Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Stínidlo Sputnik 125
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
palmera
Nový Člen

Karma uživatele palmera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5 

Stínidlo Sputnik 125 Příspěvek č. 1

Ahoj potřeboval bych poradit jestli je vhodné stínidlo Sputnik 125 vhodné do boxu 120*120*200cm. Světlo GIB 660w. Děkuji za informace :-)

Old Post 10-08-2017 v 13:07 PM
palmera je offline   Profil uživatele palmera   Find more posts by palmera   Foto galerie člena palmera   Click here to Send palmera a Private Message   Add palmera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Čau, mel jsem ho na prostoru o krapet menším a úplně idealka to není. Hodně presvecuje střed a kraje nic moc. Wing je stopro lepší, myslím si ze u sputniku bude limit tak 1x1m. Pokud nemáš jinou možnost kvůli teplotám, špatná volba to není.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-08-2017 v 13:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Pokud chces chlazeny , kup si dominatora double ended.

Old Post 10-08-2017 v 14:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palmera
Nový Člen

Karma uživatele palmera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

Do tet jsem měl obyčejnou CT s těma kridylkama. Teplota do 25 stupňů ale rovnoměrný rozptyl na H... Ty.máš wing s ČT?

Old Post 10-08-2017 v 14:41 PM
palmera je offline   Profil uživatele palmera   Find more posts by palmera   Foto galerie člena palmera   Click here to Send palmera a Private Message   Add palmera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palmera
Nový Člen

Karma uživatele palmera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 5

Moc mi nejde do hlavy jak wing funguje tet tepelný štít?

Old Post 10-08-2017 v 14:47 PM
palmera je offline   Profil uživatele palmera   Find more posts by palmera   Foto galerie člena palmera   Click here to Send palmera a Private Message   Add palmera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Ne mám jen winga, co se tepelnyho štítu týče, tak co jsem se tady docetl, tak je na hovno a jen stíní. Mám odtah PK 420m3/h a celkem to stačí, svitim pres noc, teplota nasavanyho vzduchu do 26°C a teplota v boxu do 30stupnu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-08-2017 v 15:05 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Ahoj,
pokud se rozhodneš pro Sputnika, taky bych šel do toho většího 150. Pokud Winga, tak L.
Jak už bylo psáno výše:
Potřebuješ výbojku více chladit? Jdi do Sputnika.
Bude teplota OK bez chlazení? Wing.

Ať už se rozhodneš tak, nebo tak, vše je lepší jak ty křidýlka u cooltuby - ty jsou uplně na hov.. .
Když jsem kupoval cooltuby, ihned jsem ty křidýlka vyhodil a cooltuby namontoval alespoň do hobby stínítek .

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 10-08-2017 v 15:18 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

Dobré ráno, mám ho na prostoru 75x75cm a už i tady musím říct, jak psal kolega L1st3r, že je opravdu rozptyl do stran na hovno. Mam tam ted metlu 250w a abych to osvitil musi byt cca 40cm od vrchu, coz pri tomhle vykonu postrada pulku funkčnosti chlazeneho stinidla. Pravda je ze teplota se dá zvládat í v tehlech vedrech. Pro tvůj prostor tedy rozhodně ten větší a mohlo bý to být fajn...

Old Post 11-08-2017 v 04:53 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palmera
Nový Člen

Karma uživatele palmera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 9

Říkáš že na rozměr 75*75 je malý rozptyl. Obávám se toho když koupím tu 150ku tak bude taky malý na rozměr 125*125. Abych ho osvítil tak ho budu muset tak dát výš. Ta 150každý je jen o 10 cm větší než 125ka. Tím pádem opět nemá správné využití. Co si o tom myslíš?

Old Post 11-08-2017 v 07:24 AM
palmera je offline   Profil uživatele palmera   Find more posts by palmera   Foto galerie člena palmera   Click here to Send palmera a Private Message   Add palmera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

Pokud jsi z jižní Moravy, mohl bych ti ho zapůjčit na vyzkoušení. Mám teda tu 125

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-08-2017 v 10:14 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Myslím si že tu 600w stejne musíš držet o něco výš kvůli přesvícení, to já bych tu 250w mohl držet v podstatě 10 cm od skla. Myslím si že ten větší by si mohl držet tak 40cm a mohl by to osvitit. Když jsem je viděl vedle sebe zdálo se mi že jsou stejne vysoké, nebo je v tom malý rozdíl. Přesto je 150 větší, dle toho soudím že by mělo být jakoby víc "otevrene" tudiz by melo lepe sirit světlo do stran. Samozřejmě je to jen můj subjektivní pocit a přesné parametry neznám. Každopádně je to o mnoho lepší než klasická CT a ma podle mého í lepší průchodnost vzduchu. Je tam sice nějaký plech s pruduchy ale ten se dá krásně vylomit podle záměru výrobce. A na udržování teploty je to kromě opravdu silného odtah i asi ta nejlepší možnost. Měl jsem možnost si prohlédnout téměř všechny chlazené stinidla na nasem trhu, díky ochotě prodejců v jednom z největších GS u nás.Popravde se mi toto zdálo jako nejlepší poměr cena výkon.. .

Naposledy upravil fellina 12-08-2017 v 05:21 AM

Old Post 11-08-2017 v 10:21 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palmera
Nový Člen

Karma uživatele palmera - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 12

Děkuji všem za informace. Rozhodl jsem se pro Winga a silnější odtah :-)

Old Post 14-08-2017 v 04:15 AM
palmera je offline   Profil uživatele palmera   Find more posts by palmera   Foto galerie člena palmera   Click here to Send palmera a Private Message   Add palmera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 13

Dobrá volba, hodně štěstí....

Old Post 15-08-2017 v 02:46 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 14

https://www.higarden.cz/hammer/stin...o-a-sesteveno/#

Ahoj plánuju tohle stínidlo , typuju že tam pude zapojit i CFL 85W když to má objímku taky E40 i když píšou pro všechny druhy výbojek od 250W až 1000W

Naposledy upravil Michaelos 12-10-2017 v 12:04 PM

Old Post 11-10-2017 v 19:42 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8389320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív