na vic jak 300 ho nepoustim,vedle je podivin soused,nerad bych mel problemy a spim u toho uz nejaky ten patek a nejde slyset hukot a motor odtahu jen sumeni proudiciho vzduchu,ofuky mam 3 na urovni vrcholku,cim dele v kvetu jsem,vlhkost klesa s tim,jak kytka zahazuje spodni listy......

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-08-2017 v 20:34 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 104

Mám taky ruck iso, jsem s ním spokojená, hlučnost je nízká i na těch 600. Na trojku už je to trošku hlučnější, ale v mých podmínkách se to dá. S odhlučněným potrubím to musí být úplně parádní, já ho nemám, ale přijde mi, že hluk dělá hlavně proudění vzduchu v potrubí. Samotný motor je tichý.

Old Post 14-08-2017 v 21:03 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 105





21 dní 12/12
Tak zase přidávám nové fotky.

Flíčky se objevily ještě na nejhezčím Criticalu, na pár horních velkých listech, ale nejsou tak rezavé. Vůbec to nemůžu identifikovat, ať hledám, jak hledám.

Old Post 15-08-2017 v 20:39 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 106

myslim,ze to neni nic co by te melo nejak extremne znepokojovat,pohroma vypada jinak,to mi ver,napada me jeste,mas box v dilne....mrkni na lepovou desku co mas v kvetinaci uprostred jestli na ni nic neni,popr do kokosu jestli v nem nic neleze???? Ale sem tam se neco na listech ukaze,ja jsem day 29 a flicku mam vice :-D :-D :-D ale jsem spokojeny,nedivocim :-D ;-) :-)

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-08-2017 v 20:56 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 107

Koukám, prohledávám a nikde nic nevidím. Nebudu teda divočit :-D :-) to víš, takovej začátečnickej strach...

Old Post 15-08-2017 v 21:14 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 108




24 dní 12/12

Old Post 18-08-2017 v 20:46 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 109

Paráda dost lidi by se tu od tebe mohli učit k+ a nějakou tou dubkou na listu se nenechat rozhodit máš to dobrý a děláš to správně ph muže být klidně i 6.8 to není problém a pripojuni se k nazoru ze proplach je blbost a stres pro kytku..

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 21-08-2017 v 23:29 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 110

Nebýt groweru a hlavně Bitira, tak bůh ví jak to dopadlo...:-) Tímto mu ještě jednou děkuju za cenné rady.
A tobě díky za pochvalu, to vždycky potěší :-)
Bitir měl pravdu a byl to začínající nedostatek vápníku. Projevilo se to ještě trochu víc, nechala jsem holky po tom přehnojení na vodě asi dýl, než bylo třeba. Teď už jsou pořádně zahnojený, tak snad se to zastaví. Jinak vypadaj v pohodě, jsem spokojená a zvědavá na finále. Doufám, že to na poprvé nebude nejhorší.
Jinak příští kolo bych chtěla zkusit provést nějaký experiment, třeba pár kytek nechat jen na grow, bloom, topmax a zbytek komplet sadu od biobizz jako nyní. Zajímá mě, jestli se investice do doplňků vyplatí. Co si o tom myslíte?

Old Post 22-08-2017 v 07:30 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 111

Jo, Bitir ví

Já osobně si teda taky tipl že je to přehnojení, ale ruku do ohně bych za to nedal.

A jestli můžu poradit, tak je propláchni asi 3 tejdny před sklizní, zdá se mi že hrozně lidí dělá tu chybu, že je hnojej do posledního tejde a pak nemaj žádnou šanci, aby z toho měli chuťovku, když to má zásoby hnojiva na měsíc.

Jinak máš ale moc hezký kytičky snad se mi taky povede docílit něčeho podobnýho.

Old Post 22-08-2017 v 11:38 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 112

U organický bych neproplachoval, ale začal pouze zalivat čistou vodou. V nějakém threadu to zmiňuje metracek, přece jen je to něco jinyho než minerální hnojiva, v organice se nic neusazuje a pruplach by mohl pouze uškodit. Snad nepisu blaboly, případně me někdo opraví . Držím palce, sam hodlam přejít na organiku a proto vše okolo sleduji .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-08-2017 v 14:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7947000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív