Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dvoumetrový automat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Dvoumetrový automat? Příspěvek č. 1

Ahoj, stala se mi velice zvlášťni věc... Rozjížděl sem svůj první indoor (první pěst vůbec..) takže bez zkušeností... Sehnal jsem si řízky a od kamaráda jsem dostal semínko, říkal že to má z cannafestu a že neví co to je... Tak jsem to ze srandy zasadil k řízkům do boxu a dál do PRUHLEDNEHO 1ll květináče. Jak šel cas, kytka rostla, opravdu hodně pomalé. Patra snad 10cm od sebe, vůbec se nekosatila ale vypadala zdravě... Nechal jsem to tak asi necelé dva měsíce, výška byla zhruba 30cm...Pak mi kamarád řekl že jsem vůl že to v průhledném květináči nemůže v životě růst a tak sem to přesadil a stala se velice zvlášť ní věc...
Kytka okamžitě vystřelila, a to tak rapidně, že během dvou týdnů se mi nevešla do boxu který má.dva metry na výšku. Musel sem se jí zbavit, tak jsem ji dal známému který ji zasadil na zahradě do zemne. Kytka pořád pokračovala v extrémně rychlém růstu, a během dalších asi tří týdnů dorostla do výšky 2,30METRU. To by se ještě možná dalo pochopit, jenže kytka se prepla v téhle výšce okamžitě na květ. Vůbec sem neměl tušení že je to automat.. Tohle se stalo ke konci června.
Bohužel fotku nemám, známí mi to nedovolil fotit a pustil mě.k ní jen jednou když byla v květu.

Stalo se tohle někomu někdy? Každý, komu jsem řekl že.kinvyrostl tak velký automat se mi vysmál. Teď mám zasazené další automaty, a chci to zkusit znovu. Ocividne průhlední květináč zabrání automatu přepnout na květ a kytka si nejspíš udělá velice silné kořeny.

Old Post 04-08-2017 v 10:05 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 2

Zajímavá teorie, ale není pravdivá, protože nic nemůže kytce zabránit v přepnutí. Spíš to vypadá na semi-auto strain. Jinak délku dne řídí u běžných kytek citlivých na světlo fytochrom v listech, jen tak na okraj...

Old Post 04-08-2017 v 10:21 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 3

Netuším co je semi_auto_strain. Ani tomu vůbec nerozumím... Jen říkám co se mi stalo, a že je to velice zvláštní. Rád si to nechám vysvětlit

Old Post 04-08-2017 v 10:23 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 4

https://web.natur.cuni.cz/biochem/k...ny/is/kap12.pdf

Tady píšou, že s tím lze manipulovat krátkodobým ozářením červeným světlem,
tím spíš uspíšit kvetení (rozbřesk a stmívání v přírodě). Dál je zajímavé, že stimul
lze předat i roubem, ale vzniká vždy v mladých listech. Otázka je, jak reaguje semi-automat,
každopádně tu píšou, že na tyto změny reagují i neutrální rostliny. Určitě bych nesel automat
ani semi-automat teď v srpnu a k tvému pokusu, zkus to a dej nám vědět jak se ti to osvědčilo.

Old Post 04-08-2017 v 10:37 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Minimálně je prostě zvláštní, že kytka tak rychle vyrazila nahoru... Nikdy jsem.nezazil, aby během pouhého měsíce bylo z 30cm dva metry... Přitom pred přesazením byla v boxu dva měsíce a ani náznak toho, že by se chtěla přepnout. Každopádně vypadala zvláštně, neměla skoro větvičky... Co patro to dva tři listy přímo ze stonku.

Old Post 04-08-2017 v 10:44 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 6

Tak menší update: 4.8 jsem přesadil 20cm automat do průhledného květináče. Kytka od té doby nevyrostla ani o píď. Ale nic se jí nestalo, listy jsou ok. Přes květináč ale už jde vidět spousta kořínků, které tam v době přesazení nebyly. Jeho tři kolegové (stejný vzor) mají cca 50cm a už pár dní kvetou. Nechám automat ještě týden kořenit, a pak ho přesadím do 15l květináče a dám pod ctyrkilo do boxu. Jsem zvědavý jestli se bude opakovat podobná situace jako minule (raketový růst do obří výšky). Zatím to vypadá, že pokud kytce svítíme na kořeny, přestane růst a "dospívat" takže se nepřepne na květ a jen vytváří a posiluje kořenový systém.

Old Post 13-08-2017 v 18:14 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 7

Budu sledovat na to sem zvědavej.. Ale je divný že ti ty druhý už kvetou ne?

Old Post 13-08-2017 v 18:25 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 8

Mr.X jukni na ten odkaz, muze to byt juvenilitou. Je videt, ze jsem to odhadl asi spatne na zacatku, uvidime.

Old Post 13-08-2017 v 20:29 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

Už jsem koukal, ale na čtení moc nejsem

Old Post 14-08-2017 v 11:40 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 10

Tak přináším další update... Automat pořád drží stejnou výšku, objevilo se tam asi šest pestíků na vršku ale to je tak vše. Jeho bráchové uz mají tak centimetrové květy. Dnes budu zapínat ctyrkilo, tak to přesadím a budu fotit každý den.

Old Post 19-08-2017 v 07:05 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0783540 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív