Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sM0gova Manéž pod 250w, učinkují: 3xCheese 2xKalasnikov 1xDiamond girl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 49





Zdarec groweri a growerky

Tak vypadá to že krizi máji děvčata za sebou. tak ve finale mi to nedalo a ve středu nedostali klid ale vystříhal jsem je ze srogu :/ což me strašně mrzí ale musel jsem jednat. každé děvčátko strávilo asi 25 minut tvrdým průplachem ve vaně až na 6,4-6,5 Hp.
Čtvrtek dostaly zálivku přímo do květináče, dostali i tnt protože jsem stejně vyplavil všechno co jsem mohl. pro jistotu jsem odpojil troph blumat abych mohl kontrolovat ph výtoku. pří zalití ph 6,5 byl výtok stejný. Jsem potěšen a děvčata se během dne změnily docela slušně, ostříhal jsem všechny špatné listy. Teď jsou bez sítě a zatím drží a nelámou se ale budu muset navštívit asi obi a koupit nějaké bambusové tyčky aby to podržely.
Pátek mají klid až dosoboty aby krapet proschly.

39.den květ (foto i zálivka)

Ph 6,5

TNT 5ml/1L
boster 2ml/1L
Bloom 5ml/1L
Phosphorus Plus 2ml/1L
Hesi enzyme 2ml/1L
AN enzyme 2ml/1L
SuperVit 1kapka/4L

teplota den 26-27 C
teplota večer 22-24 C
vlhkost 38%

Naposledy upravil sM0g 14-07-2017 v 23:18 PM

Old Post 14-07-2017 v 23:02 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 50





Zdarec groweři a growerky

Tak jsem tu s aktuálními fotkami. Holky vypadají k světu zítra je čeká zálivka, chtěl jsem už dnes ale květináče jsou ještě dostatečně vlhké takže až zítra. Myslím že měli v poslední době vody víc něž dost .

Chtěl jsem se zeptat. Protozě je to poprvé co se mi stalo něco takového a musel jsem to prolévat takovým množstvím vody + celkové staní v bobtnání.

1. Jak dlouho flushovat ? protože jsou sami docela vyjedené (masochismem) a substrat po snad 50L vody musí být taky prázdny. nikdy jsem neproleval tak moc v posledních cca 25 dnech ke konci květu. A taky jsem nikdy neměl takhle proplachlé květináče 20 dní před koncem, kdy nastupuje obvykli flush s enzymi.
-Takže mam hnojit jak dlouho?
-Nebo mám dát zitra poslední hnojivo a pak už jen voda + enzym a poslední týden jen voda ?

2.Otázka číslo dvě. Když děvčata stávkovali v bobtnaní zhruba 5-7 dnů. Bude konec květu taky posunutý o tu dobu ? či jen přijdu o dobrotu která by nabobtnala za tu dobu ?? jen pro odhad. zatím je cukr průhledný (taky teprve 6 tyden, mají byt hotové kolem 8 - 9 týdne)

Děkuji moc za radu kdyby někdo věděl. Nikde jsem nevyčetl co dělat v takovémhle případě

Old Post 16-07-2017 v 21:04 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 51





Zdarec groweří a growerky

Tak jsem tu s novým updatem. Jelikož se mi tady odpovědi nedostalo, musel jsem se poptat jinde. Postup zněl 45. den poslední hnojení, poté týden enzym + supervit týden voda. Dozraní si myslíme oba co jsme o tom polemizovali že by mohlo být možná zpožděné no pojedu na barvu 30-40% Jantarové a sekám. A uvidíme jak to ještě dopadne.
Děvčata se docela dobře s pamatovali, zazelenali se a začali pěkně kynout . Sice to nebude takové jako by to mělo být, zbrzdění jde znát ale co už. člověk u toho nemůže být pořád... Jen doufám že zkrácený flush neovlivní nějak chuť, pokud to dozraje v 56-60 dnu, budu to držet co to půjde...
Ještě mě napadla varianta je zase strčit do vany, prolít to 10L pak jen jednou voda+enzym poté jen voda ... zítra mám zalévat. co myslíte ?
Jsou volně takže to není až takový problém. Obvykle už leju vodu od 39-40. dne

Kdyby měl někdo tip s tím prolitím jestli to je dobrej nápad, budu rád..

Old Post 21-07-2017 v 23:10 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 52





Zdravím growery a growerky

Tak jsem tu po týdnu, s novým updatem. Děvčata jsou konečně v parádním stavu. výsledek bude o něco lehčí z důvodu škobrtnutí. doufám že se to nepozná alespoň na chuti a kvalitě výsledného matroše. jinak všechny mají nabobtnané kalichy, kromě CH mají už 50% rezavé chlupyska, pryskyřice se začíná barvit do mléčná. bohužel někde sem zajebal lupu, tak je to orientační snad se najde co nejdříve a jak už se párkrát stalo tak se našla až samo sebou kdy nebyla třeba...

DG- vypadají že už jen pár dní
CH- tyhle mají od sklizně nejdál
AK- o pár dní déle než DG

Old Post 28-07-2017 v 20:33 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 53





ještě nějaké dodatečné foto co dal telefon na nejbližší rozpoznatelnou fotku

Tak ať se daří a zelená se

Old Post 28-07-2017 v 20:35 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 54

Čau. Moc ti to tu nezraje, to může být i přes 70 dní podle listů, blizen a palic celkově. Uplně bych byt tebou vyřadil N a přešel k vystresování snížením výbojky a třeba i 2 dny tmy před samotnou kosou. Můžeš to i protrhat, protože v listech se drží nějaký dusík a to už nechceš, ale zas to nepřeháněj. Fotky máš pěkné

Old Post 01-08-2017 v 21:07 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 55

Ahoj. No prave vubec se to netvari ze by to uz melo byt. Listy jsem trhal predevcirem jen ty velke a mene zelene. To zbrzdeni bude asi tim stresem z ph kvetinacu docela jsem stim bojoval. Uz nehnojim zhruba dva tydny, leju jen vodu bez upravy a narovnavam ph. Ale asi pujdou do koupelny na proliti ph vytoku je stale 5,9-6. Mam vybojku 20cm od vrchu a uz v tech vedrech zazivaji 31-32. Dneska prihodim foto ale myslim ze do patku to budu muset nechat jeste rosvicene. Myslim a uvidime jak se budou tvarit. Trichodermi uz se barvi do mlecna a zhruba 50% blizen je rezavych.

Old Post 02-08-2017 v 04:13 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 56






Zdarec groweri a growerky

Tak jsem tu s novým upem. Holkám se pořád nechce dozrát v 60. dnu. pryskyřice se už začíná barvit do jantarové barvy obvykle se podle toho řídím ale furt jsou ty kytky zelené jak prase, co se týká barvy listů až na DG, co s tím ? pokračovat ? posuďte sami. asi to nechám do neděle pak dva dny tma, jeden den světlo a kosa

Old Post 03-08-2017 v 19:30 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 57

Mazec. No, ještě můžeš zkusit vypnout odtah, ale to je zase riskantní kvůli možnému riziku vzniku plísně, takže už jen doporučuji nechat to do 70. dne, už žádnej rippen a možná final..

přeju chutnou úrodu

Old Post 03-08-2017 v 21:13 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 58

No to si vystihl je to mazec. ještě jsem to neviděl. No z vypleho odtahu mam strach spise abych nevyhořel a z plísně by mě asi těd jeblo. po tom co jsem všechno s němi protrpěl. Nechám to, akorát zítra udělám přadný průplach ve vaně.. pokud se k tomu dostanu v nějaký normální čas. to by taky mohlo pomoct, co myslíš ?

Old Post 04-08-2017 v 17:56 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 59





Zdarec groweri a growerky

Tak rád bych napsal že už proběhne kosa ale ta se bude konat možná v neděli...
Máme tu 64.den květu. dneska byli děvčata u kadeřníka. kompletně šly téměř všechny listy dolů. 5.den je lampa zaplá na 275W co to dá. teploty jsou okolo 29-31 výbojka cca 18-20cm nad vrcholy. Děvčata už nedávají vahu a klaní se k zemi.. jelikož jsem troške teď pracovně vytížen, tak jsem nemel čas ani do bauhauzu pro bambusové proutí takže jsou podepřené a s vázané tak trošku punk stylem, pozor fotky jsou jen na vlastní nebezpečí a pro silnější povahy ale těch pár dní už zmáknou.

Následující plán zní

64-67.den normalní režim
68-69.den pernamentní tma
70.den 12h svitu a kosa

prozatímní Smoke-report

zatím jsem zkoušel olep z trhaní listů a po dvou prdech sem byl tam v dáli za horami.

DG z té se mi povedlo před pár dny utrhnout malou paličku. Dneska jsem ji vypálil před škubáním a takhle dopadlo uvazovaní a fotky jsou taky lehce amatérské zítra se pokusím vyfotit jak vypadají vrcholy ... Asi toho nebude moc ale dobré to bylo i chuťově na to že to nebylo ani chvíli ve sklenicích.

Old Post 07-08-2017 v 20:40 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 60




ty fotky jsou fakt otřesné

Old Post 07-08-2017 v 20:43 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 61

Na 250 pěkný. Jsem zvědavej na výnos 😉 dáš 1g/w??? 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-08-2017 v 21:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 62

rozený vázač :-D dobrý to je

Old Post 07-08-2017 v 22:23 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 63

Diky jsem presvedcen ze to umim i lepe. Ale uz se stalo.
Pitr90: Kolik toho bude no tak slabych 150 muj tip. 230 zatim je muj rekord. Byl z rezu lsd od barney farm. Ale at je tam i stovka hlane ze to bude dobre chutnat.
Crazyn: Mno provasky mam rad co nejde slepit paskou ci tavnou tam pomuze drat ci prpvaz me povolani lepič/vazač 😁.

Naposledy upravil sM0g 08-08-2017 v 04:09 AM

Old Post 08-08-2017 v 03:52 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 64

ja bych řekl že těch 180 bys tam mohl mít ne.. ? klame mě li zrak tak se pletu .. moc hezky zvládnutý mě se to líbí !

Old Post 08-08-2017 v 07:56 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2017 - sM0gova Manéž pod 400w, učinkují: 6xGP 1xBxCM 7xLOG 7xWR - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9811560 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív